Erofili Rooms

Selecciona les dates per veure els preus

Opinions

9,6 sobre 10,
Excepcional

Serveis populars

  • S'admeten animals
  • Aparcament inclòs
  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat
  • Servei de neteja

Opcions d’habitació

Filtres disponibles per a les habitacions
Es mostren 10 de 10 habitacions

Habitació doble o amb dos llits individuals, vistes al mar

9,8 sobre 10
Excepcional
(6 opinions)
  • Vista al mar
  • 25 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 2 llits individuals O BÉ 1 llit doble
  • Wifi gratuïta

Habitació doble o amb dos llits individuals, vistes al mar

  • Vista al mar
  • 25 metres quadrats
  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 2 llits individuals O BÉ 1 llit doble
  • Wifi gratuïta

Habitació doble o amb dos llits individuals, vistes al mar

  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 2 llits individuals O BÉ 1 llit doble
  • Wifi gratuïta

Habitació doble o amb dos llits individuals, vistes al mar

  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 2 llits individuals O BÉ 1 llit doble
  • Wifi gratuïta

Habitació doble o amb dos llits individuals, vistes al mar

  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 2 llits individuals O BÉ 1 llit doble
  • Wifi gratuïta

Habitació doble o amb dos llits individuals, vistes al mar

  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 2 llits individuals O BÉ 1 llit doble
  • Wifi gratuïta

Habitació doble o amb dos llits individuals, vistes al mar

  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 2 llits individuals O BÉ 1 llit doble
  • Wifi gratuïta

Habitació doble o amb dos llits individuals, vistes al mar

  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 2 llits individuals O BÉ 1 llit doble
  • Wifi gratuïta

Habitació doble o amb dos llits individuals, vistes al mar

  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 2 llits individuals O BÉ 1 llit doble
  • Wifi gratuïta

Habitació doble o amb dos llits individuals, vistes al mar

  • 1 dormitori
  • Capacitat per a 3
  • 2 llits individuals O BÉ 1 llit doble
  • Wifi gratuïta
Mod logo
Inicia la sessió per veure els descomptes i els avantatges aplicables. Com més aventures, més recompenses!

Informació sobre el barri

Erofili Rooms es troba a Àgios Vasílios, a prop de la platja. Agia Triada i Palau de Festo són alguns dels punts d'interès de la regió; també en pots admirar la bellesa natural a Agios Georgios i Prasonísi. Si t'agraden els esports d'aigua, en aquesta zona podràs gaudir d'un ampli ventall d'opcions, com ara pesca. Consultar la guia de viatge a Agia Galini
Mapa
Agia Galini, Agios Vasileios, 74056

Què hi ha als voltants

  • Costa rocosa amb penya-segades blanques i coves il·luminades per llum artificial de nit.
    Platja de Matala
    52 minuts en cotxe - 33.0 km
  • platja prop de Marina d'Agia Galini
    5 minuts a peu - 0.5 km
  • platja prop d'Agia Galini
    10 minuts a peu - 0.9 km
  • Platja de Komos
    43 minuts en cotxe - 27.3 km
  • Monestir de Spili
    44 minuts en cotxe - 33.7 km

Com moure’s per la zona

  • Iràklio (HER-Aeroport de Nikos Kazantzakis): a 82 min en cotxe

Restaurants

  • Kostas" psitopwleio
    14 minuts en cotxe
  • 7ven Cafe
    13 minuts en cotxe
  • Sugar Cafe
    17 minuts en cotxe
  • Pantheon
    1 minuts a peu
  • Πανηγύρι Άνω Σαχτούρια
    18 minuts en cotxe

Sobre aquest allotjament

Erofili Rooms

  • Aspectes destacats de l'allotjament
  • Has pensat a allotjar-te a Erofili Rooms? Aprofita que ofereix una terrassa, un jardí i un bar d'aperitius o una cafeteria. Els clients poden connectar-se a la wifi gratuïta a l'habitació.
  • Entre els altres avantatges d'aquest hotel, s'inclouen els següents:
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Magatzem d'equipatge, assistència turística i per a la compra d'entrades i televisió al vestíbul
    • Caixa forta a la recepció
  • Característiques de l'habitació
  • A Erofili Rooms, totes les habitacions presenten avantatges com ara patis hawaians moblats i aire condicionat. Així mateix, s'inclouen serveis i instal·lacions com wifi gratuïta i caixes fortes.
  • Entre les comoditats addicionals, s'inclou el següent:
    • Banys que ofereixen dutxes i assecadors de cabells
    • Televisors de pantalla plana de 21 polzades amb canals per satèl·lit
    • Armaris robers o de rebost, frigorífics i bullidores elèctriques

Allotjaments similars

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a totes les habitacions: wifi gratuïta
  • Disponible en algunes zones comunes: wifi gratuïta

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït fora de les instal·lacions
  • Aparcament gratuït sense assistència a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions

Menjar i beguda

  • Bar o cafeteria

Activitats

  • Televisor en espais comuns

Per a famílies

  • Bar o cafeteria
  • Frigorífic a l'habitació

Comoditats

  • Caixa forta a la recepció
  • Magatzem d'equipatge

Serveis per als clients

  • Assistència turística o per a la compra d'entrades
  • Servei de neteja (diari)

Exterior

  • Jardí
  • Terrassa

Més serveis

  • Zones designades per a fumadors

Serveis de l’habitació

Dormitori

  • Es proporcionen llençols

Bany

  • Assecador de cabells
  • Bany privat
  • Dutxa
  • Tovalloles

Entreteniment

  • Televisor de pantalla plana de 21 polzades amb canals per satèl·lit

Menjar i beguda

  • Bullidora elèctrica
  • Frigorífic

Altres

  • Aire condicionat (control de la temperatura)
  • Caixa forta
  • Planxa i post de planxar (cal sol·licitar-les)

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 21:00.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: migdia.

Instruccions especials d’entrada

Els clients han de demanar a l'allotjament la informació sobre el registre d'entrada.
Per tal d'organitzar l'entrada, contacta amb l'allotjament com a mínim amb 24 hores d'antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia de manera gratuïta.
Els animals de servei són benvinguts i no cal abonar cap càrrec
1 animals de companyia en total
S'apliquen restriccions; contacta amb l'allotjament mitjançant el número que trobaràs a la confirmació de la reserva per a més informació

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens
No hi ha llits addicionals disponibles
No hi ha bressols disponibles.

Formes de pagament de l’allotjament

Informació important

Taxes

Els següents càrrecs es paguen a l'allotjament i poden incloure els impostos aplicables:

  • Aquest allotjament cobra un impost municipal. L'import varia segons la temporada i és possible que no s'apliqui en certes èpoques de l'any. Es poden aplicar altres exempcions o reduccions. Per a més informació, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació inclosa a la confirmació de la reserva.
  • Taxa municipal: del 1 de novembre al 31 de març, 0.50 EUR per allotjament i per nit
  • Taxa municipal: del 1 de abril al 31 de octubre, 2.00 EUR per allotjament i per nit

Hem inclòs tots els càrrecs que ens ha proporcionat l'allotjament.

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

D'acord amb la normativa del país, aquest allotjament no accepta pagaments en efectiu d'imports superiors a 500 EUR; per a més informació, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva

Preguntes freqüents

Erofili Rooms accepta animals de companyia?

Sí, aquest allotjament admet animals de companyia (1 com a màxim). Poden aplicar-se restriccions, així que posa't en contacte amb l'allotjament per obtenir més informació.

Quant costa aparcar a Erofili Rooms?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament; també es pot aparcar als voltants sense cap cost.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Erofili Rooms?

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 21:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Erofili Rooms?

Registre de sortida: migdia.

Where is Erofili Rooms located?

Situated near the beach, this hotel is 4.6 mi (7.4 km) from Agios Georgios and within 12 mi (20 km) of Prasonísi and Agia Triada. Museum of Cretan Ethnology and Foinikídia are also within 12 mi (20 km).

Puc cancel·lar de manera gratuïta la meva reserva i obtenir un reembossament complet?

Sí, aquest allotjament ofereix cancel·lació gratuïta en una selecció de tarifes d'habitació per proporcionar més flexibilitat. Consulta la política de cancel·lació aplicable al nostre lloc web per obtenir més informació sobre les exclusions o els requisits necessaris.