Amfitrió particular

Merlis Hotel Coimbatore

Classificació de l’allotjament: 3.5

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

10 sobre 10,
Excepcional

Serveis populars

  • Esmorzar inclòs
  • Servei de trasllat gratuït a l'aeroport
  • Aparcament inclòs
  • Wifi gratuïta
  • Restaurant
  • Serveis per als negocis
El preu actual és de 84 €
taxes i impostos inclosos
2 de set. - 3 de set.

Opcions d’habitació

Filtres disponibles per a les habitacions
Es mostren 5 de 5 habitacions

Habitació prèmium, vistes a la ciutat

  • Vista a la ciutat
  • 33 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Wifi gratuïta

Habitació Club

  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Wifi gratuïta

Habitació de luxe

  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Wifi gratuïta

Suite prèmium, vistes a la ciutat

  • Vista a la ciutat
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran
  • Wifi gratuïta

Suite de luxe, vistes a la ciutat

  • Vista a la ciutat
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit de matrimoni gran i 1 llit individual
  • Wifi gratuïta
Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Merlis Hotel Coimbatore és a Coimbatore, al centre. Si et ve de gust anar de compres, ves a Fun Republic Mall i Zoom Car Prozone Mall, però si el que vols és apreciar la bellesa natural de la regió, visita Tidel Park Coimbatore IT SEZ i Llac Singanallur. També val la pena visitar Parc i Zoo VOC i Kovai Kondattam. Consultar la guia de viatge a Coimbatore
Mapa
61, Goldwins, Avinashi Road, Coimbatore, TN, 641014

Què hi ha als voltants

  • Galeria d'Art i Museu Tèxtil Kasthuri Sreenivasan
    5 minuts en cotxe - 3.2 km
  • Tidel Park Coimbatore IT SEZ
    14 minuts en cotxe - 6.1 km
  • Zoom Car Prozone Mall
    26 minuts en cotxe - 8.1 km
  • CHIL SEZ IT Park
    36 minuts en cotxe - 13.8 km
  • Circuit de Velocitat Kari
    36 minuts en cotxe - 34.3 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Somanur: 17 min en cotxe
  • Aeroport de Coimbatore (CJB): a 9 min en cotxe

Restaurants

  • A2b
    9 minuts en cotxe
  • Bread Boys Gandhimanagar
    11 minuts en cotxe
  • Blackberry
    4 minuts en cotxe
  • Mario Kamarajar road Peelamedu
    7 minuts en cotxe
  • SRKP Chettinadu Mess
    6 minuts en cotxe

Sobre aquest allotjament

Merlis Hotel Coimbatore

  • Hotel al centre de la ciutat
  • T'esperen un esmorzar continental gratuït, un servei de retorn a l'aeroport gratuït i una cafeteria a Merlis Hotel Coimbatore. No deixis passar l'oportunitat de menjar a qualsevol dels 3 restaurants de l'allotjament. No perdis la connexió gràcies a la wifi gratuïta a l'habitació, amb 100 Mbps o més (1 o 2 persones, o un màxim de 6 dispositius) de velocitat. A més, els clients tenen un jardí i serveis de tintoreria o bugaderia a la seva disposició.
  • Entre els altres avantatges d'aquest hotel, s'inclouen els següents:
    • Aparcament sense assistència i servei d'aparcament amb assistència gratis
    • Sales de reunions, espais de cotreball i servei de recepció obert les 24 hores
    • Assistència turística i per a la compra d'entrades, magatzem d'equipatge i premsa gratuïta al vestíbul
  • Característiques de l'habitació
  • Les 142 habitacions tenen avantatges com ara espais de treball aptes per a portàtils i sales d'estar independents. També s'inclouen serveis i instal·lacions com wifi gratuïta i caixes fortes.
  • Entre les comoditats extres, s'inclou el següent:
    • Banys que ofereixen dutxes i bidets
    • Sales d'estar independents, servei de neteja diari i escriptoris

Allotjaments similars

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a totes les habitacions: wifi gratuïta
  • Velocitat de la wifi a l'habitació: 100 Mbps o més (1 o 2 persones, o un màxim de 6 dispositius)
  • Disponible en algunes zones comunes: wifi gratuïta

Aparcament i opcions de transport

  • Servei de retorn a l'aeroport gratuït de 09:00 a 21:00 amb un horari preestablert i amb sol·licitud prèvia
  • Aparcament sense assistència gratuït i cobert a les instal·lacions
  • Aparcament amb assistència gratuït i cobert a les instal·lacions
  • Aparcament amb assistència i sense limitat a les instal·lacions
  • Aparcament per a furgonetes i aparcament accessible en cadira de rodes disponibles

Menjar i beguda

  • Esmorzar continental gratuït disponible cada dia de 06:30 a 10:00
  • 3 restaurants
  • Restaurant privat i per a parelles
  • Un bar
  • Una cafeteria

Per a famílies

  • Bugaderia
  • Habitacions insonoritzades

Comoditats

  • Armariets
  • Bugaderia
  • Magatzem d'equipatge
  • Premsa gratuïta al vestíbul
  • Servei de recepció obert les 24 hores

Serveis per als clients

  • Assistència turística o per a la compra d'entrades
  • Canvi de roba de llit (cal sol·licitar-lo)
  • Canvi de tovalloles (cal sol·licitar-lo)
  • Paquets romàntics i per a propostes de matrimoni
  • Servei de bugaderia i rentatge en sec
  • Servei de neteja (diari)
  • Serveis de consergeria

Serveis empresarials

  • 5 sales de reunions
  • Centre de conferències (1.394 metres quadrats d'espai)
  • Centre de negocis
  • Espai de cotreball

Exterior

  • Jardí

Spa

  • Servei de massatges a l'habitació

Accessibilitat

  • Si tens cap sol·licitud relacionada amb necessitats específiques d'accessibilitat, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació inclosa a la confirmació de la reserva.
  • 1 plaça/places d'aparcament accessible
  • Accés en cadira de rodes (pot tenir limitacions)
  • Accessibilitat en cadira de rodes
  • Aparcament accessible en cadira de rodes
  • Aparcament amb assistència per a vehicles adaptats per a cadires de rodes
  • Aparcament per a furgonetes accessible en cadira de rodes
  • Ascensor (porta de 122 centímetres d'amplada)
  • Camí cap a l'ascensor accessible en cadira de rodes
  • Camí per arribar a l'entrada ben il·luminat
  • Lounge accessible en cadira de rodes
  • Pas accessible en cadira de rodes
  • Piscina accessible en cadira de rodes
  • Rampa a l'entrada principal
  • Recepció accessible en cadira de rodes (a 91 centímetres d'alçada)
  • Restaurant accessible en cadira de rodes
  • Servei de transport accessible
  • Servei de transport accessible des de o fins a l'aeroport
  • Spa accessible en cadira de rodes
  • Taulell de consergeria accessible en cadira de rodes

Més serveis

  • No es permet fumar

Serveis de l’habitació

Bany

  • Assecador de cabells
  • Bany privat
  • Bidet
  • Dutxa
  • Paper higiènic
  • Sabatilles
  • Sabó
  • Tovalloles
  • Xampú

Menjar i beguda

  • Guies de restaurants

Altres

  • Caixa forta
  • Escriptori
  • Espai de treball apte per a portàtils
  • Finestres amb mosquitera
  • Habitacions insonoritzades
  • Planxa i post de planxar
  • Premsa gratuïta cada dia
  • Sala d'estar independent
  • Telèfon
  • Trucades locals gratuïtes

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: migdia.

Instruccions especials d’entrada

El personal de recepció esperarà els clients a l'allotjament
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Personal de recepció

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia ni de servei.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens
Hi ha llits addicionals disponibles per un càrrec addicional de 1500.0 INR per dia

Formes de pagament de l’allotjament

Informació important

Extres opcionals

  • Càrrec pel llit addicional: 1500.0 INR per dia.

És possible que la llista anterior no sigui exhaustiva o que els impostos no hi estiguin inclosos. Els imports poden variar.

Informació indispensable

Aquest allotjament el gestiona un amfitrió privat (algú aliè al mercat, negoci o professió). La legislació per a consumidors de la UE, així com el dret de desistiment, no s'aplicaran a la teva reserva, que es regirà per la política de cancel·lació que estableix l'amfitrió privat.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit, targetes de dèbit i efectiu.
Aquest allotjament disposa d'elements de seguretat com ara un extintor

Informació addicional

Aquest allotjament no admet animals de companyia ni gossos pigall

Preguntes freqüents

Merlis Hotel Coimbatore accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa allotjar-se a Merlis Hotel Coimbatore?

Amb data 25 d’ag. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a Merlis Hotel Coimbatore el dia 2 de set. de 2026 són d'almenys 84 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Quant costa aparcar a Merlis Hotel Coimbatore?

L'aparcament sense assistència i l'aparcament amb assistència són gratuïts en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Merlis Hotel Coimbatore?

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Merlis Hotel Coimbatore?

Registre de sortida: migdia.

Merlis Hotel Coimbatore ofereix un servei de connexió amb l'aeroport?

Sí, hi ha un servei de retorn a l'aeroport gratuït amb l'horari següent: 09:00-21:00 (cal sol·licitar-lo).

On es troba Merlis Hotel Coimbatore?

Aquest hotel es troba a Coimbatore, al bell mig de la ciutat, i a menys de 15 min a peu de les atraccions següents: Centre Mèdic i Hospital de Kovai i Hospital i Institut Lotus Eye. Hospital d'Ulls Aravind i Galeria d'Art i Museu Tèxtil Kasthuri Sreenivasan també són a menys de 3 km.