Apartament sencer

Waterfront Lazy Days Condo w/ Views & Pool Access!

Galeria de fotos de l’allotjament Waterfront Lazy Days Condo w/ Views & Pool Access!

Un balcó amb cadires i vista a un llac i un bosc.
Un ampli saló amb llar de foc, sofà de cuir, taula de dinar i cuina al fons.
Cuina amb armaris de fusta clara, nevera, microones, rentapelats i zona de bar amb tamborets.
Un dormitori amb un llit, una petjarrera, un televisor, un quadre i un ventilador de sostre.
Un ampli saló amb taula de dinar de fusta, sofàs de cuir i un ventilador de sostre.

Opinions

9,8 sobre 10,
Excepcional

Allotjament sencer en bloc d’apartaments

3 dormitoris3 banys139 metres quadrats

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Rentadora
  • Assecadora
  • Aire condicionat
  • Aparcament disponible

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Waterfront Lazy Days Condo w/ Views & Pool Access!

  • Fireplace | Screened-In Balcony | Surrounding Wildlife | Community Boat Launch

    Nestled in Lake of the Ozarks State Park, this Osage Beach vacation rental lets you experience the great outdoors from a relaxing home base. Watch the eagles soar overhead or the boats glide through the cove's still waters while you dine al fresco on the screened-in balcony. Later, take a dip in the lake or outdoor community pool. Your memorable retreat awaits at this 3-bedroom, 2.5-bathroom condo!

    -- THE PROPERTY --

    SLEEPING ARRANGEMENTS
    - Bedroom Suite 1: 1 king bed 
    - Bedroom 2: 1 queen bed
    - Bedroom 3: 1 queen bed

    LAZY DAYS COMMUNITY AMENITIES
    - Outdoor pool (not heated)
    - Boat launch
    - 2 playgrounds, 3 pavilions w/ charcoal grills

    OUTDOOR LIVING 
    - Screened-in balcony w/ water views
    - Gas grill (propane provided), outdoor dining area

    INDOOR LIVING 
    - Smart TVs w/ Roku
    - Fireplace
    - Ceiling fans, 2 en-suite bathrooms

    KITCHEN 
    - Stove/oven, refrigerator, dishwasher
    - Microwave, toaster, blender, Crockpot
    - Drip coffee maker, coffee/tea provided, filters provided
    - Dishware/flatware, cooking basics
    - Trash bags/paper towels, dishwasher pods
    - Breakfast bar

    GENERAL  
    - Free WiFi 
    - Central air conditioning/heat
    - Linens/towels, beach towels, complimentary toiletries, hair dryer
    - Washer/dryer, starter laundry detergent, iron/board
    - Keyless entry

    ACCESSIBILITY
    - 3rd-floor unit, single-story unit
    - Exterior staircase required to enter

    PARKING
    - Surface lot (2 vehicles)
    - Trailer parking allowed on-site

    -- THE LOCATION --

    - Located in Lake of the Ozarks State Park & at 3-mile marker on the Ozarks map
    - 13 miles to Bridal Cave & Thunder Mountain Park
    - 3 miles to Pirate's Cove Adventure Golf: arcade, go-karts
    - 4 miles to Rocky Top Trail & Big Surf Waterpark
    - 8 miles to Miner Mike's Inc
    - 72 miles to Columbia Regional Airport & 94 miles to Springfield-Branson National Airport

    -- REST EASY WITH US --

    Evolve makes it easy to find and book properties you’ll never want to leave. You can relax knowing that our properties will always be ready for you and that we’ll answer the phone 24/7. Even better, if anything is off about your stay, we’ll make it right. You can count on our homes and our people to make you feel welcome — because we know what vacation means to you.

    -- POLICIES --

    - No smoking
    - No pets allowed
    - No events, parties, or large gatherings
    - Additional fees and taxes may apply
    - Photo ID may be required upon check-in

    ADDITIONAL INFORMATION
    - This single-story unit is located on the 3rd floor and requires an exterior staircase to enter

Serveis de l’allotjament

Piscina i spa

  • Piscina compartida

Internet

  • Disponible al bloc d'apartaments: wifi

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament a les instal·lacions

Cuina

  • Batedora
  • Cafetera i tetera
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Forn
  • Frigorífic
  • Microones
  • Placa de cuina
  • Rentaplats
  • Torradora
  • Tovallons de paper

Restaurants

  • Taula de menjador

Dormitoris

  • 3 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 2,5 banys
  • Assecador de cabells
  • Es proporcionen tovalloles

Sales d'estar

  • Llar de foc
  • Taula de menjador

Entreteniment

  • Televisor

Zones a l'aire lliure

  • Balcó
  • Barbacoa

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia
  • Rentadora

Comoditat

  • Aire condicionat
  • Calefacció

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Allotjament lliure de fum

Serveis i comoditats

  • Planxa i post de planxar

Aspectes destacats de la ubicació

  • A la vora d'un llac
  • A la vora de l'aigua

Activitats

  • Recorreguts en llanxes a motor a prop

Mesures de seguretat

  • Detector de monòxid de carboni (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)
  • Farmaciola
  • Extintor

General

  • Mida de la unitat: 139 metres quadrats

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament disposa d'elements de seguretat com ara un extintor i una farmaciola.
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació sobre el barri

Aquest bloc d'apartaments es troba a Osage Beach, a la vora de l'aigua. Si busques unes vacances actives, apropa't a Pirate's Cove Adventure Golf i a Lazer Force Lazer Tag Zone. Per apreciar la bellesa natural de la regió, la millor opció és visitar Llac dels Ozarks o Parc estatal del llac dels Ozarks. També val la pena visitar Gran Rally Karts i BigSurf Waterpark. Si t'agraden els esports d'aigua, en aquesta zona podràs gaudir d'un ampli ventall d'opcions, com ara navegació esportiva a motor. Consultar la guia de viatge a Osage Beach
Mapa
Osage Beach, MO

Què hi ha als voltants

  • Un gos amb corretja passeja per un camí de terra a través d'un camp amb herba seca i arbres al fons.
    Parc estatal del llac dels Ozarks
    6 minuts a peu - 0.6 km
  • Entrada d'una cova amb vista a un bosc.
    Parc Estatal Ha Ha Tonka
    14 minuts en cotxe - 20.3 km
  • Osage Beach Premium Outlets
    8 minuts en cotxe - 11.6 km
  • The Oaks Golf Club at Tan Tar A Resort
    9 minuts en cotxe - 8.9 km
  • Parc Aquàtic Cobert Jolly Mon
    9 minuts en cotxe - 9.6 km

Com moure’s per la zona

  • Versailles, Missouri (VRS-Aeroport de Roy Otten Memorial): a 43 min en cotxe

Restaurants

  • Dog Days Bar and Grill
    10 minuts en cotxe
  • Redhead Lakeside Grill
    12 minuts en cotxe
  • Andy's Frozen Custard
    11 minuts en cotxe
  • Casey's General Store
    6 minuts en cotxe
  • McDonald's
    6 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Waterfront Lazy Days Condo w/ Views & Pool Access! té piscina?

Sí, aquest allotjament disposa d'una piscina.

Waterfront Lazy Days Condo w/ Views & Pool Access! accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Waterfront Lazy Days Condo w/ Views & Pool Access!?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Waterfront Lazy Days Condo w/ Views & Pool Access!?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Waterfront Lazy Days Condo w/ Views & Pool Access!?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Waterfront Lazy Days Condo w/ Views & Pool Access!?

Aquest bloc d'apartaments a la vora de l'aigua i a molt poca distància de les atraccions següents: Parc estatal del llac dels Ozarks i Llac dels Ozarks. Main Street Music Hall i Pirate's Cove Adventure Golf també són a menys de 5 km.

Opinions: Waterfront Lazy Days Condo w/ Views & Pool Access!

Opinions

Magnífic

Totes les opinions provenen d’experiències reals de clients. Només els clients que han reservat una estada amb nosaltres poden enviar opinions. Verifiquem les opinions d’acord amb les nostres directrius i les publiquem totes, tant si són positives com negatives.
Més informacióS’obre en una finestra nova
Puntuació 10: Excel·lent. 5 de 6 opinions
Puntuació 8: Bo. 1 de 6 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 0 de 6 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 6 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 6 opinions

9,2

Neteja

10

Ubicació

Opinions

Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Vacation

The condo was just as listed. Very spacious and clean. The amenities, with 2 pools, was great. Made vacation enjoyable.
Estada de 4 nits (jul. 2025)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Girls trip

Great condo! Clean and comfortable
Estada de 4 nits (maig 2025)
D’un lloc associat

10/10, Excel·lent

Trip to missouri

It was wonderful. Condo was beautiful and offered everything we needed and more. Comfy beds. Patio was so nice. Not enough words. We got to experience a Missouri thunderstorm while watching from the patio.Very memorable
Opinió verificada

8/10, Bé

Què li ha agradat: Comunicació, ubicació i precisió de l’anunci
Beautiful condo, great location and very quiet. Definitely needs a new coffee pot. Everything was clean however the floors needed a good mopping. It was like they were only cleaned with a swifter mop.
Estada de 3 nits (ag. 2025)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Wonderful property. Great getaway!

This property was perfect for a couples getaway. We each had our own room and there were 3 restrooms. Property was super clean and cozy. Patio was huge with lots of seating. We were able to cook meals and all hang out easily. We brought a boat and it was a great part of the lake for our smaller boat as the water wasn't choppy.While the stay was near perfect here is a little feedback for the owners and future renters:Beds are old. Two had comfortable toppers but the middle bedroom the bed definitely needs a topper or replaced. That's the ONLY complaint about the condo. You may want to bring trash bags as there was only one. But that's not a big deal. The description of the property needs to be more clear about boat slip and trailer parking. It is not included in the VRBO cost. We had to contact the property manager to get clarification. We had to pay an extra 30 per night for the slip and it was nowhere near our unit. We were in V and the slip was in H. Just a minor inconvenience . And we paid 15 per night for trailer parking. They charged us for the 4th day even though we left at 9:30a.m. We previously rented a separate unit from a different owner in this same complex and everything was very clear in the listing and we paid all at once. Also the boat slip was outside the same unit we were in. I'd just suggest you make this more clear in the listing to avoid confusion.Overall it was an amazing stay. We will be back!
Estada de 3 nits (jul. 2025)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci
The condo was very nice, very clean, and easy to access. I would book it again if I was looking for a condo in area.
Estada de 5 nits (juny 2026)