Casa sencera

Blissful Haven

Galeria de fotos de l’allotjament Blissful Haven

Un dormitori amb llit, una petarrera amb calaixos, una cadira, un mirall fixat a la paret i un quadre d'un paisatge al capvespre.
Una cuina moderna amb nevera integrada, microones i fogó.
Un garatge amb sòl de formigó, parets de maó i porta metàl·lica.
Llits de bressol amb canviador al costat, taula de vidre amb protecció teixida, i vista per una finestra amb persianes.
Un saló modern amb un sofà, un butàc, una taula de centre de vidre i un televisor de pantalla plana que mostra la interfície d'un servei de streaming.

Casa sencera

3 dormitoris2 banys

Serveis populars

  • Cuina
  • Rentadora
  • Assecadora
  • Aire condicionat
  • Espai a l'aire lliure
  • Aparcament disponible

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Blissful Haven

  • Relax with the whole family and friends at this cozy blissful home away from home.
    Neat and tidy premises within a gated complex. This modern home presents all essential amenities and close to facilities and shops that will guarantee an enjoyable stay for your group.

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a la casa: wifi

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament a les instal·lacions

Dormitoris

  • 3 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 2 banys
  • Assecador de cabells
  • Banyera o dutxa
  • Bidet
  • Dutxa
  • Es proporcionen tovalloles
  • Paper higiènic
  • Sabó

Entreteniment

  • Televisor intel·ligent amb canals per cable i per satèl·lit

Zones a l'aire lliure

  • Pati

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia
  • Rentadora

Comoditat

  • Aire condicionat
  • Calefacció

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Si tens cap sol·licitud relacionada amb necessitats específiques d'accessibilitat, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació inclosa a la confirmació de la reserva.
  • Habitacions accessibles
  • Sense ascensor (allotjament d'una planta)
  • Zones designades per a fumadors
  • Nota de l'amfitrió: All events are subject to disclosure and approval

Serveis i comoditats

  • Planxa i post de planxar

Mesures de seguretat

  • No hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió ha indicat que no hi ha detector de monòxid de carboni a l'allotjament, però que hi ha aparells de gas; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)
  • Extintor

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Instruccions per fer la sortida

L'amfitrió requereix que facis el següent abans de marxar:
Emporta't els articles personals i treu les escombraries
Apaga els llums, tanca les portes i torna les claus
Si no es completen aquestes tasques, l’amfitrió pot deixar una opinió negativa.

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking allowed: in designated areas
All events are subject to disclosure and approval

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari ha indicat que no hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament, però hi ha aparells de gas. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Pel que fa als elements de seguretat, hi trobaràs un extintor.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Número de registre de l’allotjament: STRA61102D72HMAF
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació sobre el barri

aquesta casa de vacances és a Gosnells, a Perth. Parc i Jardí Botànic dels Reis i Reserva de la Vall d'Ellis Brook són una bona mostra de la bellesa natural de la regió. També pots apropar-te a atractius turístics com ara Món d'Aventura o Parc botànic Araluen. Et ve de gust gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Consulta l'oferta d'actes que se celebren a Crown Perth o a Estadi Optus. Consultar la guia de viatge a Perth
Mapa
Perth, WA

Què hi ha als voltants

  • Parc per a gossos Harmony Fields
    9 minuts en cotxe - 4.9 km
  • Centre de Regates dels Llacs Champion
    9 minuts en cotxe - 6.6 km
  • Reserva de la Vall d'Ellis Brook
    11 minuts en cotxe - 9.3 km
  • Centre Comercial Armadale
    17 minuts en cotxe - 11.3 km
  • Centre Comercial Westfield Carousel
    18 minuts en cotxe - 11.1 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Gosnells: 20 min a peu
  • Aeroport de Perth (PER), Austràlia Occidental: a 26 min en cotxe

Restaurants

  • De Honey Charcoal Grilled
    3 minuts en cotxe
  • Taste Of Heaven
    5 minuts en cotxe
  • Hungry Jack's
    2 minuts en cotxe
  • McDonald’s Southern River
    4 minuts en cotxe
  • Red Rooster
    2 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Blissful Haven accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Blissful Haven?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Blissful Haven?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Blissful Haven?

Registre de sortida: 11:00.

Where is Blissful Haven located?

Located in Gosnells, this vacation home is 2.5 mi (4 km) from Champion Lakes Regatta Centre and within 6 mi (10 km) of Ellis Brook Valley Reserve and Westfield Carousel Shopping Centre. Armadale Shopping City and Jandakot Regional Park are also within 9 mi (15 km). Gosnells Station is 20 minutes by foot.

Opinions: Blissful Haven