Bangor Inn & Suites

Classificació de l’allotjament: 2

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

9,0 sobre 10,
Fantàstic

Serveis populars

  • Esmorzar inclòs
  • Aparcament inclòs
  • Aire condicionat
  • Serveis per als negocis
  • Servei de neteja
  • Recepció oberta les 24 hores
El preu actual és de 109 €
taxes i impostos inclosos
7 de set. - 8 de set.

Opcions d’habitació

Filtres disponibles per a les habitacions
Es mostren 3 de 3 habitacions

Habitació doble

8,8 sobre 10
Excel·lent
(217 opinions)
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 4
  • 2 llits dobles

Habitació Deluxe

8,8 sobre 10
Excel·lent
(90 opinions)
  • Capacitat per a 3
  • 1 llit de matrimoni gran

Habitació estàndard

8,0 sobre 10
Molt bo
(6 opinions)
  • Capacitat per a 4
  • 3 llits dobles
Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Bangor Inn & Suites és a Bangor, en una zona molt agradable per passejar que destaca especialment per la seva zona de botigues. Si et ve de gust anar de compres, ves a Bangor Mall i Mercat de Pagesos de Bangor, però si el que vols és apreciar la bellesa natural de la regió, visita Parc Cascade i Passarel·la de la Torbera d'Orono. També val la pena visitar Museu del Descobriment de Maine i L'Arena d'Esports. Consultar la guia de viatge a Bangor
Mapa
701 Hogan Road, Bangor, ME, 04401

Què hi ha als voltants

  • Bangor Mall
    13 minuts a peu - 1.1 km
  • Universitat Husson
    5 minuts en cotxe - 6.5 km
  • Centre d'Assegurances Cross
    7 minuts en cotxe - 13.0 km
  • Casino Hollywood a Bangor
    9 minuts en cotxe - 13.4 km
  • Amfiteatre Maine Savings
    9 minuts en cotxe - 13.8 km

Com moure’s per la zona

  • Bangor, Maine (BGR-Aeroport Internacional de Bangor): a 11 min en cotxe

Restaurants

  • McDonald's
    5 minuts a peu
  • Chick-fil-A
    20 minuts a peu
  • Circle K
    5 minuts a peu
  • Taco Bell
    4 minuts a peu
  • Chipotle Mexican Grill
    3 minuts en cotxe

Sobre aquest allotjament

Bangor Inn & Suites

  • Hotel a prop de Amfiteatre Maine Savings
  • Bangor Inn & Suites ofereix comoditats com ara un esmorzar continental gratuït i un centre de conferències. No perdis la connexió gràcies a la wifi gratuïta a les zones comunes.
  • Entre els altres avantatges, s'inclouen els següents:
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Allotjament lliure de fum, servei de recepció obert les 24 hores i televisió al vestíbul
    • 2 sales de reunions, màquina expenedora i sala de banquets
    • Als comentaris dels clients es diuen meravelles de l'esmorzar, de l'amabilitat del personal i de la proximitat a la zona comercial
  • Característiques de l'habitació
  • Les 103 habitacions presenten detalls com ara roba de llit d'alta qualitat i aire condicionat. Així mateix, s'inclouen serveis i instal·lacions com habitacions insonoritzades. Als comentaris dels clients es diuen coses molt bones de la neteja de les habitacions de l'allotjament.
  • Entre els serveis i les instal·lacions extres, s'inclou el següent:
    • Roba de llit hipoal·lergògena, llits addicionals (de pagament) i bressols gratuïts
    • Banys que ofereixen combinacions de dutxa i banyera i articles de tocador gratuïts
    • Televisors de pantalla plana de 32 polzades amb canals per cable
    • Cafeteres/teteres, calefacció i servei de neteja diari

Allotjaments similars

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible en algunes zones comunes: wifi gratuïta

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït sense assistència a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions
  • Aparcament per a furgonetes i aparcament accessible en cadira de rodes disponibles

Menjar i beguda

  • Esmorzar continental gratuït disponible cada dia de 06:00 a 10:00

Activitats

  • Televisor en espais comuns

Per a famílies

  • Bressol a l'habitació
  • Habitacions insonoritzades
  • Llit addicional (recàrrec)

Comoditats

  • Magatzem d'equipatge
  • Màquina expenedora
  • Servei de recepció obert les 24 hores

Serveis per als clients

  • Servei de neteja (diari)

Serveis empresarials

  • 2 sales de reunions
  • Centre de conferències

Accessibilitat

  • Si tens cap sol·licitud relacionada amb necessitats específiques d'accessibilitat, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació inclosa a la confirmació de la reserva.
  • Accés en cadira de rodes (pot tenir limitacions)
  • Alarmes visuals als passadissos
  • Aparcament accessible en cadira de rodes
  • Aparcament per a furgonetes accessible en cadira de rodes
  • Baranes a les escales
  • Centre de negocis accessible en cadira de rodes
  • Dispositius d'audició assistida
  • Lounge accessible en cadira de rodes
  • Pas accessible en cadira de rodes
  • Recepció accessible en cadira de rodes
  • Restaurant accessible en cadira de rodes
  • Sense ascensor
  • Senyalització en braille o en relleu

Més serveis

  • No es permet fumar
  • Sala de banquets

Serveis de l’habitació

Dormitori

  • Bressol gratuït
  • Llit addicional (recàrrec)
  • Roba de llit d'alta qualitat
  • Roba de llit hipoal·lergògena

Bany

  • Articles de tocador gratuïts
  • Assecador de cabells
  • Bany privat
  • Combinació de dutxa i banyera
  • Tovalloles

Entreteniment

  • Televisor de pantalla plana de 32 polzades amb canals per cable

Menjar i beguda

  • Cafetera i tetera

Altres

  • Aire condicionat
  • Calefacció
  • Habitacions connectades disponibles
  • Habitacions insonoritzades
  • Planxa i post de planxar
  • Telèfon
  • Trucades locals gratuïtes

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 23:00.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 21 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.
Registre de sortida sense contacte

Instruccions especials d’entrada

El personal de recepció esperarà els clients a l'allotjament
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Personal de recepció

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia (però sí animals de servei, sense cap càrrec addicional)

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens
Hi ha llits addicionals disponibles per un càrrec addicional de 10.0 USD per dia
Es poden sol·licitar bressols gratuïts.

Formes de pagament de l’allotjament

Informació important

Extres opcionals

  • Hi ha un recàrrec per l'ús del frigorífic a les habitacions.
  • Càrrec pel llit addicional: 10.0 USD per dia.

És possible que la llista anterior no sigui exhaustiva o que els impostos no hi estiguin inclosos. Els imports poden variar.

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit i targetes de dèbit; no s'accepten pagaments en efectiu.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Aquest allotjament no disposa d'ascensors
L'allotjament disposa d'habitacions comunicades o contigües, subjectes a disponibilitat; per sol·licitar-les cal contactar amb l'allotjament mitjançant la informació que figura a la confirmació de la reserva.

Preguntes freqüents

Bangor Inn & Suites accepta animals de companyia?

No, només s'admeten animals de servei a l'allotjament.

Quant costa allotjar-se a Bangor Inn & Suites?

Amb data 29 d’ag. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a Bangor Inn & Suites el dia 7 de set. de 2026 són d'almenys 109 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Quant costa aparcar a Bangor Inn & Suites?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Bangor Inn & Suites?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 23:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Bangor Inn & Suites?

Registre de sortida: 11:00.

Where is Bangor Inn & Suites located?

Situated near the airport, this hotel is 0.8 mi (1.2 km) from Bangor Mall and within 3 mi (5 km) of Mount Hope Cemetery and Eastern Maine Medical Center. Cascade Park and Orono Bog Boardwalk are also within 3 mi (5 km).

Puc cancel·lar de manera gratuïta la meva reserva i obtenir un reembossament complet?

Sí, aquest allotjament ofereix cancel·lació gratuïta en una selecció de tarifes d'habitació per proporcionar més flexibilitat. Consulta la política de cancel·lació aplicable al nostre lloc web per obtenir més informació sobre les exclusions o els requisits necessaris.