Hotel Poledno

Classificació de l’allotjament: 4

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

9,0 sobre 10,
Fantàstic

Serveis populars

  • Piscina
  • Spa
  • Aparcament inclòs
  • Wifi gratuïta
  • Restaurant
  • Aire condicionat
El preu actual és de 85 €
taxes i impostos inclosos
30 d’ag. - 31 d’ag.

Opcions d’habitació

Filtres disponibles per a les habitacions
Es mostren 11 de 11 habitacions

Habitació

  • Capacitat per a 2
  • 2 llits individuals
  • Wifi gratuïta

Habitació

  • Capacitat per a 3
  • 1 llit de matrimoni
  • Wifi gratuïta

Habitació amb dos llits individuals, 2 llits individuals

8,0 sobre 10
Molt bo
(1 opinió)
  • 22 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 2 llits individuals
  • Wifi gratuïta

Habitació doble clàssica, 1 llit doble

10,0 sobre 10
Excepcional
(1 opinió)
  • 20 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 1 llit doble
  • Wifi gratuïta

Apartament júnior, 1 llit de matrimoni

  • 66 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit de matrimoni
  • Wifi gratuïta

Habitació doble Comfort

  • 22 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit de matrimoni
  • Wifi gratuïta

Estudi en suite júnior

  • 60 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit de matrimoni
  • Wifi gratuïta

Habitació

  • Capacitat per a 2
  • 1 llit doble
  • Wifi gratuïta

Habitació amb dos llits individuals clàssica

  • 13 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 2
  • 2 llits individuals
  • Wifi gratuïta

Habitació doble Comfort

  • 28 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 2 llits individuals O BÉ 1 llit de matrimoni
  • Wifi gratuïta

Habitació familiar

  • 30 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 4
  • 2 llits individuals i 1 sofà llit doble O BÉ 1 llit de matrimoni i 1 sofà llit doble
  • Wifi gratuïta
Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Hotel Poledno es troba a Bukowiec. Parc Històric i Parc Myślęcinek són una bona mostra de la bellesa natural de la regió. També pots apropar-te a atractius turístics com ara Jardí Botànic o Planetari i Observatori Nicolaus Copernicus. Descobreix les opcions aquàtiques d'aquesta destinació amb activitats com pesca, que pots practicar a la vora, o gaudeix de l'aire lliure amb modalitats esportives com ara les rutes de senderisme o ciclisme. Consultar la guia de viatge a Bukowiec
Mapa
Poledno 2, Bukowiec, 86-122

Què hi ha als voltants

  • Museu d'Història de Chelmno
    22 minuts en cotxe - 23.4 km
  • Església de Sant Jaume i Sant Nicolau
    23 minuts en cotxe - 23.8 km
  • Centre d'Oncologia de Bydgoszcz
    43 minuts en cotxe - 45.1 km
  • Basílica de Bydgoszcz
    43 minuts en cotxe - 48.8 km
  • Plaça del Mercat Vell
    45 minuts en cotxe - 49.8 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Laskowice Pomorskie: 33 min en cotxe
  • Aeroport de Bydgoszcz-Ignacy Jan Paderewski (BZG): a 46 min en cotxe

Restaurants

  • Karczma Chełmińska Hotel
    19 minuts en cotxe
  • Stare Miasto
    18 minuts en cotxe
  • Dzialeczka
    19 minuts en cotxe
  • Stolp Szymańska Justyna Stolp Artur Duet S.C.
    17 minuts en cotxe
  • Mike’s mum home
    15 minuts en cotxe

Sobre aquest allotjament

Hotel Poledno

  • Hotel de 4 estrelles
  • Aprofita que Hotel Poledno ofereix una terrassa, una cafeteria i un jardí. Dona't el gust amb una exfoliació corporal, una manicura o una pedicura i un massatge a l'spa de les instal·lacions. El restaurant restaurant cuina local de les instal·lacions, Pałac Poledno, ofereix esmorzars, dinars i sopars. Podràs connectar-te a Internet gràcies a la wifi gratuïta a l'habitació. A més, tindràs un parc infantil i una biblioteca a la teva disposició.
  • També gaudiràs dels avantatges següents:
    • Una piscina infantil
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Registre de sortida exprés, registre d'entrada exprés i barbacoa
    • Assistència turística i per a la compra d'entrades, magatzem d'equipatge i allotjament lliure de fum
  • Característiques de l'habitació
  • Les 62 habitacions ofereixen comoditats com ara roba de llit d'alta qualitat i espais de treball aptes per a portàtils. Així mateix, s'inclouen serveis i instal·lacions com wifi gratuïta i aire condicionat.
  • Entre les comoditats addicionals, s'inclou el següent:
    • Banys que ofereixen banyeres o dutxes i articles de tocador gratuïts
    • Televisors de pantalla plana de 32 polzades amb canals per cable
    • Armaris robers o de rebost, bullidores elèctriques i servei de neteja diari

Allotjaments similars

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a totes les habitacions: wifi gratuïta
  • Disponible en algunes zones comunes: wifi gratuïta

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït sense assistència a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions

Menjar i beguda

  • Un bar
  • Un restaurant
  • Una cafeteria

Restaurants a les instal·lacions

  • Pałac Poledno

Activitats

  • Biblioteca
  • Parc infantil
  • Piscina infantil
  • Sala de vapor
  • Sauna
  • Spa complet
  • Taula de billar

Per a famílies

  • Habitacions insonoritzades
  • Parc infantil
  • Piscina infantil

Comoditats

  • Caixa forta a la recepció
  • Magatzem d'equipatge
  • Servei de recepció durant un horari limitat

Serveis per als clients

  • Assistència turística o per a la compra d'entrades
  • Servei de neteja (diari)

Serveis empresarials

  • Sales de reunions

Exterior

  • Barbacoa
  • Jardí
  • Terrassa
  • Zona de pícnic

Spa complet

  • Exfoliacions corporals
  • Manicures i pedicures
  • Massatge
  • Sales de tractament per a parelles
  • Tractaments facials

Accessibilitat

  • Sense ascensor

Més serveis

  • No es permet fumar
  • Sala de banquets

Serveis de l’habitació

Dormitori

  • Roba de llit d'alta qualitat

Bany

  • Articles de tocador gratuïts
  • Assecador de cabells
  • Bany privat
  • Banyera o dutxa
  • Paper higiènic
  • Sabatilles
  • Sabó
  • Tovalloles
  • Xampú

Entreteniment

  • Televisor de pantalla plana de 32 polzades amb canals per cable

Menjar i beguda

  • Bullidora elèctrica
  • Minibar
  • Servei d'habitacions limitat

Altres

  • Aire condicionat
  • Caixa forta
  • Escriptori
  • Espai de treball apte per a portàtils
  • Habitacions insonoritzades
  • Planxa i post de planxar
  • Telèfon

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 22:00.
L'entrada més tard de l'horari establert està subjecta a disponibilitat.
Registre d'entrada exprés disponible
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: migdia.
Registre de sortida exprés disponible

Instruccions especials d’entrada

L'horari de la recepció és el següent: 06:00-22:00, cada dia
Els clients han de contactar amb l'allotjament amb antelació per rebre les instruccions per fer l'entrada; la recepció compta amb personal durant un horari limitat
Per tal d'organitzar l'entrada, contacta amb l'allotjament amb antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
Si tens previst arribar més tard de les 22:00, contacta amb l'allotjament amb antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Recepció (horari limitat)

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens
Hi ha llits addicionals disponibles per un càrrec addicional de 100.0 PLN per dia
Hi ha bressols disponibles per 50.0 PLN per nit.

Formes de pagament de l’allotjament

Informació important

Extres opcionals

  • Càrrec per l'ús del bressol: 50.0 PLN per nit.
  • Càrrec pel llit addicional: 100.0 PLN per dia.

És possible que la llista anterior no sigui exhaustiva o que els impostos no hi estiguin inclosos. Els imports poden variar.

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit; no s'accepten pagaments en efectiu.
Aquest allotjament disposa d'elements de seguretat com ara un extintor
Número de registre de l’allotjament: ****
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Aquest allotjament no disposa d'ascensors

Preguntes freqüents

Hotel Poledno té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina infantil.

Quant costa allotjar-se a Hotel Poledno?

Amb data 29 d’ag. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a Hotel Poledno el dia 30 d’ag. de 2026 són d'almenys 85 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Hotel Poledno accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Hotel Poledno?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Hotel Poledno?

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 22:00. Es pot fer una entrada tardana durant un horari limitat.

A quina hora es fa el registre de sortida a Hotel Poledno?

Registre de sortida: migdia.

On es troba Hotel Poledno?

Aquest hotel de platja es troba a Bukowiec i a menys de 20 km de les atraccions següents: Ajuntament de Chelmno, Museu d'Història de Chelmno i Església de Sant Jaume i Sant Nicolau. Jardí Botànic i Zoo Ogrod Fauny Polskiej també són a menys de 40 km.

Puc cancel·lar de manera gratuïta la meva reserva i obtenir un reembossament complet?

Sí, aquest allotjament ofereix cancel·lació gratuïta en una selecció de tarifes d'habitació per proporcionar més flexibilitat. Consulta la política de cancel·lació aplicable al nostre lloc web per obtenir més informació sobre les exclusions o els requisits necessaris.