Apartament sencer

Studio 4 ppl, pool, pets allowed, Gourette

Galeria de fotos de l’allotjament Studio 4 ppl, pool, pets allowed, Gourette

Una habitació d'hotel moderna amb taula de dinar, sofà i una finestra gran amb vista a l'exterior.
Una cuina compacta amb armaris grisos, un forn negre, un microones i un rentaplat.
Un saló modern amb un sofà, una taula de centre i una zona de menjador amb taula i cadires. Es pot veure una cuina al fons.
Una piscina interior amb aigua cristal·lina, envoltada de parets i columnes blanques, i un sostre emblatònic amb reixes de ventilació.
Zona residencial amb edificis moderns, incloent una estructura destacada marcada com a “N°39 STUDIO 4 places”.

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • S'admeten animals
  • Wifi gratuïta
  • Aparcament disponible

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Studio 4 ppl, pool, pets allowed, Gourette

  • Residencia LE PORTILLO con piscina, estudio para 4 personas, de 29 m², orientación suroeste, vistas a las pistas y a la montaña, situado en la 3.ª planta con terraza.

    Entrada: rincón montaña con 2 literas de 90 cm.
    Cuarto de baño: lavabo, ducha, WC y secador de pelo.
    Salón: sofá cama doble de 160 cm, televisión.
    Cocina americana: frigorífico con congelador, placa vitrocerámica de 4 fuegos, horno, microondas, lavavajillas, cafetera de filtro, tostadora, hervidor, robot de cocina.

    NO FUMADORES. SÁBANAS INCLUIDAS.

    Las instalaciones acuáticas (piscina, jacuzzi) están abiertas en invierno desde las vacaciones de Navidad hasta el cierre de la estación, y en verano desde el 1 de julio hasta el 15 de septiembre.

    Suplementos: tasa turística. Se admiten animales con suplemento.

    Opcional: fórmulas de RESTAURACIÓN (desayuno, cena, media pensión), toallas, limpieza diaria y de salida, llegada temprana, salida tardía.
    Lavandería en la residencia.

    Especial invierno:
    Descuentos para todos nuestros clientes en el alquiler de material de esquí (SKILOC)
    y en los remontes (SKIPASS)
    con la oferta especial SKIPLUS, que incluye ambos servicios.

    Servicios opcionales a pagar en el sitio y reservar antes su llegada:
    . Vivienda con cocina ST4 : 100.0 € por estancia
    . Juego de toallas : 10.0 € por persona por estancia
    . Estancia de mascotas : 100.0 € por estancia

    Estancia distribuida por un profesional. A menos que se indique lo contrario, los servicios como la limpieza, la ropa de cama, las toallas, etc. no están incluidos en el precio de este alquiler. Si se admiten mascotas (información en el anuncio), pueden aplicarse suplementos.
    Sólo están presentes los equipos específicamente mencionados en este anuncio. Los equipos no mencionados no se consideran presentes. A menos que exista una estación de carga eléctrica en el alojamiento, está prohibido cargar vehículos eléctricos.

    Residencia "El PORTILLO"
    16 route du col d'Aubisque - Gourette - 64440 EAUX-BONNES.
    Idealmente situado en el centro de la estación. Comercios 100 m y pistas a 150m.
    (N°40 sobre plan de estación)
    Para todos los clientes e incluido en el alquiler: piscina cubierta climatizada
    con bañera de hidromasaje y piscina para niños, gimnasio, sala de juegos, guardaesquíes con secador de botas. Wifi en los apartamentos y zonas comunes.
    Con suplemento y previa reserva: alquiler de esquís en el lugar lavandería con secadero, garaje para bicicletas y 2 parikings cubiertos. Otros servicios ofrecidos según temporada verano e invierno.

Allotjaments similars

Informació sobre el barri

aquest apartament és a Gourette, al centre i a la muntanya. Tren turístic Petit Train d'Artouste i Pont d'Espanya són alguns dels punts d'interès de la regió. Si busques unes vacances actives, també pots apropar-te a Estació d'esquí de Gourette i a Estació d'Esquí Val d'Azun. També val la pena visitar La Galipette i Telecabina de Cirque du Lys. Informa't de l'àmplia selecció d'activitats que pots fer a la zona, com esquí i surf de neu. Consultar la guia de viatge a Eaux-Bonnes
Mapa
Gourette

Què hi ha als voltants

  • Indicador que mostra el Llac de Gaube a 1725 metres, envoltat de muntanyes i un llac de color turquesa amb gent al voltant.
    Parc Nacional dels Pirineus
    35 minuts en cotxe - 37.2 km
  • Paisatge de muntanya cobert de neu, amb pins i una estació d'esquí.
    Estació d'esquí de Formigal
    48 minuts en cotxe - 52.4 km
  • Una cova amb estalactites i estalagmites, il·luminada per llums artificials.
    Coves de Betharram
    52 minuts en cotxe - 57.5 km
  • Estació d'esquí de Gourette
    1 minuts a peu - 0.0 km
  • Tren turístic Petit Train d'Artouste
    33 minuts en cotxe - 34.8 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren d'Arudy: 34 min en cotxe
  • Lourdes (LDE-Aeroport Internacional de Tarbes-Lourdes-Pyrénées): a 99 min en cotxe

Restaurants

  • Artouste
    67 minuts en cotxe
  • Hôtel d'Ossau
    15 minuts en cotxe
  • l'apistomaque
    24 minuts en cotxe
  • Restaurant Les Crêtes Blanches
    3 minuts en cotxe
  • crêperie fleur de sel
    15 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Studio 4 ppl, pool, pets allowed, Gourette té piscina?

Sí, aquest allotjament disposa d'una piscina.

Studio 4 ppl, pool, pets allowed, Gourette accepta animals de companyia?

Sí, en aquest allotjament es permeten els animals de companyia.

Quant costa aparcar a Studio 4 ppl, pool, pets allowed, Gourette?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Studio 4 ppl, pool, pets allowed, Gourette?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Studio 4 ppl, pool, pets allowed, Gourette?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Studio 4 ppl, pool, pets allowed, Gourette?

Aquest edifici d'apartaments amb accés directe a les pistes d'esquí és a Gourette i es troba a la muntanya. Queda a menys de 5 km de Estació d'esquí de Gourette, Géougue de Tortes i Coll d'Aubisque. Sender de la Vall d'Ossau és a 4,2 km de distància.