Casa sencera

Family 4BR Private Pool Resort Amenities

Classificació de l’allotjament: 2

Galeria de fotos de l’allotjament Family 4BR Private Pool Resort Amenities

Un passadís amb un armari de fusta i ocells decoratius, una escala amb parets beix i una zona de menjador amb vistes.
Un vestíbul amb una recepció, zona de seients, grans finestres i un cartell de Paradise Palms Cinema.
Vista aèria d'una piscina envoltada de gandules i ombrelles, amb una zona enjardinada i una petita piscina circular a prop.
Un dormitori amb dos llits, una finestra amb persianes, una televisió sobre una petita taula i un quadre a la paret.
Una cuina àmplia amb zona de menjador, un saló amb sofà i taula de centre, i un gran finestral que ofereix vistes a l'exterior.

Casa sencera

4 dormitoris3 banysCapacitat per a 10178 metres quadrats

Serveis populars

  • Piscina
  • Espai a l'aire lliure

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Family 4BR Private Pool Resort Amenities

  • Vil·la a prop de Club de Golf Mystic Dunes
  • Family 4BR Private Pool Resort Amenities ofereix un jardí i més.
  • També gaudiràs dels avantatges següents durant la teva estada:
  • Piscina

Serveis de l’allotjament

Piscina i spa

  • Piscina

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament disponible al carrer

Dormitoris

  • 4 dormitoris

Bany

  • 3 banys privats

Zones a l'aire lliure

  • Jardí

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Sense ascensor

Mesures de seguretat

  • Detector de monòxid de carboni (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)

General

  • 13 unitats
  • Jardí

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 25 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.

Instruccions especials d’entrada

Els clients han de demanar a l'allotjament la informació sobre el registre d'entrada.
Per tal d'organitzar l'entrada, contacta amb l'allotjament com a mínim amb 24 hores d'antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Formes de pagament de l’allotjament

  • American Express
  • Diners Club
  • Descobrir
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Aquest allotjament no disposa d'ascensors
La tarifa de lloguer d'aquest allotjament inclou un càrrec obligatori per la neteja

Informació sobre el barri

Family 4BR Private Pool Resort Amenities es troba a Kissimmee. Club de Golf Mystic Dunes i Club de Golf ChampionsGate són dues opcions excel·lents per a aquells que busquen unes vacances actives: afegeix-les al teu itinerari juntament amb altres atractius turístics com ara Walt Disney World® Resort i Ciutat Vella. També val la pena visitar Parc Temàtic Regne Animal de Disney i Disney's Hollywood Studios®. Consultar la guia de viatge a Kissimmee
Mapa
Kissimmee, FL

Què hi ha als voltants

  • Una muntanya amb un telefèric d'esquí, un llac i arbres.
    Parc Temàtic Regne Animal de Disney
    12 minuts en cotxe - 10.4 km
  • Un drac amb una gema verda i un castell blau al fons.
    Parc Magic Kingdom®
    18 minuts en cotxe - 20.8 km
  • Un globus aerostàtic amb un disseny blau i blanc, una torre de maó i palmeres.
    Disney Springs™
    18 minuts en cotxe - 23.0 km
  • Un glob blau gran amb la paraula "UNIVERSAL" en lletres daurat.
    Universal Studios Florida
    30 minuts en cotxe - 39.2 km
  • Llac Davenport
    2 minuts en cotxe - 1.7 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Kissimmee: 27 min en cotxe
  • Kissimmee, Florida (ISM-Aeroport de Kissimmee Gateway): a 38 min en cotxe

Restaurants

  • Raising Cane's Chicken Fingers
    6 minuts en cotxe
  • 7-Eleven
    3 minuts en cotxe
  • McDonald's
    4 minuts en cotxe
  • Taco Bell
    4 minuts en cotxe
  • Culver's
    4 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Family 4BR Private Pool Resort Amenities té piscina?

Sí, aquest allotjament disposa d'una piscina.

Family 4BR Private Pool Resort Amenities accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Family 4BR Private Pool Resort Amenities?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Family 4BR Private Pool Resort Amenities?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Family 4BR Private Pool Resort Amenities?

Aquesta vil·la es troba a Kissimmee. A més, tindràs Llac Davenport a 1,7 km i Golf Llac Taronja a 4,7 km. Walt Disney World® Resort i Parc Aquàtic Surfari també són a menys de 10 km.