Casa sencera

Holiday house in a quiet location

Galeria de fotos de l’allotjament Holiday house in a quiet location

Botó d’imatge sense classificar, 1 de 49
Terrassa o pati
Frigorífic, microones, placa de cuina i rentaplats
Frigorífic, microones, placa de cuina i rentaplats
Piscina a l'aire lliure

Opinions

8,0 sobre 10,
Molt bo

Casa sencera

2 dormitoris1 banyCapacitat per a 458 metres quadrats

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Rentadora
  • Assecadora
  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat
El preu actual és de 230 €
taxes i impostos inclosos
3 de jul. - 4 de jul.

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Holiday house in a quiet location

  • Welcome! A paradise for families with children
    Holiday homes to feel good
    Our very well equipped holiday homes offer space for 2 - 5 people. The holiday home, consisting of two double rooms, a living room with kitchenette, shower / toilet and a 12m2 covered sun terrace, leaves nothing to be desired.

    All bedrooms have high quality beds and madrasas.
    The kitchens are fully equipped and offer a high level of comfort: stove with ceramic hob, microwave, dishwasher, kettle, coffee maker, toaster, refrigerator with freezer, high-quality kitchen utensils

    Flat-screen TVs, full-length mirrors, safes and a first aid kit are also available from the landlord. On request we can provide a baby bed incl. Bed linen and a high chair are available.
    In the video-monitored outdoor area, we have installed a spacious barbecue area with gas and charcoal grill. From the covered terrace you can enjoy the view over the fields, while children would rather use the playground. Since our philosophy of vacation is "rest and relaxation", Internet access is available.
    The use of a washing machine and a dryer are possible for a fee of € 7.00 each.

Serveis de l’allotjament

Platja

  • Gandules de platja

Piscina i spa

  • Piscina a l'aire lliure
  • Piscina compartida

Internet

  • Disponible a la casa: wifi gratuït

Aparcament i opcions de transport

  • Es recomana arribar-hi en cotxe
  • Aparcament a les instal·lacions

Cuina

  • Bullidora elèctrica
  • Cafetera i tetera
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Frigorífic
  • Microones
  • Placa de cuina
  • Rentaplats
  • Torradora

Restaurants

  • Taula de menjador

Dormitoris

  • 2 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 1 bany
  • Assecador de cabells
  • Dutxa
  • Es proporcionen tovalloles
  • Paper higiènic

Sales d'estar

  • Taula de menjador

Entreteniment

  • Televisor amb canals per cable i per satèl·lit

Zones a l'aire lliure

  • Barbacoa
  • Jardí
  • Mobles a l'aire lliure
  • Pati
  • Pati privat amb tanca

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia
  • Rentadora

Comoditat

  • Aire condicionat
  • Calefacció

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Zones designades per a fumadors
  • Nota de l'amfitrió: Auf Uberdachtete Terasse

Serveis i comoditats

  • Caixa forta
  • Canvi de tovalloles (cal sol·licitar-lo)
  • Servei de neteja (cal sol·licitar-lo)

Aspectes destacats de la ubicació

  • A prop d'un hospital
  • A prop del port esportiu
  • En un poble

Activitats

  • Casino a prop
  • Ciclisme de muntanya a prop
  • Equitació a prop
  • Espeleologia a prop
  • Esquí aquàtic a prop
  • Golf a prop
  • Immersió lleugera a prop
  • Natació a prop
  • Navegació a prop
  • Pesca a prop
  • Recorreguts en llanxes a motor a prop
  • Rutes d'ecoturisme a prop
  • Rutes de senderisme o ciclisme a prop
  • Submarinisme a prop
  • Surf de vela a prop
  • Surf i surf pla a prop
  • Visites a cellers a prop

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • No s'ha indicat si hi ha detector de fum (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de fum a l'allotjament)
  • Farmaciola

General

  • Allotjament ubicat en un complex turístic
  • Canvi de tovalloles (cal sol·licitar-lo)
  • Finestres de doble vidre
  • Jardí
  • Mida de la unitat: 58 metres quadrats
  • S'utilitzen alguns llums LED
  • Servei de neteja (cal sol·licitar-lo)

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.
Registre de sortida sense contacte

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking allowed: in designated areas
Auf Uberdachtete Terasse

Informació important

Taxes

Els següents càrrecs es paguen a l'allotjament i poden incloure els impostos aplicables:

  • Taxa municipal: del 1 de juny al 30 de setembre, 10.00 EUR per persona i per nit
  • Taxa municipal: del 1 de octubre al 31 de octubre, 8.00 EUR per persona i per nit

Hem inclòs tots els càrrecs que ens ha proporcionat l'allotjament.

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
S'accepten estades a llarg termini
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Pel que fa als elements de seguretat, hi trobaràs una farmaciola.
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Per accedir a l'allotjament es recomana disposar de cotxe

Informació sobre el barri

Aquesta casa de vacances és a Porec, a prop d'un parc aquàtic. Complex Episcopal de la Basílica Eufrasiana i Platja Brulo són una bona mostra de la bellesa natural de la regió. També pots apropar-te a atractius turístics com ara Aqua Golf Porec o Aquacolors Porec. Viatges amb nens? Porta'ls a Dinopark Funtana i a Aquapark Istralandia. Submarinisme i immersió lleugera són activitats aquàtiques fantàstiques que pots fer a prop; si t'ho estimes més, també pots animar-te a provar disciplines com el senderisme i el ciclisme de muntanya a la zona. Consultar la guia de viatge a Porec
Mapa
Porec

Què hi ha als voltants

  • Aqua Golf Porec
    5 minuts en cotxe - 2.2 km
  • Aquacolors Porec
    5 minuts en cotxe - 5.7 km
  • Marina de Porec
    6 minuts en cotxe - 4.6 km
  • Platja de Spadici
    7 minuts en cotxe - 2.9 km
  • Platja Brulo
    8 minuts en cotxe - 6.1 km

Com moure’s per la zona

  • Aeroport de Pula (PUY): a 48 min en cotxe

Restaurants

  • McDonald's
    10 minuts a peu
  • Sarajevska Prica
    6 minuts en cotxe
  • umi asian streetfood
    5 minuts en cotxe
  • Leggiero
    8 minuts a peu
  • La Contadina
    4 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Holiday house in a quiet location té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.

Quant costa allotjar-se a Holiday house in a quiet location?

Amb data 30 de juny de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a Holiday house in a quiet location el dia 3 de jul. de 2026 són d'almenys 230 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Holiday house in a quiet location accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Holiday house in a quiet location?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Holiday house in a quiet location?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Holiday house in a quiet location?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Holiday house in a quiet location?

Aquesta casa de vacances per a famílies és a Porec, a menys de 3 km de Aqua Golf Porec, Carrer Decumanus i Complex Episcopal de la Basílica Eufrasiana. Església de la Mare de Déu dels Àngels i Torre Rodona també són a menys de 3 km.

Opinions: Holiday house in a quiet location

Opinions

Molt bo

Totes les opinions provenen d’experiències reals de clients. Només els clients que han reservat una estada amb nosaltres poden enviar opinions. Verifiquem les opinions d’acord amb les nostres directrius i les publiquem totes, tant si són positives com negatives.
Més informacióS’obre en una finestra nova
Puntuació 10: Excel·lent. 0 de 2 opinions
Puntuació 8: Bo. 2 de 2 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 0 de 2 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 2 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 2 opinions

9,0

Neteja

6,0

Ubicació

Opinions

Verificada

8/10, Bé

Eveline I.

Què li ha agradat: Neteja, entrada i comunicació

Comfortabele woning, net buiten Poreç

Een fijne goed uitgeruste woning, net buiten Poreç, op een terrein met nog enkele huisjes en appartementjes. Op 5 minuten van de supermarkten. Een rustige omgeving. Verder een mooi zwembadje.
Estada de 3 nits (jul. 2021)
Verificada

8/10, Bé

Florian M.

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, precisió de l’anunci

Angenehme, saubere Wohnung

Die Wohnung ist sehr sauber und komplett eingerichtet. Der Gastgeber ist sehr freundlich und spricht sehr gut deutsch, somit war die Kommunikation problemlos möglich. Seine Tochter lebt auf der Anlage und hat den Check-in übernommen, das war in ca. 5 Minuten erledigt. Die Wohnung befindet sich in einem Bungalow auf der großzügigen Anlage. Einiges Manko ist, dass man auf ein Auto/Fahrzeug angewiesen ist, um z.B in die Stadt oder an den Strand zu kommen. Zu Fuß ist es zu weit und der Weg führt über belebte Straßen durch ein Gebiet mit Geschäften und Betrieben. Insgesamt ist die Anlage jedoch sehr zu empfehlen.
Estada d’1 nit (oct. 2022)