Apartament sencer·Amfitrió particular

Bright renovated apartment with views of the vineyards and sea plus pool

Galeria de fotos de l’allotjament Bright renovated apartment with views of the vineyards and sea plus pool

Platja
Cuina privada
Interior
Interior
Interior

Opinions

10 sobre 10,
Excepcional

Apartament sencer

3 dormitoris2 banysCapacitat per a 6

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Rentadora
  • Assecadora
  • Aire condicionat
  • Espai a l'aire lliure

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Bright renovated apartment with views of the vineyards and sea plus pool

  • Período de julio a agosto: las reservas se aceptan solo de sábado a sábado.

    Un hermoso, totalmente renovado y luminoso apartamento de 3 dormitorios ubicado en un prestigioso edificio: "Castell de Kafka", construido en 1968 por el famoso arquitecto Ricardo Bofill. El apartamento tiene una magnífica vista de 180 grados al oeste de las montañas hasta el mar. Incluye cocina equipada, 2 baños con ducha, amplio salón con terraza y aire acondicionado. Hay una piscina y jardín comunitario, conserje y servicio de seguridad móvil las 24 horas. WIFI y Netflix gratuito

    Limpieza final y gastos de administración (60 Euros) a pagar a la llegada.

    Gastos de check-in tardío. Después de 21:00 H: 20 Euros Después de 23:00 H: 40 Euros Después de 01:00 H: 100 Euros

    Esta es un área de descanso. No se permiten fiestas.

Serveis de l’allotjament

Piscina i spa

  • Piscina compartida

Internet

  • Disponible a l'apartament: wifi

Cuina

  • Cafetera i tetera
  • Espècies
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Forn
  • Frigorífic
  • Microones
  • Placa de cuina
  • Rentaplats
  • Torradora

Dormitoris

  • 3 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 2 banys
  • Dutxa
  • Es proporcionen tovalloles

Entreteniment

  • Televisor intel·ligent

Zones a l'aire lliure

  • Jardí
  • Pati

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia
  • Rentadora

Comoditat

  • Aire condicionat
  • Calefacció

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Ascensor
  • Allotjament lliure de fum

Serveis i comoditats

  • Serveis de consergeria

Aspectes destacats de la ubicació

  • A prop del mar
  • En una zona rural

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • No s'ha indicat si hi ha detector de fum (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de fum a l'allotjament)

General

  • Allotjament ubicat en un complex turístic
  • Jardí

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Normes

Cleaning and administrative fees of 60 euros, payable upon arrival. Final cleaning and administrative fees (60 euros) to be paid at check-in.
Late check-in fees. Fees for late check-ins: After 9:00 p.m.: 20 euros; After 11:00 p.m.: 40 euros; After 1:00 a.m.: 100 euros
This is a place of rest. Parties are not allowed. This is a place of rest. Parties are not allowed.

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament el gestiona un amfitrió privat (algú aliè al mercat, negoci o professió). La legislació per a consumidors de la UE, així com el dret de desistiment, no s'aplicaran a la teva reserva, que es regirà per la política de cancel·lació que estableix l'amfitrió privat.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta efectiu.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Número de registre de l’allotjament: HUTB-035821

Informació addicional

D'acord amb la normativa del país, aquest allotjament no accepta pagaments en efectiu d'imports superiors a 1000 EUR; per a més informació, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva

Informació sobre el barri

aquest apartament es troba a Sant Pere de Ribes, en una ubicació rural i a prop del mar. Si vols submergir-te en la bellesa natural de la regió, apropa't a Passeig Marítim de Sitges o a Platja de Castelldefels. Per gaudir d'una nit diferent, pren nota: Meliá Sitges i Eurostars Sitges són dues opcions que et faran el pes. Consultar la guia de viatge a Sant Pere de Ribes
Mapa
Sant Pere de Ribes, Catalonia

Què hi ha als voltants

  • Una passeig marítim vora la platja, amb palmeres i velers.
    Platja de la Ribera
    5 minuts en cotxe - 2.8 km
  • Un passeig marítim amb palmeres, bancs i una platja al fons.
    Passeig Marítim de Sitges
    7 minuts en cotxe - 3.9 km
  • Museu Romàntic Can Llopis
    5 minuts en cotxe - 2.8 km
  • Plaça del Cap de la Vila
    5 minuts en cotxe - 2.8 km
  • Platja de la Fragata
    5 minuts en cotxe - 2.8 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Sitges: 9 min en cotxe
  • Barcelona (BCN-Aeroport Internacional de Josep Tarradellas Barcelona-El Prat): a 33 min en cotxe

Restaurants

  • Pasatempo
    18 minuts a peu
  • Morelia Sitges
    4 minuts en cotxe
  • L'Aixeta
    4 minuts en cotxe
  • Restaurant Classic
    4 minuts en cotxe
  • 365 Café
    4 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Bright renovated apartment with views of the vineyards and sea plus pool té piscina?

Sí, aquest allotjament disposa d'una piscina.

Bright renovated apartment with views of the vineyards and sea plus pool accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Bright renovated apartment with views of the vineyards and sea plus pool?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Bright renovated apartment with views of the vineyards and sea plus pool?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Bright renovated apartment with views of the vineyards and sea plus pool?

Aquest edifici d'apartaments a prop del mar i a menys de 3 km de les atraccions següents: Museu Romàntic Can Llopis, Plaça del Cap de la Vila i Platja de la Ribera. Fundació Stämpfli i Platja de la Bassa Rodona també són a menys de 3 km. Estació de tren de Sitges és a 26 min a peu.

Opinions

Opinions: Bright renovated apartment with views of the vineyards and sea plus pool

10

Magnífic

10

Neteja

9,6

Ubicació
Puntuació 10: Excel·lent. 7 de 7 opinions
Puntuació 8: Bo. 0 de 7 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 0 de 7 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 7 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 7 opinions

Opinions

Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Very nice just loved it

Our stay was great our host was very kind the apartment was very beautiful and spotless enjoy it very much will be coming back soon thank you
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci
This is the best experience we've had. Ramon was exceptional and the place has a fantastic setup for those families needing 3 bedrooms. My kiddos are missing the fantastic and deep pool already!
Estada de 7 nits (juny 2025)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Schönes Apartment

Eine schöne und gepflegte Wohnung und eine tolle Anlagen mit einem großen und vor allem tiefen Pool. Die Betreuung durch Ramon war echt super nett und schnell. Jederzeit gerne wieder.
Estada de 15 nits (jul. 2024)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Très beau séjour

L’appartement est conforme à l’annonce. Il est très bien agencé pour six personnes. Il y a tout le confort pour un séjour au bord de la mer. Il est également très bien situé tout peut se faire à pied. Le propriétaire est facilement disponible et joignable. Je recommande à 100% cet appartement.
Estada de 7 nits (ag. 2022)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Amazing getaway with superb views

Ramon's apartment is absolutely amazing. The modernist building it is situated in is incredibly cool and has great history. The apartment itself is spotlessly clean and very large with plenty of room. It has everything you would need for a stay including perfect WiFi and Netflix. We were 2 people but when we had 3 other friends stay for one night there was still plenty of space. The views are spectacular across the sea, to the mountains and Sant Pere de Ribes, especially during the sunset. The apartment is west facing and even in the afternoon sun, with the blinds closed, it is still very comfortable. The pool area is fabulous, and a nice place to spend time and the complex is very quiet. Obviously the apartment is situated 25 minute walk from the seafront / centre of Sitges downhill as the apartment is right at the top of Vallpineda, if you time the buses correctly it is a very quick trip into town. Coming back up the hill was no problem for us as we like walking but most people will need to get the bus (last bus from Sitges is 21.30, I think) or a taxi (max. €10). Overall its a great apartment to stay for a few nights, go to Sitges some days and stay in other days. Vallpineda has a nice shop 7 minutes walk away and a supermarket at the bottom of the hill, there is also a nice bar/restaurant called the Terraza for a chilled out drink. We would love to stay in Ramon's place again, he is a great host and we really relaxed there.
Estada de 6 nits (juny 2022)
Opinió arxivada

10/10, Excel·lent

Fabulous flat. Way beyond expectations!!!

Oh yes - it's all good! The flat is amazing and will blow you away from your first moment inside. There is lots of room, good quality equipment/facilities and a lovely warm welcome. The view from the windows and the balcony is just amazing and you have to make an effort to see anything else! Ramon, who met us as arranged only moments after we called, was so kind and generous with his time and was happy to answer any queries in person or by email during our stay. The pool in the complex is just steps away from the front door, it was always a real sun trap and even the cold water-averse members of our party were in daily. The complex was designed by a famous Catalan architect, Ricardo Bofill. The flat would have accommodated a larger party than us 4 and we would consider returning with another family as there are 2 doubles and one twin with a confortable living area. Everything is quite accesible by car (5 to 10 minutes), which had everything we wanted in a small town. Idyllic beaches and lovely people. Great food to be had in a number of restaurants too. Easy train journey to Barcelona made Sitges a good choice as a base for catching some rays in combination with a few days exploring Barcelona. Train was really cheap and ran at useful times till late so you could have a really long time in Barcelona if that is what you wish. We all really enjoyed ourselves. Montserrat was a great day trip too. And a guided Kayak trip was a highlight for our 10 yr old son. We saw a jellyfish and cormorants up really close, guided by a lovely chap from Nootka. The staff there were all really helpful too and very accommodating. There were really no down sides! It was all good.
Opinió arxivada

10/10, Excel·lent

Amazing holidays for the whole family in Sitges

I stayed very confortably with my family (my parents and 2 kids for a total of 6 people) in this just refurbished modern design apartment. Everything we did expect for our holidays was there. Calmness, proximity to Sitges activities and beaches, full confort, great equipment, amazing views, helpful host (that gave great advices), a swimming pool and sun deck. We traveled with a car and distances to the beach, city center, supermarkets were in the 5/10 minutes range. We even managed to do a day trip to Barcelona with Ramon's (owner) advice on things to do and see. We will certainly return to this beautiful apartment. My kids already miss the sunny weather and the swimming pool. One of our best holidays ever.