Cabana sencera·Amfitrió particular

2BR cabin on Lg Mt creek in the heart of the Great Smoky Mountains National Park

Galeria de fotos de l’allotjament 2BR cabin on Lg Mt creek in the heart of the Great Smoky Mountains National Park

Un rierol serpenteja sobre roques en una zona boscosa.
Habitació de cabana de fusta amb un llit, una tauleta de nit, una làmpada i vista a un balcó amb seients exteriors.
Jardí amb una estructura de fusta, envoltat de vegetació exuberant i plantes amb flors.
Una cabana de fusta amb un porxo i fonaments de pedra.
Zona exterior coberta amb estructura de fusta, taula i cadires.

Opinions

9,6 sobre 10,
Excepcional

Cabana sencera

2 dormitoris1 banyCapacitat per a 456 metres quadrats

Serveis populars

  • Cuina
  • Rentadora
  • Assecadora
  • S'admeten animals
  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

2BR cabin on Lg Mt creek in the heart of the Great Smoky Mountains National Park

  • Escape to the serene Cosby, Tennessee and experience the tranquility of our cozy 2-bedroom cabin. Nestled in the heart of the Great Smoky Mountains, this charming retreat offers a perfect getaway for nature lovers, pets and adventurers alike.

    Relax by the crackling fireplace, sip your morning coffee while taking in the stunning water & National Park views, or enjoy a family barbecue in the outdoor play area. The fully stocked kitchen, complete with a stove, oven, and grill, allows you to savor delicious home-cooked meals. Unwind in the comfort of your own home, with amenities like free Wi-Fi, a washing machine, and a dryer at your fingertips.

    Explore the nearby Top places, including the breathtaking Great Smoky Mountains National Park, the captivating Ripley's Aquarium of the Smokies, and the thrilling white water rafting, Zip Lines & the new Anakeesta. Immerse yourself in the natural beauty of our mature woods and endless outdoor adventures that this region has to offer.

    Whether you're seeking a peaceful retreat or an action-packed getaway, our cozy cabin, Cosby is the perfect destination, out of the traffic, brick & morter to create unforgettable memories. Book your stay today and experience the magic of the Great Smoky Mountains!

Serveis de l’allotjament

Esquí

  • A prop de les activitats d'esquí

Piscina i spa

  • Massatge

Internet

  • Disponible a la cabana: wifi gratuït

Aparcament i opcions de transport

  • Cal arribar-hi en cotxe
  • Aparcament a les instal·lacions amb opcions d'estacionament en un garatge

Cuina

  • Cafetera i tetera
  • Espècies
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Forn
  • Frigorífic
  • Microones
  • Placa de cuina
  • Torradora
  • Tovallons de paper

Restaurants

  • Taula de menjador

Dormitoris

  • 2 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 1 bany
  • Banyera o dutxa
  • Es proporcionen tovalloles
  • Paper higiènic
  • Sabó

Sales d'estar

  • Llar de foc
  • Taula de menjador

Entreteniment

  • Llibres
  • Reproductor de DVD
  • Televisor amb canals per cable i per satèl·lit

Zones a l'aire lliure

  • Barbacoa
  • Fogar
  • Jardí
  • Pati
  • Pati

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia
  • Rentadora i assecadora

Comoditat

  • Aire condicionat
  • Calefacció

Animals de companyia

  • S'admeten animals
  • 4 animals de companyia en total

Característiques especials i accessibilitat

  • Allotjament lliure de fum

Serveis i comoditats

  • Planxa i post de planxar
  • Servei de neteja limitat

Aspectes destacats de la ubicació

  • A la muntanya
  • A la vora de l'aigua
  • A prop d'un hospital
  • A prop d'una botiga d'estocs
  • A prop del port esportiu
  • En una zona rural

Activitats

  • Caiac
  • Equipament esportiu per a la neu
  • Golf
  • Alpinisme a prop
  • Caça a prop
  • Casino a prop
  • Ciclisme de muntanya a prop
  • Equitació a prop
  • Espeleologia a prop
  • Golf a prop
  • Natació a prop
  • Observació d'aus a prop
  • Parc temàtic a prop
  • Patinatge sobre gel a prop
  • Pesca a prop
  • Ràfting a prop
  • Rutes d'ecoturisme a prop
  • Rutes de senderisme o ciclisme a prop
  • Rutes en moto aquàtica a prop
  • Tubing aquàtic a prop
  • Visites a cellers a prop

Mesures de seguretat

  • No hi ha detector de monòxid de carboni ni aparells de gas (l'amfitrió ha indicat que no hi ha detector de monòxid de carboni ni aparells de gas a l'allotjament)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)
  • Extintor
  • Tancament de seguretat

General

  • Jardí
  • Mida de la unitat: 56 metres quadrats

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00
Registre d'entrada sense contacte
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:30.

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Normes

those with pets, bring a blanket for the beds and something to cover the couch in case your pets want to set on it . as we removed our own blankets .
kindly , don't move a furniture and don't break or cut limbs from bushes and trees, smoking is allowed outside and kindly use an ashtray.
kindly, don't break down beds, and don't wash our towels or linens, and leave the key in the door.

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia.
Els animals de servei són benvinguts i no cal abonar cap càrrec
4 animals de companyia en total
S'apliquen restriccions; contacta amb l'allotjament mitjançant el número que trobaràs a la confirmació de la reserva per a més informació
Nota de l'amfitrió: over 1 yr. old & under 90lbs.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament el gestiona un amfitrió privat (algú aliè al mercat, negoci o professió). La legislació per a consumidors de la UE, així com el dret de desistiment, no s'aplicaran a la teva reserva, que es regirà per la política de cancel·lació que estableix l'amfitrió privat.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es permeten esdeveniments i festes (com ara reunions familiars, festes d'aniversari i casaments) a les instal·lacions, amb 8 assistents com a màxim.
El propietari ha indicat que no hi ha detectors de monòxid de carboni ni aparells de gas a l'allotjament.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament disposa d'elements de seguretat com ara un extintor i un pany de seguretat.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.

Informació addicional

Per accedir a l'allotjament és necessari disposar de cotxe

Informació sobre el barri

aquesta cabana es troba a Cosby, en una ubicació rural i a la vora de l'aigua. Si busques unes vacances actives, apropa't a Club de Golf Bent Creek i Destil·leria Bootleggers; també pots visitar atractius turístics com ara USA Raft i Parc Mills. Aprofita el paisatge que t'envolta amb activitats i opcions com ara la possibilitat de practicar l'esquí, i anima't a provar esports com patinatge sobre gel. Consultar la guia de viatge a Cosby
Mapa
cosby, TN

Què hi ha als voltants

  • Una cascada que flueix sobre roques en una zona boscosa.
    Parc Nacional de les Great Smoky Mountains
    4 minuts en cotxe - 4.7 km
  • Indicador de Bent Creek Golf Village amb un logotip estilizado de la lletra 'D'.
    Club de Golf Bent Creek
    10 minuts en cotxe - 11.9 km
  • Un pont de fusta sobre un riu amb corrent, amb arbres de tons tardans al fons.
    Riu Little Pigeon
    17 minuts en cotxe - 18.5 km
  • Àrea de pícnic Cosby
    6 minuts en cotxe - 8.1 km
  • Riu Colom
    14 minuts en cotxe - 19.4 km

Com moure’s per la zona

  • Knoxville, Tennessee (TYS-Aeroport McGhee Tyson): a 84 min en cotxe

Restaurants

  • Cub Motel
    3 minuts en cotxe
  • Stacy's Candy Store
    9 minuts en cotxe
  • Greasy Spoon
    2 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

2BR cabin on Lg Mt creek in the heart of the Great Smoky Mountains National Park accepta animals de companyia?

Sí, aquest allotjament admet animals de companyia (4 com a màxim). Poden aplicar-se restriccions, així que posa't en contacte amb l'allotjament per obtenir més informació.

Quant costa aparcar a 2BR cabin on Lg Mt creek in the heart of the Great Smoky Mountains National Park?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a 2BR cabin on Lg Mt creek in the heart of the Great Smoky Mountains National Park?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a 2BR cabin on Lg Mt creek in the heart of the Great Smoky Mountains National Park?

Registre de sortida: 10:30.

Where is 2BR cabin on Lg Mt creek in the heart of the Great Smoky Mountains National Park located?

Situated on the waterfront, this cabin is 2 mi (3.3 km) from Great Smoky Mountains National Park and within 6 mi (10 km) of Cosby Picnic Area and Hen Wallow Falls. Bent Creek Golf Club and Pigeon River are also within 9 mi (15 km).

Opinions: 2BR cabin on Lg Mt creek in the heart of the Great Smoky Mountains National Park