Apartament sencer

Infinity Penthouse

Classificació de l’allotjament: 2.5

Galeria de fotos de l’allotjament Infinity Penthouse

Façana frontal de l'allotjament
Balcó
Exterior
Habitació
Servei de restauració

Serveis populars

  • Cuina
  • Aire condicionat

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Infinity Penthouse

  • Apartament a prop de Brickell City Centre
  • Infinity Penthouse té molt per oferir; a més, es troba a prop d'atraccions com ara Centre James L. Knight.
  • Entre els altres avantatges, s'inclouen els següents:
  • Allotjament lliure de fum
  • Característiques de l'habitació
  • A Infinity Penthouse, totes les habitacions tenen comoditats com ara aire condicionat.
  • Entre els serveis i les instal·lacions extres, s'inclou el següent:
    • 7.5 banys que inclouen dutxes
    • Cuines, rentaplats i microones

Allotjaments similars

Informació sobre el barri

aquest apartament és a Brickell, a Miami. Brickell City Centre i Mercat de Bayside són visites imprescindibles per als amants de les botigues; afegeix-les al teu itinerari juntament amb paratges naturals fantàstics, com ara Parc Bayfront i Platja de Miami. Et ve de gust gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Consulta l'oferta d'actes que se celebren a Centre Kaseya o a LoanDepot Park. Consultar la guia de viatge a Miami
Mapa
1300 Brickell Bay Dr #4400 Miami, Miami, FL, 33131

Què hi ha als voltants

  • Un paisatge urbà amb edificis alts, una plaça central i una façana marítima.
    Brickell City Centre
    11 minuts a peu - 0.9 km
  • Paisatge urbà al costat del riu amb palmeres i edificis alts a l'hora blava.
    Illa Brickell
    14 minuts a peu - 1.2 km
  • Un pont verd per a vianants sobre l'aigua, amb un edifici blanc al fons.
    Pont de l'Avinguda Brickell
    14 minuts a peu - 1.2 km
  • Paisatge urbà amb edificis alts, palmeres i un front marítim.
    Parc Bayfront
    20 minuts a peu - 1.7 km
  • Poble Mary Brickell
    9 minuts a peu - 0.8 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Hialeah Market: 12 min en cotxe
  • Estació de metro lleuger de Financial District: 3 min a peu
  • Miami, Florida (MPB-Base d'hidroavions de Public): a 15 min en cotxe

Restaurants

  • Crazy About You
    3 minuts a peu
  • Best Buddies x Rosetta Bakery
    6 minuts a peu
  • LPM Restaurant & Bar
  • Rosa Negra
    4 minuts a peu
  • ADRIFT Mare
    2 minuts a peu

Preguntes freqüents

Infinity Penthouse accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Infinity Penthouse?

És possible aparcar a prop de manera gratuïta.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Infinity Penthouse?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Infinity Penthouse?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Infinity Penthouse?

Aquest edifici d'apartaments es troba a Brickell i a menys de 15 min a peu de les atraccions següents: Poble Mary Brickell i Brickell City Centre. Parc Bayfront i Centre James L. Knight també són a menys de 2 km. Estació de metro lleuger de Financial District és a 3 min a peu i Estació de metro lleuger de Tenth Street Promenade, a 8 min.