Apartament sencer

Wohnung in Residenz Porto

Galeria de fotos de l’allotjament Wohnung in Residenz Porto

Platja
Piscina
Àrea exterior de l'allotjament
Servei de restauració
Exterior

Opinions

10 sobre 10,
Excepcional

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Aire condicionat
  • Aparcament disponible

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Wohnung in Residenz Porto

  • Alójese en una villa histórica que data de 1800, completamente renovada y elegantemente amueblada. La residencia está rodeada de árboles centenarios del parque privado y se encuentra en una posición central y panorámica, a unos 500 m del mar (accesible a través de un paso subterráneo), a unos 800 m de la playa y a 100 m del centro de la ciudad.

    Aspectos destacados incluidos: limpieza final, Wi-Fi, paquete de lavandería, todos los costos de energía basados en el consumo, piscina (31.05.-15.09.) 12x5m

    Nota: el garaje se encuentra a unos 500m del complejo.

    El interior de la propiedad puede variar levemente respecto a las fotos. Sin embargo, el nivel de confort es el mismo Organizar fiestas de estudiantes, fiestas de despedida y botellones están prohibidos en esta vivienda Esta casa vacacional no está adaptada para personas con movilidad reducida
    Distribución: cocina abierta(cocina(2 placas de cocina, inducción), cafetera, nevera), salón-comedor(sofá-cama individual, TV(flatscreen, satélite), mesa de comedor, área sofá ), dormitorio(cama doble), cuarto de baño(ducha, lavabo, váter, secador de pelo), calefacción, aire acondicionado, piscina(compartido con otros huéspedes, exterior, 12 x 5 m., abierta de Jun hasta (inclusive) 1/2 Sept), Toallas/Sábanas (incuildo), aparcamiento (de pago)

    Estos costos son mandaroty y se cargan en el sitio. No están incluidos en el precio del alquiler.:
    Fianza; € 100
    Limpieza final; Included
    Mascotas; No se permite
    Ropa de cama; Included
    Electricidad/Energía; Included
    Calefacción; Included
    Gas/Gasóleo; Included
    Agua; Included
    Tasa turística; € 4/persona/noche (Indicacion)

    Servicios opcionales que puede organizar en el sitio:
    Toallas de baño ; Included
    Paños de cocina ; Included
    Wifi; Included
    Cuna; € 8/noche (Bajo petición previa)
    Aire acondicionado; Included
    Aparcamiento ; € 10/noche (On request(as available)); Garage € 10/noche

Allotjaments similars

Informació sobre el barri

Aquest apartament es troba a Imperia, a prop de la platja. Torre de Prarolo i Catedral de Sant Maurici són alguns dels punts d'interès de la regió; també et pots apropar a atractius turístics com ara Museu Naval del Ponent Ligure i Museu Naval d'Imperia. També val la pena visitar Museu de l'Oliva i Els jardins de la Villa della Pergola. Si t'agraden els esports d'aigua, en aquesta zona podràs gaudir d'un ampli ventall d'opcions, com ara natació. Consultar la guia de viatge a Imperia
Mapa
Porto Maurizio

Què hi ha als voltants

  • Museu Naval d'Imperia
    3 minuts a peu - 0.3 km
  • Museu Naval del Ponent Ligure
    11 minuts a peu - 1.0 km
  • Catedral de Sant Maurici
    11 minuts a peu - 1.0 km
  • Parasio
    13 minuts a peu - 1.1 km
  • Convent de Santa Clara
    14 minuts a peu - 1.3 km

Com moure’s per la zona

  • Estació d'Imperia: 12 min en cotxe

Restaurants

  • Caffé Vittoria
    6 minuts a peu
  • La Ribotta
    7 minuts a peu
  • L'Oasi La Pizza
    8 minuts a peu
  • Osteria Didu
    9 minuts a peu
  • Speed Pizza
    8 minuts a peu

Preguntes freqüents

Wohnung in Residenz Porto té piscina?

Sí, aquest allotjament disposa d'una piscina.

Wohnung in Residenz Porto accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Wohnung in Residenz Porto?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Wohnung in Residenz Porto?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Wohnung in Residenz Porto?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Wohnung in Residenz Porto?

Aquest edifici d'apartaments a prop de la platja i a menys de 10 min a peu de les atraccions següents: Museu Naval d'Imperia, MACI - Museu d'Art Contemporani d'Imperia i Torre de Prarolo. Catedral de Sant Maurici i Museu Naval del Ponent Ligure també són a menys de 15 min.

Opinions

Opinions: Wohnung in Residenz Porto

10

Magnífic

Puntuació 10: Excel·lent. 10 de 10 opinions
Puntuació 8: Bo. 0 de 10 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 0 de 10 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 10 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 10 opinions

Opinions

D’un lloc associat

10/10, Excel·lent

We genoten van rustige nachten omringd door eeuwenoude bomen.

We genoten van rustige nachten omringd door eeuwenoude bomen.
D’un lloc associat

10/10, Excel·lent

Zwar nah genug an der Stadt gelegen und dabei privat, die Umgebung war friedlich ...

Zwar nah genug an der Stadt gelegen und dabei privat, die Umgebung war friedlich und schön zum Entspannen am Abend.
D’un lloc associat

10/10, Excel·lent

Got around easily alone with everything close by. The helpful staff provided gre ...

Got around easily alone with everything close by. The helpful staff provided great tips on local restaurants and attractions.
D’un lloc associat

10/10, Excel·lent

Would tell anyone passing through to stop here if they want a break near water a ...

Would tell anyone passing through to stop here if they want a break near water and some old-world charm. The spacious living area offered plenty of comfort after busy days exploring nearby sites.
D’un lloc associat

10/10, Excel·lent

Alles bleef rustig in de omgeving, wat zorgde voor een ontspannende sfeer. Het z ...

Alles bleef rustig in de omgeving, wat zorgde voor een ontspannende sfeer. Het zwembad was een echte pluspunt gezien de prijs. Dicht bij strand en winkels maakte dit elke euro waard.
D’un lloc associat

10/10, Excel·lent

Voor twee personen vonden we de villa erg knus. Heerlijk wakker worden bij grote ...

Voor twee personen vonden we de villa erg knus. Heerlijk wakker worden bij grote ramen en rustige ochtenden in het nabijgelegen park.
D’un lloc associat

10/10, Excel·lent

Het zwembad was heerlijk open in de zomer en verbeterde onze dagen aanzienlijk.

Het zwembad was heerlijk open in de zomer en verbeterde onze dagen aanzienlijk.
D’un lloc associat

10/10, Excel·lent

Ich würde ohne zu zögern wieder buchen. Jeden Tag begann mit einem Spaziergang u ...

Ich würde ohne zu zögern wieder buchen. Jeden Tag begann mit einem Spaziergang unter jahrhundertealten Bäumen gefolgt von einem köstlichen Frühstück im Gartenbereich des Hauses.
D’un lloc associat

10/10, Excel·lent

The double bed felt firm yet comfy, helping us sleep well each night. Arrival wa ...

The double bed felt firm yet comfy, helping us sleep well each night. Arrival was smooth and easy. The location close to the sea made daily walks enjoyable and peaceful, which helped us relax fast during our stay.