Amfitrió particular

Blue Sky Lodge & Barndominium in peaceful Blue Ridge 1 flat acre, hot tub and EV

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

10 sobre 10,
Excepcional

Serveis populars

  • Banyera d'hidromassatge
  • S'admeten animals
  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat
  • Aparcament disponible
  • Bugaderia
El preu actual és de 326 €
taxes i impostos inclosos
26 d’oct. - 27 d’oct.

Informació sobre el barri

Aquest refugi és a Blue Ridge, en una ubicació rural. Si busques unes vacances actives, apropa't a Horts Mercier i Aventures al riu Toccoa; també pots visitar atractius turístics com ara Ferrocarril escènic Blue Ridge i Companyia del Riu Rolling Thunder. També val la pena visitar El Centre d'Arts i Mini golf Cohutta Cove. Consultar la guia de viatge a Blue Ridge
Mapa
Blue Ridge, GA

Què hi ha als voltants

  • Un llac amb una muntanya al fons.
    Bosc Nacional de Chattahoochee
    1 minuts a peu - 0.0 km
  • Un botiga de queviures amb sacs de pomes etiquetats 'Mercier Orchards'.
    Horts Mercier
    10 minuts en cotxe - 10.2 km
  • Un tren blau, número 4631, a l'estació amb un cel clar i arbres al fons.
    Ferrocarril escènic Blue Ridge
    14 minuts en cotxe - 14.3 km
  • Un llac extens envoltat de turons boscosos, una presa i un petit moll.
    Llac Blue Ridge
    20 minuts en cotxe - 20.4 km
  • Un riu amb aigua cristal·lina, un arbre amb fulles d'octubre i un prat amb una muntanya al fons.
    Marina del Llac Blue Ridge
    20 minuts en cotxe - 19.0 km

Restaurants

  • McDonald's
    11 minuts en cotxe
  • Dairy Queen
    11 minuts en cotxe
  • Subway
    10 minuts en cotxe
  • The Waterfront Bar
    11 minuts en cotxe
  • Zaxby's Chicken Fingers & Buffalo Wings
    11 minuts en cotxe

Sobre aquest allotjament

Blue Sky Lodge & Barndominium in peaceful Blue Ridge 1 flat acre, hot tub and EV

  • Refugi en una ubicació rural
  • Un fogar, una bugaderia i una banyera d'hidromassatge són només algunes de les comoditats que ofereix Blue Sky Lodge & Barndominium in peaceful Blue Ridge 1 flat acre, hot tub and EV. Els clients poden connectar-se a la wifi gratuïta a l'habitació.
  • També trobaràs avantatges com ara els següents:
    • Punt de recàrrega de cotxes elèctrics, barbacoa i allotjament lliure de fum
    • Jocs i mobiliari a l'aire lliure
  • Característiques de l'habitació
  • A Blue Sky Lodge & Barndominium in peaceful Blue Ridge 1 flat acre, hot tub and EV, totes les habitacions presenten detalls com ara aire condicionat. També inclouen serveis i instal·lacions com wifi gratuïta i pantalles d'ordinador.
  • Entre les comoditats addicionals, s'inclou el següent:
    • 3 banys que ofereixen dutxes i banyeres o dutxes
    • Porxos o patis hawaians, il·luminació exterior i cuines

Allotjaments similars

Preguntes freqüents

Blue Sky Lodge & Barndominium in peaceful Blue Ridge 1 flat acre, hot tub and EV accepta animals de companyia?

Sí, aquest allotjament admet gats i gossos (2 com a màxim).

Quant costa allotjar-se a Blue Sky Lodge & Barndominium in peaceful Blue Ridge 1 flat acre, hot tub and EV?

Amb data 25 d’oct. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a Blue Sky Lodge & Barndominium in peaceful Blue Ridge 1 flat acre, hot tub and EV el dia 26 d’oct. de 2026 són d'almenys 326 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Quant costa aparcar a Blue Sky Lodge & Barndominium in peaceful Blue Ridge 1 flat acre, hot tub and EV?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Blue Sky Lodge & Barndominium in peaceful Blue Ridge 1 flat acre, hot tub and EV?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Blue Sky Lodge & Barndominium in peaceful Blue Ridge 1 flat acre, hot tub and EV?

Registre de sortida: 11:00.

Where is Blue Sky Lodge & Barndominium in peaceful Blue Ridge 1 flat acre, hot tub and EV located?

Situated in a rural location, this lodge is steps from Chattahoochee National Forest, and within 6 mi (10 km) of Ocoee River and Mercier Orchards. McCaysville City Hall and McCaysville City Park are also within 6 mi (10 km).

Opinions

Opinions: Blue Sky Lodge & Barndominium in peaceful Blue Ridge 1 flat acre, hot tub and EV

10

Magnífic

10

Neteja

10

Ubicació
Puntuació 10: Excel·lent. 7 de 7 opinions
Puntuació 8: Bo. 0 de 7 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 0 de 7 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 7 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 7 opinions

Opinions

Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci
Home was quaint and perfect for our stay.
Estada de 2 nits (gen. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci
Really nice place to stay... the barndominium was awesome. Everything you need for a weekend getaway. We had a great time.
Estada de 2 nits (febr. 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci
This house was a great stay We enjoyed everything Many little details throughout that made this experience even better This is a country setting with a 5 star home and hangout space The fire pits were so nice to have The host answered all questions quickly We had a wonderful time making memories
Estada de 2 nits (oct. 2025)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci
The house was wonderful I would give it a 10 if I could so peaceful and beautiful the hot tub was great.
Estada de 4 nits (oct. 2025)