Apartament sencer

Anita's Exeptional House

Classificació de l’allotjament: 3

Galeria de fotos de l’allotjament Anita's Exeptional House

Cuina privada
Detall de l'interior
Sala d'estar
Habitació
Sala d'estar

Apartament sencer

Capacitat per a 6100 metres quadrats

Serveis populars

  • Cuina
  • Rentadora
  • S'admeten animals
  • Aparcament inclòs
  • Wifi gratuïta
  • Espai a l'aire lliure

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Anita's Exeptional House

  • Apartament a Centre de la ciutat de Tbilisi
  • Anita's Exeptional House ofereix un jardí i més. Els clients poden connectar-se a la wifi gratuïta a l'habitació.
  • Entre els altres avantatges d'aquest apartament, s'inclouen els següents:
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Servei de connexió d'anada i tornada amb l'aeroport (de pagament), televisió al vestíbul i magatzem d'equipatge
  • Característiques de l'habitació
  • Totes les habitacions estan moblades individualment ofereixen detalls com ara espais de treball aptes per a portàtils i sales d'estar independents. Així mateix, s'inclouen serveis i instal·lacions com wifi gratuïta i menjadors independents.
  • Entre els serveis i les instal·lacions addicionals, s'inclou el següent:
    • Rentadores i planxes / taules de planxar
    • Sales d'estar independents, menjadors independents i cuines

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a l'apartament: wifi gratuït

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït fora de les instal·lacions
  • Servei de transport a l'aeroport (anada i tornada) (recàrrec)
  • Aparcament gratuït sense assistència a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions

Dormitoris

  • 2 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • Dutxa
  • Es proporcionen tovalloles

Sales d'estar

  • Menjador independent
  • Sala d'estar
  • Sala d'estar independent

Entreteniment

  • Canals per cable
  • Televisor en espais comuns

Zones a l'aire lliure

  • Jardí

Serveis de bugaderia

  • Rentadora

Espais de treball

  • Espai de treball apte per a portàtils

Animals de companyia

  • S'admeten animals
  • Només s'admeten gats i gossos
  • S'admeten animals de companyia gratis

Característiques especials i accessibilitat

  • Zones designades per a fumadors (es poden aplicar multes fora d'aquestes zones)

Serveis i comoditats

  • Guies
  • Magatzem d'equipatge
  • No hi ha servei de neteja
  • Planxa i post de planxar

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • No s'ha indicat si hi ha detector de fum (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de fum a l'allotjament)

General

  • Habitacions amb diferent mobiliari
  • Jardí

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.
L'entrada abans de l'horari establert està subjecta a disponibilitat.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: migdia.
La sortida després de l'horari establert està subjecta a disponibilitat.

Instruccions especials d’entrada

Aquest allotjament no disposa de recepció
Els clients que tinguin previst arribar fora de l'horari habitual han de posar-se en contacte amb l'allotjament amb antelació per poder rebre les instruccions per fer l'entrada i un codi d'accés. entrada privada.
Per tal d'organitzar l'entrada, contacta amb l'allotjament com a mínim amb 48 hores d'antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
Si tens previst arribar més tard de les 20:00, contacta amb l'allotjament amb antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Codi d'accés i entrada privada

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia de manera gratuïta.
Només es poden portar gossos i gats

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Fumadors

Smoking allowed: in designated areas

Informació important

Taxes

Els següents càrrecs es paguen a l'allotjament i poden incloure els impostos aplicables:

  • Càrrec pel servei de neteja: 30.0 GEL per allotjament i per estada

Hem inclòs tots els càrrecs que ens ha proporcionat l'allotjament.

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta efectiu.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Si necesitas un visado para entrar en el país, el establecimiento puede proporcionarte asistencia facilitándote los documentos necesarios para obtenerlo. Para obtener más información, ponte en contacto con el establecimiento a través de los datos que figuran en la confirmación de la reserva. El establecimiento puede cobrar un suplemento por este servicio, incluso si al final cancelas la reserva. Todas las gestiones se realizan únicamente entre el establecimiento y el cliente.

Informació sobre el barri

aquest apartament és a Centre de la ciutat de Tbilisi, a Tbilisi. Si busques unes vacances actives, apropa't a Banys i Spa de Sofre Chreli Abano i Estació del telefèric aeri de Rike; també pots visitar atractius turístics com ara Centre d'Arts i Cultura Georgiana i Fàbrica de Vi N1. També val la pena visitar Jardí Botànic Nacional de Geòrgia i Jardí de Mushthaidi. Consultar la guia de viatge a Tbilisi
Mapa
23 Vedzini Street, Mtatsminda, Tbilisi, 166

Què hi ha als voltants

  • Un grup de persones al voltant d'una taula amb papers, en una habitació amb prestatges plens de llibres.
    Museu Nacional de Geòrgia
    9 minuts a peu - 0.8 km
  • Un mercat de carrer amb diversos articles a la venda, com ara llibres i caixes.
    Galleria Tbilisi
    9 minuts a peu - 0.8 km
  • Un monument alt amb una estàtua daurada, envoltat d'edificis històrics i un penya-bàns.
    Plaça de la Llibertat
    13 minuts a peu - 1.1 km
  • Paisatge urbà amb un riu, un pont modern i una gran estructura esfèrica.
    Ajuntament de Tbilisi
    14 minuts a peu - 1.2 km
  • Avinguda Rustaveli
    8 minuts a peu - 0.7 km

Com moure’s per la zona

  • Estació central de Tbilisi: 13 min en cotxe
  • Funicular de Tbilisi: 5 min a peu
  • Aeroport Internacional de Tbilisi (TBS): a 28 min en cotxe

Restaurants

  • Kvarts Coffee
    7 minuts a peu
  • Casa Fiori
    3 minuts a peu
  • Ratto Bistro
    8 minuts a peu
  • The Cone Culture
    6 minuts a peu
  • Rustaveli Cafe
    8 minuts a peu

Preguntes freqüents

Anita's Exeptional House accepta animals de companyia?

Sí, en aquest allotjament es permeten els gats i gossos.

Quant costa aparcar a Anita's Exeptional House?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament; també es pot aparcar als voltants sense cap cost.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Anita's Exeptional House?

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Anita's Exeptional House?

Registre de sortida: migdia.

Anita's Exeptional House ofereix un servei de connexió amb l'aeroport?

Sí, hi ha un servei de connexió amb l'aeroport.

On es troba Anita's Exeptional House?

Aquest edifici d'apartaments es troba a Centre de la ciutat de Tbilisi i a menys de 10 min a peu de les atraccions següents: Avinguda Rustaveli, Panteó de Mtatsminda i Teatre d'Òpera i Ballet de Tbilisi. Teatre Nacional Rustaveli i Acadèmia Nacional de Ciències de Geòrgia també són a menys de 15 min. Funicular de Tbilisi és a 5 min a peu i Rustaveli, a 12 min.

Puc cancel·lar de manera gratuïta la meva reserva i obtenir un reembossament complet?

Sí, aquest allotjament ofereix cancel·lació gratuïta en una selecció de tarifes d'habitació per proporcionar més flexibilitat. Consulta la política de cancel·lació aplicable al nostre lloc web per obtenir més informació sobre les exclusions o els requisits necessaris.