Casa sencera

Charming house near the city

Galeria de fotos de l’allotjament Charming house near the city

Àrea exterior de l'allotjament
Servei de restauració a l'aire lliure
Servei de restauració
Interior
Sala d'estar

Casa sencera

3 dormitoris1 banyCapacitat per a 6110 metres quadrats

Serveis populars

  • Cuina
  • Rentadora
  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat
  • Espai a l'aire lliure
  • Aparcament disponible

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Charming house near the city

  • El encanto y la tranquilidad del campo, cerca del pueblo, tiendas, servicios y actividades de ocio.

    Planta baja: vestíbulo, salón con zona de estar y chimenea, TV de pantalla plana y comedor. Cocina independiente totalmente equipada (nevera, placa de inducción, horno, microondas, etc.). Aseo independiente, cuarto de ducha (lavabo, ducha a ras de suelo con ventana, lavadora). Entreplanta: amplio salón con TV y biblioteca. Planta superior: un dormitorio con cama individual, un dormitorio con cama de matrimonio (140 cm) y un dormitorio con dos camas individuales (90 cm). Aseo independiente con lavabo. Equipamiento para bebés disponible bajo petición.

    Camas hechas a la llegada.

    El precio incluye:
    Consumo de agua,
    Un límite de 8 kWh de electricidad al día; cualquier exceso se facturará según la lectura del contador y la tarifa vigente,
    Calefacción para uso privado.

    El precio no incluye:

    Calefacción para reservas de negocios (tarifa plana de 12 €/día),
    Electricidad más allá de 8 kWh por día,
    Toallas,
    Gastos de limpieza final (obligatorios para reservas de negocios): 60 €,
    Aire acondicionado: tarifa plana de 10 € por día,
    Mascotas solo bajo petición,
    Garaje cerrado (espacio para varias motocicletas y bicicletas),
    Jardín paisajístico y patio soleado.

    Estancia distribuida por un profesional. A menos que se indique lo contrario, los servicios como la limpieza, la ropa de cama, las toallas, etc. no están incluidos en el precio de este alquiler. Si se admiten mascotas (información en el anuncio), pueden aplicarse suplementos.
    Sólo están presentes los equipos específicamente mencionados en este anuncio. Los equipos no mencionados no se consideran presentes. A menos que exista una estación de carga eléctrica en el alojamiento, está prohibido cargar vehículos eléctricos.

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a la casa rural: wifi gratuït

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament a les instal·lacions

Cuina

  • Forn
  • Frigorífic
  • Microones
  • Rentaplats

Dormitoris

  • 3 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 1 bany

Entreteniment

  • Televisor

Zones a l'aire lliure

  • Barbacoa
  • Jardí
  • Pati

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia
  • Rentadora

Comoditat

  • Aire condicionat

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Allotjament lliure de fum

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)

General

  • Jardí
  • Mida de la unitat: 110 metres quadrats

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 17:00
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

D'acord amb la normativa del país, aquest allotjament no accepta pagaments en efectiu d'imports superiors a 1000 EUR; per a més informació, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva

Informació sobre el barri

aquesta casa rural es troba a La Flèche. Museu de Faiança i Ceràmica de Malicorne i Castell de Baugé són visites imprescindibles per als aficionats a la cultura; també pots apropar-te a punts d'interès com ara Castell de Bazouges i Abadia de Sant Pere de Solesmes. També val la pena visitar Centre aquàtic Ilébulle i Zoo de la Flèche. Consultar la guia de viatge a La Flèche
Mapa
La Flèche

Què hi ha als voltants

  • Un tigre blanc estès en l'herba amb baies vermelles al fons.
    Zoo de la Flèche
    9 minuts en cotxe - 6.9 km
  • Escola Militar Nacional de La Flèche
    5 minuts en cotxe - 3.5 km
  • Platja de la Monnerie
    9 minuts en cotxe - 6.4 km
  • Centre aquàtic Ilébulle
    9 minuts en cotxe - 6.4 km
  • Museu de Faiança i Ceràmica de Malicorne
    11 minuts en cotxe - 12.9 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Sablé: 22 min en cotxe
  • Angers (ANE-Aeroport d'Angers-Loire): a 28 min en cotxe

Restaurants

  • McDonald's
    7 minuts en cotxe
  • La Civette
    6 minuts en cotxe
  • au Coup de Fourchette
    5 minuts en cotxe
  • Au garde manger
    10 minuts en cotxe
  • Buffalo Grill
    8 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Charming house near the city accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Charming house near the city?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Charming house near the city?

Hora d'inici del registre d'entrada: 17:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Charming house near the city?

Registre de sortida: 10:00.

Where is Charming house near the city located?

Situated in La Flèche, this cottage is 2.1 mi (3.3 km) from La Flèche National Military School and within 6 mi (10 km) of l'Ilebulle Aquatic Center and Plage de la Monnerie. Bazouges Castle and Zoo de la Fleche are also within 6 mi (10 km).