Apartament sencer

Oceanfront Escape with Resort Amenities, Gym, Pools & Sauna 1408

Galeria de fotos de l’allotjament Oceanfront Escape with Resort Amenities, Gym, Pools & Sauna 1408

Zona de piscina amb una piscina circular, gandules i una cascada.
Una platja amb files de gandules i ombrel·les, un cel blau clar i l'oceà.
Un saló modern amb un gran televisor de pantalla plana, sofàs blancs, una taula de centre i una taula auxiliar amb una làmpada.
Un dormitori modern amb dos llits blancs, una finestra gran amb vista al mar i un televisor de pantalla plana fixat a la paret.
Un bar a la vora de la platja amb mobiliari de vímet blanc, una piscina i palmeres al fons.

Opinions

10 sobre 10,
Excepcional

Serveis populars

  • Piscina
  • Banyera d'hidromassatge
  • Cuina
  • Rentadora
  • Assecadora
  • Aire condicionat
El preu actual és de 950 €
taxes i impostos inclosos
25 d’oct. - 26 d’oct.

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Oceanfront Escape with Resort Amenities, Gym, Pools & Sauna 1408

  • Enjoy a relaxing beachfront retreat in this stylish 2-bedroom, 2-bath condo located at The Alexander Resort in Miami Beach. Perfect for couples, families, or small groups, the space offers stunning ocean and city views, a private balcony, and all the comforts of home.

    The condo features a spacious layout with a king bed in the master, two queen beds in the guest room, and a rollaway bed option, fully equipped kitchen -stove only-, open-concept living and dining area. As well as high-speed Wi-Fi, cable TV, and modern appliances, balcony with breathtaking views.

    Resort amenities include:
    -2 heated pools (family-friendly & adults-only), 2 hot tubs
    -Direct beach access with loungers & water sports (fees may apply)
    -Poolside tiki bar, on-site restaurant, coffee shop, and gift store
    -Fitness center, sauna, concierge, and bellhop services
    -Complimentary Wi-Fi, 2 beach chairs, towels, and 2 bicycles per day

    Guests have access to all common areas:
    - Beach: direct access from a lower level pool
    - Pool: pool chairs, pool/beach towels and umbrellas
    - Lobby/Front Desk open 24/7
    - Concierge Desk
    - Valet parking: Weekday (Mon-Thursday) - $35 ($40 Oversize Vehicle) • Weekend (Fri-Sunday & Holidays) - $40 ($50 Oversize Vehicle) • Weekly (7 Days) $175 ($210 Oversize Vehicle)
    - Pool Bar: Open 7 Days, 11 am until 8 pm
    - Gift Shop/Mini Mart: Open Tuesday through Saturday 9 am until 5 pm
    - Pool Office is open from 9 am until 6 pm
    - The two Jacuzzi`s at the Lower Pool are open and operating

    Additional Info:
    -$48 daily resort fee + $250 refundable security deposit (paid at check-in)
    -Minimum age to book: 21
    -Paid valet parking available on-site
    -Shared washers/dryers on same floor
    -Convenient Mid-Beach location near South Beach, Lincoln Road, and major attractions
    -Beach and pool towels are complimentary and claimed by the pool area. Extra beach chairs and umbrellas are available at the beach for an additional fee (Please note that the beach chairs and umbrellas rental is not part of the resort and managed by a 3rd party company).
    -2 bicycles per day first-come-first serve.

    PLEASE NOTE THAT THERE IS A $250 REFUNDABLE SECURITY DEPOSIT AND A DAILY $48 PER APARTMENT RESORT FEE PAID AT THE FRONT DESK UPON ARRIVAL.

    Kosher meals available on-site, under the supervision of Kosher Miami (KA).

    A 4% card fee will apply in the event of a cancellation that results in a refund. The management reserves the right to relocate guests to a comparable unit.

    Please note that a valid government-issued identification is required upon check-in at the front desk. The primary guest listed on the reservation must be at least 21 years of age.

    Transportation is easy with Uber, Lyft, and nearby rental options. Miami International Airport, the Port of Miami, and Downtown are all within 15–20 minutes.

    I`m available in this platform 24/7

    The location of The Alexander Resort is also convenient for exploring Miami Beach. It is situated in the Mid-Beach area, which is known for its quieter atmosphere and easy access to the boardwalk. It is also just a short drive from the popular South Beach neighborhood, as well as other attractions like the Miami Beach Convention Center and Lincoln Road Mall.

Allotjaments similars

Informació sobre el barri

aquest apartament és a Mid Beach, Miami Beach, a la vora de l'aigua. Parc Bayfront i Centre James L. Knight són visites imprescindibles per als aficionats a la cultura; i si el que et ve de gust és anar de compres, no et perdis Àrea comercial de l'avinguda Collins i Lincoln Road Mall. Et ve de gust gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Consulta l'oferta d'actes que se celebren a Centre de Convencions de Miami Beach o a Centre Kaseya. Si t'agraden els esports d'aigua, en aquesta zona podràs gaudir d'un ampli ventall d'opcions, com ara rutes en moto aquàtica. Consultar la guia de viatge a Miami Beach
Mapa
Miami Beach, FL

Què hi ha als voltants

  • Paisatge urbà costaner amb edificis alts, una platja plena d'ombrel·les i aigües turqueses cristal·lines.
    Platja de Surfside
    4 minuts a peu - 0.4 km
  • Un torret de socorristes a la platja de Miami, amb un cel blau clar i l'oceà al fons.
    Passeig Marítim de Miami Beach
    14 minuts a peu - 1.2 km
  • Un conjunt d'edificis moderns amb palmeres a la façana.
    Fontainebleau
    18 minuts a peu - 1.6 km
  • Paisatge urbà costaner amb edificis alts, un port esportiu i una vista clara de l'oceà.
    Carrer 41
    4 minuts en cotxe - 2.4 km
  • Parc de la Platja Índia
    12 minuts a peu - 1.1 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Hialeah Market: 19 min en cotxe
  • Estació de Metromover del Centre Adrienne Arsht: 12 min en cotxe
  • Miami, Florida (MPB-Base d'hidroavions de Public): a 27 min en cotxe

Restaurants

  • Silan
    2 minuts a peu
  • Cafe Inez
    15 minuts a peu
  • Bleau Bar
    18 minuts a peu
  • Chez Bon Bon
    18 minuts a peu
  • grand beach hotel bar
    9 minuts a peu

Preguntes freqüents

Oceanfront Escape with Resort Amenities, Gym, Pools & Sauna 1408 té piscina?

Sí, aquest allotjament disposa d'una piscina.

Quant costa allotjar-se a Oceanfront Escape with Resort Amenities, Gym, Pools & Sauna 1408?

Amb data 23 d’oct. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a Oceanfront Escape with Resort Amenities, Gym, Pools & Sauna 1408 el dia 25 d’oct. de 2026 són d'almenys 950 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Oceanfront Escape with Resort Amenities, Gym, Pools & Sauna 1408 accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Oceanfront Escape with Resort Amenities, Gym, Pools & Sauna 1408?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Oceanfront Escape with Resort Amenities, Gym, Pools & Sauna 1408?

Registre de sortida: 11:00.

On es troba Oceanfront Escape with Resort Amenities, Gym, Pools & Sauna 1408?

Aquest edifici d'apartaments es troba a Mid Beach i a menys de 2 km de les atraccions següents: Passeig Marítim de Miami Beach, Fontainebleau i Platja de Surfside. Àrea comercial de l'avinguda Collins i Centre de Convencions de Miami Beach també són a menys de 5 km.

Opinions

10

Magnífic