Apartament sencer

Sea View Apartments Marvi (left)

Galeria de fotos de l’allotjament Sea View Apartments Marvi (left)

Vista aèria d'una població costanera amb un port esportiu, embarcacions i una petita illa.
Escales que condueixen a un edifici blanc amb baranes negres i plantes en testos.
Un saló modern amb un sofà, una televisió i una zona de menjador.
Habitació moderna amb un armari ampli, televisió de pantalla plana i vistes a la vegetació exterior.
Un saló modern amb un sofà, una televisió, una taula de dinar amb caires i vistes a l'exterior.

Opinions

10 sobre 10,
Excepcional

Apartament sencer

1 dormitori1 bany50 metres quadrats

Serveis populars

  • Vista al mar
  • Cuina
  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat
  • Espai a l'aire lliure
  • Aparcament disponible

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Sea View Apartments Marvi (left)

  • Nestled in the charming town of Ugljan, this cozy apartment offers a perfect getaway for families and couples alike. Boasting a prime location right next to the sea, this bright and sweet retreat promises a truly idyllic experience.



    The apartment features a well-equipped kitchen with all the necessary appliances, including a stove, fridge, freezer, coffee machine, and dishwasher, making it easy to prepare delicious meals. The living area is furnished with comfortable seating and a dining table, providing a comfortable space to relax and enjoy quality time together.



    With one bedroom and a double sofa bed in the living room, the apartment can comfortably accommodate up to four guests. The bathroom is equipped with a shower, ensuring a refreshing start to each day.



    Outdoor enthusiasts will delight in the apartment's proximity to the nearby sand and rock beaches, just a short 20-minute walk away. The town center of Ugljan, with its charming cafes and restaurants, is also within easy reach, just 200 meters from the property.



    For those seeking a more active vacation, the apartment offers easy access to a variety of outdoor activities. Guests can enjoy the beautiful garden furniture and the balcony, which provides stunning sea views.



    With private parking available on-site, guests can explore the surrounding area with ease. The apartment is located just 1,000 meters from a supermarket and a restaurant, and 350 meters from a coffee shop, ensuring all your daily needs are conveniently met.



    Whether you're looking for a relaxing getaway or an adventure-filled holiday, this apartment in Ugljan is the perfect choice. Immerse yourself in the beauty of the Croatian coast and create lasting memories in this charming and well-appointed accommodation.



    WiFi and Air conditioning are free of charge.

    Private parking is free and available on site.

    Pets are not allowed.

    Smoking is not allowed in the apartment, only outside.

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a l'apartament: wifi gratuït

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament a les instal·lacions

Cuina

  • Cafetera i tetera
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Forn
  • Frigorífic
  • Microones
  • Placa de cuina
  • Rentaplats

Restaurants

  • Taula de menjador

Dormitoris

  • Dormitori
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 1 bany
  • Dutxa
  • Es proporcionen tovalloles
  • Paper higiènic

Sales d'estar

  • Sala d'estar
  • Taula de menjador

Entreteniment

  • Televisor amb canals per cable i per satèl·lit

Zones a l'aire lliure

  • Balcó
  • Jardí

Comoditat

  • Aire condicionat

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Allotjament lliure de fum

Serveis i comoditats

  • Caixa forta

Aspectes destacats de la ubicació

  • A prop del mar

Activitats

  • Natació a prop
  • Navegació a prop
  • Pesca a prop
  • Submarinisme a prop

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • No s'ha indicat si hi ha detector de fum (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de fum a l'allotjament)
  • Farmaciola
  • Extintor

General

  • Jardí
  • Mida de la unitat: 50 metres quadrats

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Normes

Checkin 15:00-22:00

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament disposa d'elements de seguretat com ara un extintor i una farmaciola.
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Número de registre de l’allotjament: HR47833587311
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació sobre el barri

Aquest apartament es troba a Preko, a prop del mar. Si et ve de gust anar de compres, ves a City Galleria i Centre Comercial Supernova, però si el que vols és apreciar la bellesa natural de la regió, visita Platja de Velika Sabuša i Platja de Kolovare. Vols aprofitar la teva estada i gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Pots buscar el calendari d'actes que se celebren a Estadi Stanovi o a Centre Esportiu Visnjik. T'agraden les activitats aquàtiques? Amb una oferta que inclou submarinisme, navegació i pesca, en aquesta zona podràs triar entre un ampli ventall d'opcions. Consultar la guia de viatge a Ugljan
Mapa
Ugljan

Què hi ha als voltants

  • platja prop de Guduće
    6 minuts en cotxe - 3.3 km
  • platja prop de Muline
    8 minuts en cotxe - 4.7 km
  • platja prop de la Marina de l'illa Olive
    9 minuts en cotxe - 7.5 km
  • platja prop de Sutomišćica
    12 minuts en cotxe - 8.6 km
  • Port de Preko
    13 minuts en cotxe - 10.4 km

Com moure’s per la zona

  • Aeroport de Zadar (ZAD): a 56 min en cotxe

Restaurants

  • Garofulin Cafe & Restaurant
    11 minuts en cotxe
  • Punta Grill
    57 minuts en cotxe
  • Beach bar Kantunić
    57 minuts en cotxe
  • Moka Cafe
    11 minuts en cotxe
  • Krčma
    10 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Sea View Apartments Marvi (left) accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Sea View Apartments Marvi (left)?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Sea View Apartments Marvi (left)?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Sea View Apartments Marvi (left)?

Registre de sortida: 10:00.

Where is Sea View Apartments Marvi (left) located?

Situated by the ocean, this apartment building is 6.2 mi (9.9 km) from Preko Harbor and within 12 mi (20 km) of Fort Saint Michael and Kukljica Harbor. Velika Sabuša Beach and City Galleria are also within 12 mi (20 km).

Opinions: Sea View Apartments Marvi (left)