Casa sencera·Amfitrió particular

Escape to Country Comfort Perfect for a romantic escape, or family retreat.

Galeria de fotos de l’allotjament Escape to Country Comfort Perfect for a romantic escape, or family retreat.

Una cuina àmplia amb una illa gran, encimera de marbre i il·luminació penjant.
Una cuina àmplia amb una illa gran, armaris foscos i una llar de pedra.
Zona d'estar àmplia amb una illa gran, terres de fusta fosca i una llar de pedra.
Una cuina moderna amb armaris blancs, una illa de marbre i il·luminació penjant.
Zona de banyera hidromassatge amb un pont de fusta, un para-sol vermell i vista a una casa amb façana grisosa i detalls blancs.

Opinions

10 sobre 10,
Excepcional

Serveis populars

  • Banyera d'hidromassatge
  • Cuina
  • Rentadora
  • Aire condicionat
  • Espai a l'aire lliure
  • Aparcament disponible

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Escape to Country Comfort Perfect for a romantic escape, or family retreat.

  • Welcome to your perfect getaway! Nestled in a peaceful countryside town, our spacious modern home offers the ideal blend of comfort and luxury. Relax in the private hot tub, unwind in the beautifully designed interior, and soak in the beauty of nature from the large backyard — perfect for morning coffee at sunrise or evening wine under a sky full of stars. With panoramic views of both sunrise and sunset, this is a retreat you won’t forget.

    Perfect for a romantic escape, or family retreat.

Allotjaments similars

Informació sobre el barri

aquesta casa de vacances es troba a South Dundas. Lloc històric nacional Old Stone Mill i Poble de l'Alt Canadà són alguns dels punts d'interès de la regió. Si busques unes vacances actives, també pots apropar-te a Club de Golf Iroquois i a Llançament de vaixells de Wilson Hill. També val la pena visitar Teatre del Canadà Superior i Minigolf Timequest. Consultar la guia de viatge a Iroquois
Mapa
Iroquois, ON

Què hi ha als voltants

  • Platja Iroquois
    4 minuts en cotxe - 3.0 km
  • Platja Iroquois
    8 minuts en cotxe - 3.3 km
  • Poble de l'Alt Canadà
    16 minuts en cotxe - 30.6 km
  • Long Sault Parkway
    23 minuts en cotxe - 44.3 km
  • Centre d'Arts de Brockville
    31 minuts en cotxe - 54.7 km

Com moure’s per la zona

  • Ogdensburg, Nova York (OGS-Aeroport Internacional d'Ogdensburg): a 24 min en cotxe

Restaurants

  • Tim Hortons
    17 minuts a peu
  • 730 Truck Stop
    9 minuts en cotxe
  • Circle K
    15 minuts a peu
  • Iron Forge Pizza
    7 minuts en cotxe
  • Tim Hortons
    16 minuts a peu

Preguntes freqüents

Escape to Country Comfort Perfect for a romantic escape, or family retreat. accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Escape to Country Comfort Perfect for a romantic escape, or family retreat.?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Escape to Country Comfort Perfect for a romantic escape, or family retreat.?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Escape to Country Comfort Perfect for a romantic escape, or family retreat.?

Registre de sortida: 11:00.

Where is Escape to Country Comfort Perfect for a romantic escape, or family retreat. located?

Situated in South Dundas, this vacation home is 1 mi (1.7 km) from Saint Lawrence River and within 3 mi (5 km) of Iroquois Beach and Iroquois Golf Club. Upper Canada Playhouse is 10.4 mi (16.7 km) away.

Opinions

Opinions: Escape to Country Comfort Perfect for a romantic escape, or family retreat.

10

Magnífic

10

Neteja

10

Ubicació
Puntuació 10: Excel·lent. 2 de 2 opinions
Puntuació 8: Bo. 0 de 2 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 0 de 2 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 2 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 2 opinions

Opinions

Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci
This is a beautiful property - everything you could possibly need! The host Manish was very accommodating. I recommend it highly. The place was very, very clean and the back yard was gorgeous.
Estada de 2 nits (set. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci
We had a great stay here. The property is spacious, clean, well maintained, and very comfortable. It’s in a calm and quiet area, which makes it a great place to relax, hang out, and enjoy some time away from the city. The overall atmosphere was peaceful and easygoing, and the property had plenty of space for everyone to enjoy. We had a really good experience and would definitely recommend it.
Estada de 2 nits (ag. 2026)