Casa sencera

Luxury 5BR 30A Vacation Rental with 6 Seater Golf Cart

Galeria de fotos de l’allotjament Luxury 5BR 30A Vacation Rental with 6 Seater Golf Cart

Frigorífic, microones, forn i placa de cuina
Frigorífic, microones, forn i placa de cuina
Exterior
Televisor i llar de foc
Servei de restauració

Opinions

9,4 sobre 10,
Magnífic

Casa sencera

5 dormitoris5 banysCapacitat per a 14288 metres quadrats

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Rentadora
  • Assecadora
  • Aire condicionat
  • Barbacoa
El preu actual és de 1392 €
taxes i impostos inclosos
31 de jul. - 1 d’ag.

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Luxury 5BR 30A Vacation Rental with 6 Seater Golf Cart

  • 🏡 Property Overview
    Welcome to All Decked Out, your dream escape on Scenic 30A! This luxury 5-bedroom, 4.5-bath beach home in the gated Preserve at Grayton Beach is the perfect blend of style, comfort, and convenience. With soaring 10’ ceilings, designer finishes, and five spacious porches, this vacation rental is designed for relaxation and gathering with loved ones.
    Backed by Grayton Beach State Park, All Decked Out offers added privacy while keeping you close to the best of 30A — from Seaside’s shopping and dining to the laid-back charm of Grayton and Blue Mountain Beach.

    🛌 Bedrooms & Layout
    1st Floor Master: King bed • Private bath • Porch access
    2nd Floor Master: King bed • Private bath • Balcony
    2nd Floor Guest 1: King bed • Private bath • Balcony
    2nd Floor Guest 2: Queen bed • Shared bath • Balcony
    3rd Floor Loft: 2 twin beds • Wet bar • TV lounge • Balcony with 360° views

    ✨ Highlights
    6 Seater Street Legal Golf Cart (LSV) Included!
    Five porches surrounded by palms &; pines
    Spacious open-concept kitchen, living &; dining area
    Community amenities: 2 pools + tennis courts
    Located in a pedestrian &; bike-friendly community
    Close to Seaside, The Red Bar, AJ’s, Chiringo’s & ; Blue Mountain Creamery

    📍 Location – Scenic 30A
    This home is ideally situated on the west end of Scenic 30A, making it easy to explore:
    🚲 3 miles to Seaside
    🍦 Walk or bike to Blue Mountain Creamery
    🎶 Minutes from local favorites like The Red Bar, AJ’s & Chiringo’s
    🌲 Direct access to Grayton State Park Preserve

    ✅ Things to Know
    Parking for 2 cars
    Must be 25+ to book & stay
    No pets allowed
    Professionally managed by Gulf Tide Vacations – trusted local experts in 30A Vacation Rentals

Serveis de l’allotjament

Platja

  • Platja a prop

Piscina i spa

  • Piscina compartida

Internet

  • Disponible a la casa: accés a Internet

Aparcament i opcions de transport

  • Cotxe disponible

Cuina

  • Cafetera i tetera
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Forn
  • Frigorífic
  • Microones
  • Placa de cuina
  • Rentaplats
  • Torradora

Dormitoris

  • 5 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 4,5 banys compartits
  • Es proporcionen tovalloles

Sales d'estar

  • Llar de foc

Entreteniment

  • Jocs
  • Televisor amb canals per cable i per satèl·lit

Zones a l'aire lliure

  • Balcó
  • Barbacoa

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia
  • Rentadora

Comoditat

  • Aire condicionat
  • Calefacció

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Allotjament lliure de fum

Serveis i comoditats

  • Planxa i post de planxar

Aspectes destacats de la ubicació

  • A prop d'una botiga d'estocs
  • A prop de la badia
  • A prop del mar
  • A prop del port esportiu
  • En un poble

Activitats

  • Equipament per a esports aquàtics
  • Golf
  • Parc aquàtic
  • Tennis
  • Immersió lleugera a prop
  • Navegació a prop
  • Parc temàtic a prop
  • Pesca a prop
  • Recorreguts en llanxes a motor a prop
  • Rutes d'ecoturisme a prop
  • Rutes en moto aquàtica a prop
  • Submarinisme a prop
  • Vol nàutic a prop

Mesures de seguretat

  • Detector de monòxid de carboni (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)
  • Farmaciola
  • Extintor
  • Tancament de seguretat

General

  • Mida de la unitat: 288 metres quadrats
  • Urbanització tancada

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 25 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 09:00.

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Entre els elements de seguretat, s'hi inclouen un extintor, una farmaciola i un pany de seguretat.
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació sobre el barri

aquesta casa de vacances es troba a Santa Rosa Beach, a prop de parcs temàtics i a prop de la platja. Grand Boulevard a Sandestin i Baytowne Wharf són visites imprescindibles per als amants de les botigues; afegeix-les al teu itinerari juntament amb paratges naturals fantàstics, com ara Parc Estatal de Grayton Beach i Platja de la Muntanya Blava. També val la pena visitar Llibres Sundog i Parc Estatal dels Jardins d'Eden. Rutes en moto aquàtica, submarinisme i immersió lleugera són activitats magnífiques que pots fer molt a la vora. Si t'ho estimes més, pots gaudir de l'aire lliure amb disciplines com els recorreguts respectuosos amb el medi ambient, que també pots practicar a prop. Consultar la guia de viatge a Santa Rosa Beach
Mapa
Santa Rosa Beach, FL

Què hi ha als voltants

  • Un camí de sorra amb tènues de fusta i herba alta.
    Platja de la Muntanya Blava
    6 minuts a peu - 0.6 km
  • Platja amb ones, cel ennuvolada i edificis a la distància.
    Platja Seaside
    12 minuts en cotxe - 7.0 km
  • Platges de South Walton
    3 minuts en cotxe - 2.1 km
  • Platja de Grayton
    4 minuts en cotxe - 2.5 km
  • Platja de Santa Rosa
    9 minuts en cotxe - 5.9 km

Com moure’s per la zona

  • Panama City, Florida (ECP-Aeroport Internacional de Northwest Florida Beaches): a 44 min en cotxe

Restaurants

  • Shunk Gulley Oyster Bar
    8 minuts en cotxe
  • South Of Philly
    9 minuts en cotxe
  • Goatfeathers Restaurant
    6 minuts en cotxe
  • Black Bear Bread Company
    3 minuts en cotxe
  • The Red Bar
    5 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Luxury 5BR 30A Vacation Rental with 6 Seater Golf Cart té piscina?

Sí, aquest allotjament disposa d'una piscina.

Quant costa allotjar-se a Luxury 5BR 30A Vacation Rental with 6 Seater Golf Cart?

Amb data 30 de juny de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a Luxury 5BR 30A Vacation Rental with 6 Seater Golf Cart el dia 31 de jul. de 2026 són d'almenys 1392 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Luxury 5BR 30A Vacation Rental with 6 Seater Golf Cart accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Luxury 5BR 30A Vacation Rental with 6 Seater Golf Cart?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Luxury 5BR 30A Vacation Rental with 6 Seater Golf Cart?

Registre de sortida: 09:00.

On es troba Luxury 5BR 30A Vacation Rental with 6 Seater Golf Cart?

Aquesta casa de vacances a prop del mar i a menys de 2 km de les atraccions següents: Platja de la Muntanya Blava i Platges de South Walton. Platja de Grayton i Parc Estatal de Grayton Beach també són a menys de 3 km.

Opinions: Luxury 5BR 30A Vacation Rental with 6 Seater Golf Cart

Opinions

Magnífic

Totes les opinions provenen d’experiències reals de clients. Només els clients que han reservat una estada amb nosaltres poden enviar opinions. Verifiquem les opinions d’acord amb les nostres directrius i les publiquem totes, tant si són positives com negatives.
Més informacióS’obre en una finestra nova
Puntuació 10: Excel·lent. 7 de 9 opinions
Puntuació 8: Bo. 1 de 9 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 1 de 9 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 9 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 9 opinions

10

Neteja

8,8

Ubicació

Opinions

Verificada

10/10, Excel·lent

Juanita E.

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Great family vacation

The house was perfect for our family and a great location. We were always in touch with the management company whose response was excellent. The property was equipped with everything we needed and we would definitely stay again. Highly recommend!
Estada de 5 nits (oct. 2024)
Verificada

10/10, Excel·lent

Cindy M.

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Beautiful Home

Wonderful!!
Estada de 7 nits (ag. 2023)
Verificada

10/10, Excel·lent

Brian S.

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Perfect for us!

Great well appointed, well located house. The beach was a bit of a hike but well worth it. Not crowded!
Estada de 6 nits (jul. 2022)
Verificada

10/10, Excel·lent

jamie l.

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació

Such A Beautiful Place 🏝

All Decked Out is such a gorgeous house. The furnishings are all top notch luxury items. Everything you need is in this home. We especially loved the convenience of being next to the pool. It is a little walk to the beach but the gorgeous ocean water makes it all worth it.
Estada de 5 nits (jul. 2022)
Verificada

10/10, Excel·lent

Don H.

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Beautiful home and excellent location within The Preserve! Our family really enjoyed the convenience

Beautiful home and excellent location within The Preserve! Our family really enjoyed the convenience of the community pool and walkover to the beach. We loved watching sunsets from the crow's nest!
Estada de 6 nits (juny 2022)
Verificada

6/10, Acceptable

Michelle R.

Què li ha agradat: Neteja, entrada

Beware! Beach was much further than advertised

The house was awesome. The kitchen was nicely stocked from appliances to cooking utensils. The private beach access was close & was easy to walk, BUT, what wasn’t disclosed, even after I point blank asked, was how far of a walk way down the beach thru the deep sand we had to go to be allowed to sit. This neighborhood is not allowed to be on the private beach that their beach access walkway leads to. And we were not alllowed access to the closer walkway. Walking 1/4 of a mile in deep sand is quite the workout for 60 yr olds. Another warning you need to know is about the bike thieves around the seaside area. The house comes with 6 bikes & we had no trouble until the last day of our trip when the thrives hit. Bring your own bike locks because they only provide 3 for 6 bikes. The police would not help us because we did not own the 2 bikes that were stolen. There are no marking on the provided bike to prove what address they belong so we were out of luck AND out of $900 to pay to them to be replaced. Gulftide Vacations were of no help & very unprofessional when I tried to talk to them. Lesson learned!
Estada de 7 nits (maig 2022)
Verificada

10/10, Excel·lent

Gracie L.

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci
Estada de 4 nits (maig 2025)