Apartament sencer

Chic Houston Apt 2BR 2BA

Selecciona les dates per veure els preus

Serveis populars

  • Piscina
  • S'admeten animals
  • Aire condicionat
  • Gimnàs
  • Aparcament disponible
  • Cuina
El preu actual és de 323 €
taxes i impostos inclosos
1 de set. - 2 de set.

També et pot agradar

Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Chic Houston Apt 2BR 2BA és a Greater Uptown, a Houston. Memorial City Mall i CityCentre són visites imprescindibles per als amants de les botigues; afegeix-les al teu itinerari juntament amb altres atractius turístics com ara Zoo de Houston i Aquari del Centre. Et ve de gust gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Consulta l'oferta d'actes que se celebren a Estadi NRG o a Toyota Center. Consultar la guia de viatge a Houston
Mapa
Houston, TX

Què hi ha als voltants

  • Un carrer arbrat amb cotxes aparcats i edificis a ambdós costats.
    Carretera de Westheimer
    7 minuts a peu - 0.6 km
  • Un plat de menjar amb mandonguilles, patates fregides, pa de pita i amanida amb formatge feta.
    Avinguda Richmond
    5 minuts en cotxe - 1.5 km
  • El Centre de Convencions George R. Brown, amb la seva façana característica de color vermell i vidre, zona d'aigües obertes i paisatge urbà circumdant.
    Centre de Convencions George R. Brown
    17 minuts en cotxe - 19.9 km
  • Estadi de futbol amb una gran multitud, un marcador i el logotip dels Texas Longhorns al camp.
    Estadi NRG
    18 minuts en cotxe - 18.9 km
  • Un estadi de beisbol amb un perfil urbà al fons.
    Daikin Park
    18 minuts en cotxe - 21.0 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Kinder: 14 min en cotxe
  • Estació de metro lleuger de Dryden/TMC: 12 min en cotxe
  • Houston, Texas (HOU-Aeroport de William P. Hobby): a 39 min en cotxe

Restaurants

  • McDonald's
    15 minuts a peu
  • Royal Roastery
    11 minuts a peu
  • Raising Cane's Chicken Fingers
    14 minuts a peu
  • Whataburger
    11 minuts a peu
  • Taco Bell
    15 minuts a peu

Sobre aquest allotjament

Chic Houston Apt 2BR 2BA

  • Apartament a prop de Carretera de Westheimer
  • Chic Houston Apt 2BR 2BA ofereix un gimnàs i més. Els clients poden connectar-se a la wifi a l'habitació.
  • També gaudiràs dels avantatges següents:
    • Piscina
    • Allotjament lliure de fum
  • Característiques de l'habitació
  • A Chic Houston Apt 2BR 2BA, totes les habitacions ofereixen comoditats com ara aire condicionat. També inclouen serveis i instal·lacions com oficines i taules de menjador.
  • Entre les comoditats extres, s'inclou el següent:
    • Dutxes, assecadors de cabells i xampú
    • Balcons, cuines i frigorífics

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 25 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Normes

Quiet hours after 10.00 pm ǀ Only 25+ years old unless accompanied by a responsible adult ǀ No parties or events ǀ Only registered guests can stay ...

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia.
Els animals de servei són benvinguts i no cal abonar cap càrrec

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Preguntes freqüents

Chic Houston Apt 2BR 2BA té piscina?

Sí, aquest allotjament disposa d'una piscina.

Quant costa allotjar-se a Chic Houston Apt 2BR 2BA?

Amb data 30 d’ag. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a Chic Houston Apt 2BR 2BA el dia 1 de set. de 2026 són d'almenys 323 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Chic Houston Apt 2BR 2BA accepta animals de companyia?

Sí, en aquest allotjament es permeten els animals de companyia.

Quant costa aparcar a Chic Houston Apt 2BR 2BA?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Chic Houston Apt 2BR 2BA?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Chic Houston Apt 2BR 2BA?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Chic Houston Apt 2BR 2BA?

Aquest edifici d'apartaments es troba a Greater Uptown i a menys de 3 km de les atraccions següents: Carretera de Westheimer, Avinguda Richmond i Club de Camp Houston. Districte Comercial de Harwin Drive i La Galeria també són a menys de 5 km.