Casa sencera·Amfitrió particular

Villa Ganbara, San Fermin, Pamplona 5 minutes.

Galeria de fotos de l’allotjament Villa Ganbara, San Fermin, Pamplona 5 minutes.

Una casa de dos pisos amb una piscina al davant.
Un conjunt arquitectònic gran i antic, envoltat de vegetació exuberant i turons.
Una casa de dos pisos amb un balcó, un petit pati amb taula i cadires, i un jardí amb una palmera.
Un interior amb diversos nivells, un sostre de vitralls, portes de fusta i una barana.
Rebedor amb una font, un sofà i una paret amb un disseny decoratiu.

Opinions

9,6 sobre 10,
Excepcional

Casa sencera

4 dormitoris4 banysCapacitat per a 8280 metres quadrats

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Rentadora
  • Assecadora
  • S'admeten animals
  • Wifi gratuïta

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Villa Ganbara, San Fermin, Pamplona 5 minutes.

  • VILLA GANBARA

    Villa Ganbara es una preciosa Villa a 5 minutos de Pamplona en pleno camino de Santiago.
    Villa Ganbara dispone de un gran salón comedor, 4 habitaciones con cuarto de baño privado, cocina totalmente equipada, despacho y un precioso jardín con piscina, barbacoa y pérgola.
    Parada de autobús cada 5 minutos enfrente de la Villa.
    Villa Ganbara es perfecta para parejas, viajeros solitarios, viajeros de negocios y familias. La piscina es privada, IMPORTANTE, la responsabilidad de su uso es exclusiva de los viajeros. Disponemos de parking privado.
    Se permite fumar en el jardín.
    Admitimos mascotas y las adoramos!

    La piscina es de uso privado, no nos hacemos responsables si usted hace uso de ella. El horario de la piscina es de 8h a 20h . Está prohibido poner la música fuerte y gritar tanto en el interior como en el exterior de la la Villa. Prohibido poner música en el área de jardín y piscina a partir de las 20h y En todo caso nunca fuerte. Está prohibido hacer fiestas de todo tipo. Está prohibido consumir alcohol tanto dentro de la piscina como en la zona vallada de la piscina, así como tener vasos o copas tanto de plástico como de vidrio en este espacio. Está prohibido cambiar los muebles de sitio. Los propietarios viven en la villa, pero tienen entrada independiente a la casa y no tienen acceso al jardín, piscina, etc. Viven en un apartamento independiente

Serveis de l’allotjament

Platja

  • Gandules de platja
  • Tovalloles de platja

Piscina i spa

  • Piscina a l'aire lliure
  • Piscina privada

Internet

  • Disponible a la vil·la: wifi gratuït

Aparcament i opcions de transport

  • No cal cotxe per arribar-hi
  • Aparcament per a furgonetes i aparcament accessible en cadira de rodes disponibles
  • Aparcament a les instal·lacions amb opcions d'estacionament en un garatge

Cuina

  • Batedora
  • Cafetera i tetera
  • Cuina bàsica
  • Espècies
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Forn
  • Frigorífic
  • Microones
  • Placa de cuina
  • Rentaplats
  • Torradora
  • Tovallons de paper

Restaurants

  • Taula de menjador

Dormitoris

  • 4 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 4 banys
  • Assecador de cabells
  • Banyera o dutxa
  • Bidet
  • Dutxa
  • Es proporcionen tovalloles
  • Paper higiènic
  • Sabó

Sales d'estar

  • Llar de foc
  • Menjador independent
  • Taula de menjador

Entreteniment

  • Jocs
  • Llibres
  • Televisor intel·ligent amb canals per cable i per satèl·lit

Zones a l'aire lliure

  • Balcó
  • Barbacoa
  • Jardí
  • Mobles a l'aire lliure

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia
  • Rentadora

Espais de treball

  • Cadira d'escriptori
  • Escriptori
  • Impressora

Comoditat

  • Calefacció

Animals de companyia

  • S'admeten animals
  • 2 animals de companyia en total

Característiques especials i accessibilitat

  • Si tens cap sol·licitud relacionada amb necessitats específiques d'accessibilitat, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació inclosa a la confirmació de la reserva.
  • 4 places d'aparcament accessibles
  • Aparcament accessible en cadira de rodes
  • Aparcament per a furgonetes accessible en cadira de rodes
  • Sense ascensor (allotjament d'una planta)
  • Zones designades per a fumadors
  • Nota de l'amfitrió: A l’extérieur de la Villa

Serveis i comoditats

  • Planxa i post de planxar
  • Servei de lliurament de menjar
  • Servei de neteja limitat

Aspectes destacats de la ubicació

  • A la muntanya
  • A la vora d'un riu
  • A prop d'un hospital
  • A prop d'un spa
  • A prop d'un zoo
  • A prop d'una botiga d'estocs
  • A prop del mar
  • Al costat d'un camp de golf
  • En un poble

Activitats

  • Activitat amb caiac a prop
  • Ciclisme de muntanya a prop
  • Equitació a prop
  • Escalada en roca a prop
  • Espeleologia a prop
  • Golf a prop
  • Observació d'aus a prop
  • Pesca a prop
  • Ràfting a prop
  • Rutes d'ecoturisme a prop
  • Rutes de senderisme o ciclisme a prop
  • Rutes per a l'observació d'animals salvatges a prop
  • Visites a cellers a prop

Mesures de seguretat

  • Detector de monòxid de carboni (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament)
  • No hi ha detector de fum (l'amfitrió ha indicat que no hi ha detector de fum a l'allotjament)
  • Farmaciola
  • Extintor
  • Tancament de seguretat

General

  • Jardí
  • Mida de la unitat: 280 metres quadrats

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:30

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.
Registre de sortida sense contacte

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Normes

The pool is private. IMPORTANT: Guests are solely responsible for its use.

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia.
Els animals de servei són benvinguts i no cal abonar cap càrrec
2 animals de companyia en total
S'apliquen restriccions; contacta amb l'allotjament mitjançant el número que trobaràs a la confirmació de la reserva per a més informació
Nota de l'amfitrió: No se permiten razas peligrosas.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed
C’est interdit les fêtes et soirées festives.

Fumadors

Smoking allowed: in designated areas
A l’extérieur de la Villa

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament el gestiona un amfitrió privat (algú aliè al mercat, negoci o professió). La legislació per a consumidors de la UE, així com el dret de desistiment, no s'aplicaran a la teva reserva, que es regirà per la política de cancel·lació que estableix l'amfitrió privat.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
Nota de l'amfitrió: C’est interdit les fêtes et soirées festives.
S'accepten estades a llarg termini
El propietari ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament.
El propietari ha indicat que no hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Entre els elements de seguretat, s'hi inclouen un extintor, una farmaciola i un pany de seguretat.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Número de registre de l’allotjament: ESFCTU00003101200025207500000000000000000000UAT008079, UAT00807

Informació addicional

D'acord amb la normativa del país, aquest allotjament no accepta pagaments en efectiu d'imports superiors a 1000 EUR; per a més informació, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
Per accedir a l'allotjament no és necessari disposar de cotxe

Informació sobre el barri

aquesta vil·la es troba a Burlata, al costat d'un camp de golf i a la vora d'un riu. Si busques unes vacances actives, apropa't a Finca Zuasti i Club de camp Zuasti; també pots visitar atractius turístics com ara Planetari de Pamplona i San Fermin Labirintoa. Vols aprofitar la teva estada i gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Pots buscar el calendari d'actes que se celebren a Estadi Larrabide o a Estadi El Sadar. Descobreix totes les opcions aquàtiques d'aquesta destinació amb activitats com ara caiac i ràfting, que pots fer a prop, o gaudeix de l'aire lliure amb la pràctica de disciplines com ara l'equitació i el ciclisme de muntanya. Consultar la guia de viatge a Burlata
Mapa
Villava, Navarre

Què hi ha als voltants

  • Un gran canó muntat sobre un carro de fusta, situat entre dues parets de pedra.
    Fortí de Sant Bartomeu
    5 minuts en cotxe - 3.1 km
  • Estadi gran i buit amb seients en graderia i una zona de sorra al centre.
    Plaça de toros de Pamplona
    7 minuts en cotxe - 3.8 km
  • Un grup de caps de bestiar travessant un carrer amb una paret de pedra al fons.
    Pavelló multiusos Navarra Arena
    9 minuts en cotxe - 4.9 km
  • Diversos edificis colorits amb balcons i un cafè anomenat "Café Irunda" al davant.
    Plaça del Castillo
    9 minuts en cotxe - 4.2 km
  • Un edifici modern amb façana de formigó, envoltat d'un jardí ben cuidat i arbres.
    Universitat de Navarra
    9 minuts en cotxe - 5.2 km

Com moure’s per la zona

  • Pamplona (EEP-Estació de tren de Pamplona): 12 min en cotxe
  • Pamplona (PNA): a 13 min en cotxe

Restaurants

  • Bar Etxabe
    7 minuts a peu
  • Palacete Municipal Burlada
    11 minuts a peu
  • Hotel Villava
    12 minuts a peu
  • Bar Cañaveral
    3 minuts en cotxe
  • Amadeus
    9 minuts a peu

Preguntes freqüents

Villa Ganbara, San Fermin, Pamplona 5 minutes. té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.

Villa Ganbara, San Fermin, Pamplona 5 minutes. accepta animals de companyia?

Sí, aquest allotjament admet animals de companyia (2 com a màxim). Poden aplicar-se restriccions, així que posa't en contacte amb l'allotjament per obtenir més informació.

Quant costa aparcar a Villa Ganbara, San Fermin, Pamplona 5 minutes.?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Villa Ganbara, San Fermin, Pamplona 5 minutes.?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:30.

A quina hora es fa el registre de sortida a Villa Ganbara, San Fermin, Pamplona 5 minutes.?

Registre de sortida: 11:00.

On es troba Villa Ganbara, San Fermin, Pamplona 5 minutes.?

Aquesta vil·la amb camp de golf es troba a Burlata i a menys de 5 km de les atraccions següents: Centre comercial Itaroa, Fortí de Sant Bartomeu i Centre d'interpretació de les Fortificacions de Pamplona. Carrer Estafeta i Portal de Francia també són a menys de 5 km.

Opinions

Opinions: Villa Ganbara, San Fermin, Pamplona 5 minutes.

9,6

Magnífic

10

Neteja

10

Ubicació
Puntuació 10: Excel·lent. 3 de 4 opinions
Puntuació 8: Bo. 1 de 4 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 0 de 4 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 4 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 4 opinions

Opinions

Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci
We loved our stay here. Ana and Dominique were wonderful. We did not want to leave!
Estada de 4 nits (ag. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Perfect house for groups

The house has 4 bedrooms with en suite bathrooms and was well equipped for our inter generational group of grandparents, kids and grandchildren. The pool was a great addition. The owner is very helpful and communicative.
Estada de 6 nits (juny 2024)
Opinió verificada

8/10, Bé

Estada de 7 nits (ag. 2025)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Ana was loving

Estada de 3 nits (juny 2025)