Casa sencera

Aloha Ohana by Avantstay Private Pool Near Beach

Classificació de l’allotjament: 3

Galeria de fotos de l’allotjament Aloha Ohana by Avantstay Private Pool Near Beach

Un pati amb piscina, gandules i una casa blava.
Un pati amb piscina, gandules i una casa.
Un pati amb piscina, gandules i una tanca de fusta.
Una piscina rectangular amb un solàrium empedrat, envoltada per una tanca de fusta i una paret metàl·lica. Hi ha gandules i una petita zona de terrassa amb llums penjants.
Una costa rocosa amb onades que xoquen contra grans roques.

Casa sencera

3 dormitoris2 banysCapacitat per a 8118 metres quadrats

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Rentadora
  • Assecadora
  • Aparcament inclòs
  • Aire condicionat

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Aloha Ohana by Avantstay Private Pool Near Beach

  • Casa rural a prop de Platja de Port Aransas
  • Aloha Ohana by Avantstay Private Pool Near Beach t'ofereix tot el que necessites. No perdis la connexió gràcies a la wifi gratuïta a les zones comunes.
  • Entre els avantatges addicionals, s'inclouen els següents:
    • Una piscina a l'aire lliure
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Allotjament lliure de fum i mobiliari a l'aire lliure
  • Característiques de l'habitació
  • A Aloha Ohana by Avantstay Private Pool Near Beach, totes les habitacions ofereixen comoditats com ara aire condicionat.
  • Entre les comoditats addicionals, s'inclou el següent:
    • Calefacció i ventiladors de sostre
    • 2 banys que inclouen banyeres o dutxes
    • Patis, cuines i frigorífics

Serveis de l’allotjament

Platja

  • A la platja

Piscina i spa

  • Piscina a l'aire lliure

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït sense assistència a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions

Cuina

  • Batedora
  • Cafetera i tetera
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Forn
  • Frigorífic
  • Microones
  • Placa de cuina
  • Rentaplats

Dormitoris

  • 3 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 2 banys privats
  • Banyera o dutxa

Zones a l'aire lliure

  • Mobles a l'aire lliure
  • Pati

Serveis de bugaderia

  • Detergent per a la bugada
  • Rentadora i assecadora

Comoditat

  • Aire condicionat
  • Calefacció
  • Ventilador de sostre

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Sense ascensor
  • Allotjament lliure de fum

Serveis i comoditats

  • Planxa i post de planxar

Mesures de seguretat

  • Detector de monòxid de carboni (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 16:00.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.

Instruccions especials d’entrada

Aquest allotjament no disposa de recepció
L'entrada no es fa a l'allotjament; per efectuar-la, ves a: [At the apartment]
Els clients han de posar-se en contacte amb l'allotjament prèviament per tal de rebre les instruccions per fer l'entrada i un codi d'accés. entrada privada.
Per tal d'organitzar l'entrada, contacta amb l'allotjament com a mínim amb 72 hores d'antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Codi d'accés i entrada privada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens
No hi ha llits addicionals disponibles
No hi ha bressols disponibles.

Fumadors

Smoking is not permitted

Formes de pagament de l’allotjament

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit; no s'accepten pagaments en efectiu.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Número de registre de l’allotjament: 270718
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Aquest allotjament no disposa d'ascensors

Informació sobre el barri

Aquesta casa rural es troba a Port Aransas, a la platja. Si vols submergir-te en la bellesa natural de la regió, apropa't a Platja de Port Aransas o a Parc estatal de Mustang Island. També val la pena visitar Parc de la Punta Roberts i Centre Aquàtic d'Aransas Pass. Consultar la guia de viatge a Port Aransas
Mapa
306 B&M Rd, Port Aransas, TX, 78373

Què hi ha als voltants

  • Una platja amb un moll de fusta que s'endinsa a l'oceà, una torre de socorristes i tres figures de puntades colorades sobre pals.
    Platja Holiday
    12 minuts a peu - 1.0 km
  • Un sol ponent-se sobre un cos d'aigua amb un moll i un vaixell gran a la distància.
    Parc de la Punta Roberts
    4 minuts en cotxe - 2.3 km
  • Museu de Port Aransas
    19 minuts a peu - 1.6 km
  • Centre d'Observació d'Aus de Port Aransas
    2 minuts en cotxe - 1.5 km
  • Parc de la Platja IB Magee
    2 minuts en cotxe - 1.9 km

Com moure’s per la zona

  • Rockport, Texas (RKP-Aeroport d'Aransas County): a 43 min en cotxe

Restaurants

  • Whataburger
    10 minuts a peu
  • Port A Pizzeria
    9 minuts a peu
  • San Juan Restaurant
    3 minuts en cotxe
  • Bier Haus
    10 minuts a peu
  • Fins Grill & Icehouse
    4 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Aloha Ohana by Avantstay Private Pool Near Beach té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.

Aloha Ohana by Avantstay Private Pool Near Beach accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Aloha Ohana by Avantstay Private Pool Near Beach?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Aloha Ohana by Avantstay Private Pool Near Beach?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Aloha Ohana by Avantstay Private Pool Near Beach?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Aloha Ohana by Avantstay Private Pool Near Beach?

Aquesta casa rural es troba a la platja. A més, tindràs Platja Holiday a 1,1 km i Platja de Port Aransas a 2,4 km. Centre d'Observació d'Aus de Port Aransas i Museu de Port Aransas també són a menys de 2 km.

Puc cancel·lar de manera gratuïta la meva reserva i obtenir un reembossament complet?

Sí, aquest allotjament ofereix cancel·lació gratuïta en una selecció de tarifes d'habitació per proporcionar més flexibilitat. Consulta la política de cancel·lació aplicable al nostre lloc web per obtenir més informació sobre les exclusions o els requisits necessaris.

Opinions: Aloha Ohana by Avantstay Private Pool Near Beach