Best Western Hilliard Inn & Suites

Classificació de l’allotjament: 2.5

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

9,0 sobre 10,
Fantàstic

Serveis populars

  • Piscina
  • Esmorzar inclòs
  • Aparcament inclòs
  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat
  • Gimnàs
El preu actual és de 109 €
taxes i impostos inclosos
16 de set. - 17 de set.

Opcions d’habitació

Filtres disponibles per a les habitacions
Es mostren 8 de 8 habitacions

Habitació

  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Wifi gratuïta

Habitació

  • Capacitat per a 5
  • 2 llits de matrimoni i 1 sofà llit doble
  • Wifi gratuïta

Suite, 1 llit de matrimoni gran, accessible, banyera (with Sofabed)

9,0 sobre 10
Fantàstic
(4 opinions)
  • 31 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 4
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Wifi gratuïta

Suite, 1 llit de matrimoni gran, accessible, no fumadors (with Sofabed)

9,0 sobre 10
Fantàstic
(7 opinions)
  • 31 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 4
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Wifi gratuïta

Habitació

  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Wifi gratuïta

Suite, 1 llit de matrimoni gran, no fumadors, frigorífic i microones (with Sofabed)

9,4 sobre 10
Excepcional
(29 opinions)
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 4
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Wifi gratuïta

Habitació estàndard, 1 llit de matrimoni gran, no fumadors, frigorífic i microones

  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Wifi gratuïta

Suite, 2 llits de matrimoni, no fumadors, frigorífic i microones (with Sofabed)

9,2 sobre 10
Fantàstic
(29 opinions)
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 6
  • 2 llits de matrimoni
  • Wifi gratuïta

També et pot agradar

Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Best Western Hilliard Inn & Suites es troba a Hilliard. Easton Town Center i Polaris Fashion Place són visites imprescindibles per als amants de les botigues; afegeix-les al teu itinerari juntament amb altres atractius turístics com ara Recinte firal de l'estat d'Ohio i Centre d'Exposicions i Fira Estatal d'Ohio. També val la pena visitar Zoo i Aquari de Columbus i COSI. Consultar la guia de viatge a Hilliard
Mapa
3831 Park Mill Run Drive, Hilliard, OH, 43026

Què hi ha als voltants

  • Una cascada en una zona boscosa amb un rierol que flueix per sota.
    Parc de les Cascades d'Indian Run
    6 minuts en cotxe - 10.8 km
  • Un carrer urbà a la penumbra, amb edificis i arbres il·luminats.
    Parc Bridge
    7 minuts en cotxe - 12.1 km
  • El Centre Comercial de Tuttle Crossing
    3 minuts en cotxe - 5.5 km
  • Parc Coffman
    5 minuts en cotxe - 10.0 km
  • Casino Hollywood
    7 minuts en cotxe - 12.7 km

Com moure’s per la zona

  • Columbus, Ohio (CMH-Aeroport Internacional John Glenn Columbus): a 23 min en cotxe

Restaurants

  • 7 Brew Coffee
    19 minuts a peu
  • McDonald's
    6 minuts en cotxe
  • Waffle House
    5 minuts en cotxe
  • Graeter's Ice Cream
    6 minuts en cotxe
  • Lucky's Grille & Sports Pub
    7 minuts en cotxe

Sobre aquest allotjament

Best Western Hilliard Inn & Suites

  • Hotel a prop de Universitat Estatal d'Ohio
  • A Best Western Hilliard Inn & Suites t'esperen un esmorzar complet gratuït, serveis de tintoreria o bugaderia i un gimnàs. Podràs connectar-te a Internet gràcies a la wifi gratuïta a l'habitació. A més, tindràs un centre de negocis obert les 24 hores a la teva disposició.
  • Entre els altres avantatges d'aquest hotel, s'inclouen els següents:
    • Una piscina coberta
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Registre de sortida exprés, atenció multilingüe i servei de recepció obert les 24 hores
    • Sales de reunions, premsa gratuïta al vestíbul i ascensor
    • Als comentaris dels clients es parla molt bé de l'amabilitat del personal
  • Característiques de l'habitació
  • Les 60 habitacions tenen detalls com ara espais de treball aptes per a portàtils i aire condicionat. També s'inclouen serveis i instal·lacions com wifi gratuïta i cadires d'escriptori. Als comentaris dels clients es diuen meravelles de la neteja de les habitacions de l'allotjament.
  • Entre les comoditats extres, s'inclou el següent:
    • Matalassos amb encoixinament addicional i bressols gratuïts
    • Banys que ofereixen capçals de dutxa d'hidromassatge i combinacions de dutxa i banyera
    • Televisors LED amb canals prèmium
    • Armaris robers o de rebost, sales d'estar independents i frigorífics

Allotjaments similars

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a totes les habitacions: wifi i Internet per cable gratuïts
  • Disponible en algunes zones comunes: wifi i Internet per cable gratuïts

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït sense assistència a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions
  • Aparcament per a furgonetes i aparcament accessible en cadira de rodes disponibles

Menjar i beguda

  • Esmorzar complet gratuït disponible cada dia de 06:30 a 09:00

Activitats

  • Gimnàs
  • Piscina coberta

Per a famílies

  • Bressol a l'habitació
  • Bugaderia
  • Frigorífic a l'habitació
  • Microones a l'habitació
  • Piscina coberta

Comoditats

  • Bugaderia
  • Caixa forta a la recepció
  • Premsa gratuïta al vestíbul
  • Servei de recepció obert les 24 hores

Serveis per als clients

  • Atenció multilingüe
  • Servei de bugaderia i rentatge en sec
  • Servei de neteja (diari)

Serveis empresarials

  • Centre de negocis obert les 24 hores
  • Sala de reunions

Accessibilitat

  • Si tens cap sol·licitud relacionada amb necessitats específiques d'accessibilitat, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació inclosa a la confirmació de la reserva.
  • Accés en cadira de rodes (pot tenir limitacions)
  • Accessibilitat en cadira de rodes
  • Alarma antiincendis visual
  • Aparcament accessible en cadira de rodes
  • Aparcament per a furgonetes accessible en cadira de rodes
  • Ascensor
  • Bany públic accessible en cadira de rodes
  • Baranes a les escales
  • Camí cap a l'ascensor accessible en cadira de rodes
  • Camí per arribar a l'entrada ben il·luminat
  • Camí per arribar a l’entrada sense escales
  • Dispositius d'audició assistida
  • Elevador d'accés a la piscina disponible
  • Pas accessible en cadira de rodes
  • Piscina accessible en cadira de rodes
  • Portes aptes per a cadires de rodes
  • Recepció accessible en cadira de rodes
  • Senyalització en braille o en relleu

Més serveis

  • 3 plantes
  • No es permet fumar
  • Sala de banquets

Serveis de l’habitació

Dormitori

  • Bressol gratuït
  • Es proporcionen llençols
  • Matalàs amb encoixinament addicional

Bany

  • Articles de tocador gratuïts
  • Assecador de cabells
  • Bany privat
  • Capçal de dutxa d'hidromassatge
  • Combinació de dutxa i banyera
  • Paper higiènic
  • Sabó
  • Tovalloles
  • Xampú

Entreteniment

  • Televisor LED amb canals digitals prèmium

Menjar i beguda

  • Cafetera i tetera
  • Frigorífic
  • Microones

Altres

  • Aire condicionat
  • Cadira d'escriptori
  • Escriptori
  • Espai de treball apte per a portàtils
  • Planxa i post de planxar
  • Sala d'estar independent
  • Trucades locals gratuïtes

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: en qualsevol moment.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 21 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.
Registre de sortida sense contacte
Registre de sortida exprés disponible

Instruccions especials d’entrada

El personal de recepció esperarà els clients a l'allotjament
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Personal de recepció

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia (però sí animals de servei, sense cap càrrec addicional)

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens
No hi ha llits addicionals disponibles
Es poden sol·licitar bressols gratuïts.

Formes de pagament de l’allotjament

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit; no s'accepten pagaments en efectiu.
L'allotjament afirma que segueix les pràctiques de neteja i desinfecció que estableix el document o l'associació següent: We Care Clean (Best Western).
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Preguntes freqüents

Best Western Hilliard Inn & Suites té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina coberta.

Quant costa allotjar-se a Best Western Hilliard Inn & Suites?

Amb data 26 d’ag. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a Best Western Hilliard Inn & Suites el dia 16 de set. de 2026 són d'almenys 109 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Best Western Hilliard Inn & Suites accepta animals de companyia?

No, només s'admeten animals de servei a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Best Western Hilliard Inn & Suites?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Best Western Hilliard Inn & Suites?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: en qualsevol moment.

A quina hora es fa el registre de sortida a Best Western Hilliard Inn & Suites?

Registre de sortida: 11:00.

On es troba Best Western Hilliard Inn & Suites?

Aquest hotel es troba a Hilliard i a menys de 10 km de les atraccions següents: El Centre Comercial de Tuttle Crossing, Universitat Estatal d'Ohio i Botigues a Lane Avenue. Hospital Metodista Riverside d'OhioHealth i Museu d'Artesania d'Ohio també són a menys de 10 km.