Apartament sencer

Kottmarsdorf by Interhome

Galeria de fotos de l’allotjament Kottmarsdorf by Interhome

Una zona de menjador amb taula i caires de fusta, un quadre a la paret i una finestra amb cortines.
Un dormitori amb un armari ampli, un llit i una làmpada penjant.
Un parc infantil de fusta amb un tobogan en una zona verda amb arbres al fons.
Un saló modern amb televisió plana, armaris de fusta, una taula de cafè de vidre i una catifa blava.
Cuina compacta amb rentaplats, rentamics i finestra amb vista a arbres.

Opinions

8,0 sobre 10,
Molt bo

Serveis populars

  • Cuina
  • Rentadora
  • Aparcament disponible
  • Barbacoa

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Kottmarsdorf by Interhome

  • text missing
    Holiday flat in Kottmarsdorf in the beautiful Oberlausitzer Bergland with the Spree spring area on the mountain Kottmar. Total area= 64 m2 Description in detail:- Living = 21 m2 -upholstered L-shaped corner, colour: beige, with bed function, as extra bed for 2 persons; -large table with 4 chairs -colour TV screen diagonal 50 cm -digital satellite receiver, WLAN Sleeping = 13 m2 -double bed with 2 bedside cabinets, large wall cupboard with mirror Kitchen = 8 m2 -oven with 4 hotplates, -microwave, with baking function, -refrigerator with freezer compartment, -extractor fan - stainless steel sink - wall table with 2 chairs - dining service for 6 people Bathroom = 8 m2 - washbasin - bath - shower - washing machine - towel dryer WC = 3 m2 - WC - hand basin Hallway = 10 m2 - cloakroom Children = 5 m2 double bunk bed for 2 children Terrace with barbecue Children's playground = garden swing with slideBrief description : Non-smoking house Brief description 1Number of kitchens : 1Other rooms : Bathroom and WC separate Living room 1Other living room equipment : TV digital Sat-Receiver WLAN Bedroom 2Other bedroom equipment : Double bunk bed for 2 persons Surroundings Rental facilities : Bicycle rental Sports facilities in the surrounding area : Fishing, mountaineering, ice skating, climbing, cycling tours, indoor riding arena, riding arena / riding facilities, tobogganing, skiing (cross-country skiing)Garden and outdoor facilities Garden equipment : Garden furniture available, barbecue, play equipment

    Incluído en el precio:
    Ropa de cama (primer juego)
    ERV cancelación de viaje
    Consumo energético
    Limpieza final (La limpieza básica corre a cargo del cliente) 
    aparcamiento exterior
    Interhome planta 100'000 m2 de campo con flores para salvar a las abejas
    Toallas (primer juego)
    Acceso inalámbrico a internet (WIFI)

    #DE9644.602.1

Allotjaments similars

Informació sobre el barri

aquest apartament es troba a Kottmar. Museu Schunkelhaus i Molí de vent Berndt són alguns dels punts d'interès de la regió; també en pots admirar la bellesa natural a Parc Nacional de la Suïssa Bohèmia i Parc Natural de les Muntanyes de Zittau. També val la pena visitar Parc de Tobogans Alpins Oberoderwitz i Naturparkhaus Niederkretscham. Consultar la guia de viatge a Obercunnersdorf
Mapa
Kottmarsdorf

Què hi ha als voltants

  • Un senderista amb jaqueta blava i motxilla al llarg d'un camí forestal.
    Parc Natural de les Muntanyes de Zittau
    15 minuts en cotxe - 13.1 km
  • Una formació natural d'arc de roca amb una muntanya al fons.
    Parc Nacional de la Suïssa Bohèmia
    27 minuts en cotxe - 28.3 km
  • Museu Schunkelhaus
    7 minuts en cotxe - 5.1 km
  • Molí de vent Berndt
    16 minuts en cotxe - 12.7 km
  • Oderwitz Spitzberg
    22 minuts en cotxe - 14.7 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Neugersdorf: 7 min en cotxe
  • Dresden (DRS): a 69 min en cotxe

Restaurants

  • Konditorei Brumme
    6 minuts en cotxe
  • Schützenhaus Ebersbach
    5 minuts en cotxe
  • Lindners Grenzschänke
    10 minuts en cotxe
  • Gasthaus Kretscham Lawalde
    9 minuts en cotxe
  • Kaffeerösterei und Kaffeemuseum
    5 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Kottmarsdorf by Interhome accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Kottmarsdorf by Interhome?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Kottmarsdorf by Interhome?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Kottmarsdorf by Interhome?

Registre de sortida: 10:00.

Where is Kottmarsdorf by Interhome located?

Situated in Kottmar, this apartment building is 2.5 mi (4.1 km) from Schunkelhaus Museum and within 9 mi (15 km) of Zittau Mountains Nature Park and Berndt Windmill. Alpine Slide Park Oberoderwitz and Ski Lift Hänscheberg are also within 9 mi (15 km).

Opinions

Opinions: Kottmarsdorf by Interhome

8,0

Molt bo

10

Neteja

8,0

Ubicació
Puntuació 10: Excel·lent. 0 de 2 opinions
Puntuació 8: Bo. 2 de 2 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 0 de 2 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 2 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 2 opinions

Opinions

Opinió verificada

8/10, Bé

Großzügige Fereinwohnung in ruhiger Lage

Die Ferienwohnung ist praktisch eingerichtet und sauber. Sie liegt sehr ruhig am Rand von Kottmarsdorf. Die Vermieter sind sehr nett. Der Wohnbereich und das Schlafzimmer sind sehr großzügig. Das zweite Schlafzimmer ist etwas klein. Man kann auch die Terrasse nutzen. Eine kleine Markthalle mit Imbiss und ein Bäcker sind zu Fuß zu erreichen. Die nächsten Einkaufsmöglichkeiten (Kaufland) findet man in Löbau und Neugersdorf. Mit dem Auto kein Problem. Es gibt in der Umgebung viel zu sehen und zu erleben. Empfehlenswert: Obercunnersdorf mit seinen Umgebindehäusern und dem schönen Freibad.
Estada de 14 nits (jul. 2018)
Opinió verificada

8/10, Bé

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Absolut empfehlenswert

Tolle Wohnung. Sehr nette Vermieter. Kommen gerne wieder
Estada de 6 nits (oct. 2021)