Apartament sencer

Nex One Paraiso By Housi

Classificació de l’allotjament: 2

Galeria de fotos de l’allotjament Nex One Paraiso By Housi

Un balcó amb una taula rodona de fusta i dues cadires negres, amb vista a un paisatge urbà ple d'edificis alts.
Zona de bugaderia pública amb diverses rentadores i un cartell que diu 'GO wash'.
Una sala de reunions moderna amb una taula blanca, cadires grises i una planta gran en test.
Un centre d'entrenament amb cintes de córrer, bicicletes estàtiques i equip d'exercici.
Interior

Apartament sencer

Capacitat per a 230 metres quadrats

Serveis populars

  • Piscina
  • Wifi gratuïta
  • Recepció oberta les 24 hores
El preu actual és de 81 €
taxes i impostos inclosos
5 de nov. - 6 de nov.

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Nex One Paraiso By Housi

  • Apartament a prop de Avinguda Paulista
  • Nex One Paraiso By Housi té molt per oferir; a més, es troba a prop d'atraccions com ara Parc Ibirapuera. Els clients poden connectar-se a la wifi gratuïta a l'habitació.
  • Entre els altres avantatges, s'inclouen els següents:
    • Una piscina a l'aire lliure
    • Servei de recepció obert les 24 hores
  • Característiques de l'habitació
  • A Nex One Paraiso By Housi, totes les habitacions disposen de serveis i instal·lacions com ara wifi gratuïta.

Serveis de l’allotjament

Piscina i spa

  • Piscina a l'aire lliure

Internet

  • Disponible a l'apartament: wifi gratuït

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament no disponible a les instal·lacions

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Sense ascensor

Serveis i comoditats

  • Servei de recepció obert les 24 hores

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • No s'ha indicat si hi ha detector de fum (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de fum a l'allotjament)

General

  • 10 unitats

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.

Instruccions especials d’entrada

El personal de recepció esperarà els clients a l'allotjament
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Codi d'accés i personal de recepció

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament només accepta efectiu.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Aquest allotjament no disposa d'ascensors
Els pares o tutors que viatgin amb menors de 18 anys han de presentar la partida de naixement del menor i un document d'identitat amb fotografia, com el passaport, en fer el registre d'entrada. Pel que fa als viatges internacionals cap al Brasil, si només un dels progenitors viatja amb el menor, també haurà de presentar una autorització del viatge signada per l'altre progenitor. En cas que els pares o tutors del menor no puguin o no vulguin proporcionar aquest consentiment, es necessària una autorització judicial. Les persones que tinguin previst viatjar al Brasil amb menors han de contactar amb el consolat brasiler abans del viatge per rebre més informació.

Informació sobre el barri

Nex One Paraiso By Housi és a Vila Mariana, a São Paulo. Si et ve de gust anar de compres, no et perdis Avinguda Paulista ni Carrer Oscar Freire; per a aquells que prefereixin rodejar-se de naturalesa, Parc Ibirapuera és una opció excel·lent. Et ve de gust gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Consulta l'oferta d'actes que se celebren a Parc Nubank o a Centre de Convencions Anhembi. Consultar la guia de viatge a São Paulo
Mapa
R. Cubatão, 484-770, São Paulo, SP, 04013-002

Què hi ha als voltants

  • Paisatge urbà amb edificis alts, un encreuallament animat i un autobús verd.
    Avinguda Paulista
    11 minuts a peu - 1.0 km
  • Edifici històric amb un cartell que diu 'Casa das Rosas' i un cartell d'hospital que diu 'Hosp. do Coroço'.
    Museu Casa Das Rosas
    13 minuts a peu - 1.1 km
  • Paisatge urbà amb un gran parc, un llac i un pont.
    Parc Ibirapuera
    19 minuts a peu - 1.6 km
  • Centre Comercial Paulista
    11 minuts a peu - 1.0 km
  • Mirador de Sesc Paulista
    13 minuts a peu - 1.1 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Sao Paulo Julio Prestes: 7 min en cotxe
  • Estació de Paraiso: 6 min a peu
  • São Paulo (CGH-Congonhas): a 14 min en cotxe

Restaurants

  • Flor do Paraíso
    3 minuts a peu
  • Café Com Quintal
    1 minuts a peu
  • Crio Café
    1 minuts a peu
  • Yaki Temakeria & Yakissoba
    4 minuts a peu
  • Kopenhagen
    4 minuts a peu

Preguntes freqüents

Nex One Paraiso By Housi té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.

Quant costa allotjar-se a Nex One Paraiso By Housi?

Amb data 22 d’oct. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a Nex One Paraiso By Housi el dia 5 de nov. de 2026 són d'almenys 81 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

Nex One Paraiso By Housi accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Nex One Paraiso By Housi?

En aquest allotjament no s'ofereix aparcament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Nex One Paraiso By Housi?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Nex One Paraiso By Housi?

Registre de sortida: 11:00.

On es troba Nex One Paraiso By Housi?

Aquest edifici d'apartaments es troba a Vila Mariana i a menys de 15 min a peu de les atraccions següents: Hospital Hcor i Avinguda Paulista. Parc Ibirapuera i Rua 25 de Marco també són a menys de 5 km. Estació de Paraiso és a 6 min a peu i Estació d'Ana Rosa, a 9 min.