Amfitrió particular

Hidden gem Al Lago, authentic yet modern 2-bedroom house in medieval hamlet

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

10 sobre 10,
Excepcional

Serveis populars

  • S'admeten animals
  • Aire condicionat
  • Bugaderia

Informació sobre el barri

aquest castell es troba a Colonno. A més de visitar punts d'interès com ara Vila del Balbianello i Vila Monastero, pots passar unes vacances més actives i visitar Port de Bellagio. També val la pena visitar Enoteca Principessa i Jardins de la Vila Melzi. Consultar la guia de viatge a Colonno
Mapa
Colonno, Provincia di Como

Què hi ha als voltants

  • Un poble a la vora d'un llac amb edificis de teulades vermelles, una serralada de muntanyes i un cel al capvespre.
    Vall Intelvi
    3 minuts en cotxe - 2.5 km
  • Edifici al costat d'un llac amb una torre, envoltat de vegetació exuberant i muntanyes al fons.
    Vila del Balbianello
    18 minuts en cotxe - 6.0 km
  • Una ciutat costanera amb una muntanya imponent, una extensa massa d'aigua i una densa urbanització.
    Llac de Lugano
    29 minuts en cotxe - 17.4 km
  • Un poble pintoresc al costat d'un llac, amb edificis de colors i una església destacada situada en una petita illa.
    Port de Bellagio
    40 minuts en cotxe - 12.7 km
  • Greenway del Llac de Como
    6 minuts a peu - 0.6 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Chiasso: 26 min en cotxe
  • Aeroport de Lugano-Agno (LUG): a 69 min en cotxe

Restaurants

  • Giulietta Al Lago
    5 minuts en cotxe
  • Hotel Villa Aurora
    31 minuts en cotxe
  • Ristorante Pizzeria Aurora
    31 minuts en cotxe
  • Bar Il Golfo
    6 minuts en cotxe
  • Il Cris
    6 minuts en cotxe

Sobre aquest allotjament

Hidden gem Al Lago, authentic yet modern 2-bedroom house in medieval hamlet

  • Castell a prop de Vila del Balbianello
  • Hidden gem Al Lago, authentic yet modern 2-bedroom house in medieval hamlet ofereix una bugaderia i més. Els clients poden connectar-se a la wifi a l'habitació.
  • També gaudiràs dels avantatges següents durant la teva estada:
  • Allotjament lliure de fum
  • Característiques de l'habitació
  • A Hidden gem Al Lago, authentic yet modern 2-bedroom house in medieval hamlet, totes les habitacions ofereixen comoditats com ara llars de foc i aire condicionat. També inclouen serveis i instal·lacions com accés a Internet.
  • Entre els serveis i les instal·lacions addicionals, s'inclou el següent:
    • Banys que ofereixen assecadors de cabells i sabó
    • Rentaplats, forns i plaques de cuina

Allotjaments similars

Preguntes freqüents

Hidden gem Al Lago, authentic yet modern 2-bedroom house in medieval hamlet accepta animals de companyia?

Sí, Hidden gem Al Lago, authentic yet modern 2-bedroom house in medieval hamlet admet gossos (1 com a màxim) que pesin fins a 10 kg cadascun.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Hidden gem Al Lago, authentic yet modern 2-bedroom house in medieval hamlet?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Hidden gem Al Lago, authentic yet modern 2-bedroom house in medieval hamlet?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Hidden gem Al Lago, authentic yet modern 2-bedroom house in medieval hamlet?

Aquest castell es troba a Colonno i a menys de 3 km de les atraccions següents: Greenway del Llac de Como, Vall Intelvi i Santuari de Sant Anna. Platja d'Argegno i Telefèric d'Argegno a Pigra també són a menys de 5 km.

Opinions

Opinions: Hidden gem Al Lago, authentic yet modern 2-bedroom house in medieval hamlet

10

Magnífic

8,0

Neteja

10

Ubicació
Puntuació 10: Excel·lent. 1 de 1 opinions
Puntuació 8: Bo. 0 de 1 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 0 de 1 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 1 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 1 opinions

Opinions

Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci
Great for a quiet stay in Lake Como outside of the crowds of the more touristy towns. Discovered the bus was free in the evenings in the summertime and there was no one else waiting for the ferry the one time we took it. Loved the access to the Greenway and highly recommend exploring it.
Estada de 4 nits (jul. 2026)