Cabana sencera

Wildwood Chalet At The Running Y

Galeria de fotos de l’allotjament Wildwood Chalet At The Running Y

Un dormitori amb un llit, una televisió sobre un suport i un quadre a la paret.
Una cuina àmplia amb armaris de fusta, zona de menjador amb taula i cadires de fusta, i un espai de seients elevat amb vistes.
Cuina amb armaris de fusta, fogó negre, microones i rentaplatets d'acer inoxidable.
Habitació amb sòl de fusta, finestra amb persianes i una estant per a roba.
Gradi de fusta que condueix a una planta superior, una panxa de vidre amb coixí, un paviment de rajoles i una zona de cuina amb barra.

Cabana sencera

3 dormitoris2 banys

Serveis populars

  • Piscina
  • Banyera d'hidromassatge
  • Cuina
  • Rentadora
  • Assecadora
  • S'admeten animals
El preu actual és de 428 €
taxes i impostos inclosos
22 de set. - 23 de set.

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Wildwood Chalet At The Running Y

  • Wildwood Chalet is a place to settle in and enjoy having everyone together. The chalet has a warm, woodsy feel with plenty of space for family, friends and your four legged-companion to spread out and make themselves at home.

    The main living area is open and comfortable, with room to gather after a day out exploring. Make dinner together, pull out a game, catch up, share memories and laughter, or settle onto the couch when everyone is ready to call it a night.

    Step outside and the deck becomes another living space. Surrounded by pine trees, it’s a great spot for watching the wildlife, an afternoon outside or dinner around the outdoor table when the weather is nice.

    Guests will have private access to the entire chalet and outdoor deck during their stay.

    There are a few small steps to access the chalet.

    First Floor: Two bedrooms, one with a queen bed and one with two twin beds, along with a shared full bathroom. The kitchen, dining area, family room and washer and dryer are also located on this level.

    Upstairs: The king bedroom has its own private bathroom. You’ll also find the open loft overlooking the main living area.

    Your stay includes 6 guest passes to Running Y Resort amenities, with access to the indoor pool, shared hot tub and fitness center.

    Please note that golf and other resort activities are not included with the guest passes and may require separate reservations and fees.

    Our team is available through the booking platform.

    The Chalet is located in a peaceful neighborhood with other rentals and private residences. You will almost always see wildlife around the resort.

    Wildwood Chalet At The Running Y driving time:

    To Spence Mountain Trailhead: 9 minutes
    To Downtown Klamath Falls: 15 minutes
    To Crater Lake National Park: 1 hour
    To Lava Beds National Monument: 53 minutes
    To Oregon Tech: 17 minutes
    To Sky Lakes Medical Center: 17 minutes
    To Kingsley Air Base: 18 minutes
    To Lake Of The Woods: 31 minutes

    -We offer chore free checkout. No stripping beds, starting laundry or tackling a list before you leave. Just pack up, lock up and enjoy the rest of your day.

    -The hot tub, pool and fitness center is located on site at The Running Y and is a 15 minute walk, or 3 minute drive. These amenities can be accessed with keycards provided by us. These are all shared facilities with other Running Y guests. Please note, the pool, hot tub and fitness center are not attached to the Chalet.

    -Children and toddlers count toward the maximum occupancy and must be included in your reservation guest total.

    - We do not offer cribs, pack and plays and high chairs for safety and liability purposes.

    -During the summer and fall, you may notice midges around the property, especially in the evenings. They’re a natural part of life near Klamath Lake and are harmless, but can be more noticeable at certain times of year.

    -Please note that EV charging is not available or permitted at the chalet. EV charging stations are available nearby in The Running Y Lodge area.

    -Wildwood Chalet is located 15 minutes outside of Klamath Falls.

    -Pets are not allowed on furniture.

Serveis de l’allotjament

Esquí

  • A prop de les activitats d'esquí
  • Surf de neu a prop

Piscina i spa

  • Piscina
  • Piscina d'hidromassatge

Internet

  • Disponible a la cabana: wifi

Aparcament i opcions de transport

  • No cal cotxe per arribar-hi

Cuina

  • Cafetera i tetera
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Forn
  • Frigorífic
  • Microones
  • Placa de cuina
  • Rentaplats
  • Torradora

Restaurants

  • Taula de menjador

Dormitoris

  • 3 dormitoris

Bany

  • 2 banys
  • Assecador de cabells
  • Es proporcionen tovalloles

Sales d'estar

  • Llar de foc
  • Menjador independent
  • Sala d'estar
  • Taula de menjador

Entreteniment

  • Llibres
  • Televisor

Zones a l'aire lliure

  • Barbacoa
  • Pati

Serveis de bugaderia

  • Rentadora

Comoditat

  • Aire condicionat
  • Calefacció

Animals de companyia

  • S'admeten animals

Característiques especials i accessibilitat

  • Allotjament lliure de fum

Serveis i comoditats

  • Planxa i post de planxar

Aspectes destacats de la ubicació

  • A la muntanya
  • A prop d'un spa

Activitats

  • Avantatges exclusius opcionals per al golf
  • Caiac
  • Gimnàs
  • Golf
  • Tennis
  • Vaixell
  • Activitat amb caiac a prop
  • Alpinisme a prop
  • Caça a prop
  • Ciclisme de muntanya a prop
  • Descens amb trineu a prop
  • Escalada en roca a prop
  • Espeleologia a prop
  • Natació a prop
  • Observació d'aus a prop
  • Patinatge sobre gel a prop
  • Pesca a prop
  • Ràfting a prop
  • Recorreguts en llanxes a motor a prop
  • Rutes de senderisme o ciclisme a prop
  • Rutes per a l'observació d'animals salvatges a prop

Mesures de seguretat

  • Detector de monòxid de carboni (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)
  • Extintor

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia.
Els animals de servei són benvinguts i no cal abonar cap càrrec

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Pel que fa als elements de seguretat, hi trobaràs un extintor.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’allotjament. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Per accedir a l'allotjament no és necessari disposar de cotxe

Informació sobre el barri

Aquesta cabana és a Klamath Falls, a la muntanya. Si busques unes vacances actives, apropa't a Camp de Golf de la Granja Running Y i a Museu Infantil de Klamath Falls. Per apreciar la bellesa natural de la regió, la millor opció és visitar Llac Klamath Superior o Parc Badia de Howard. Gaudeix del paisatge amb activitats i opcions com ara surf de neu i la possibilitat de practicar l'esquí, i no et perdis pràctiques esportives tan divertides com ara itineraris en trineu ipatinatge sobre gel. Consultar la guia de viatge a Klamath Falls
Mapa
Klamath Falls, OR

Què hi ha als voltants

  • Camp de Golf de la Granja Running Y
    19 minuts a peu - 1.6 km
  • Museu de l'Hotel Baldwin
    14 minuts en cotxe - 19.6 km
  • Institut de Tecnologia d'Oregon - Campus Residencial
    18 minuts en cotxe - 16.2 km
  • Skatepark de Klamath Falls
    22 minuts en cotxe - 25.8 km
  • Tirolina del Llac Crater
    23 minuts en cotxe - 36.2 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Klamath Falls: 24 min en cotxe
  • Klamath Falls, Oregon (LMT-Aeroport Internacional de Klamath Falls): a 21 min en cotxe

Restaurants

  • McDonald's
    17 minuts en cotxe
  • C & D Burger Shoppe
    16 minuts en cotxe
  • Circle K
    15 minuts en cotxe
  • Dutch Bros. Coffee
    17 minuts en cotxe
  • The Falls Tap House
    17 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Wildwood Chalet At The Running Y té piscina?

Sí, aquest allotjament disposa d'una piscina.

Quant costa allotjar-se a Wildwood Chalet At The Running Y?

Amb data 21 de set. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a Wildwood Chalet At The Running Y el dia 22 de set. de 2026 són d'almenys 428 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Wildwood Chalet At The Running Y accepta animals de companyia?

Sí, en aquest allotjament es permeten els animals de companyia.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Wildwood Chalet At The Running Y?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Wildwood Chalet At The Running Y?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Wildwood Chalet At The Running Y?

Aquesta cabana a la muntanya. A més, tindràs Camp de Golf de la Granja Running Y a 1,3 km i Llac Klamath Superior a 3,1 km. Parc Badia de Howard i Cap de Sender de la Muntanya Spence també són a menys de 15 km.

Opinions: Wildwood Chalet At The Running Y