Apartament sencer·Amfitrió particular

2-bedroom apartment with AC in peaceful Pittsburgh

Galeria de fotos de l’allotjament 2-bedroom apartment with AC in peaceful Pittsburgh

Habitació
Habitació
Bany
Sala d'estar
Habitació

Serveis populars

  • Rentadora
  • Assecadora
  • S'admeten animals
  • Aire condicionat
  • Gimnàs
El preu actual és de 248 €
taxes i impostos inclosos
30 de jul. - 31 de jul.

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

2-bedroom apartment with AC in peaceful Pittsburgh

  • This Pittsburgh apartment boasts 2 inviting bedrooms, each featuring a comfortable queen bed. Guests will appreciate the excellent climate control with both air conditioning and heating to keep the space just right. The bathroom offers a delightful combination of a shower and bathtub, perfect for relaxing after a day of exploring. Whether you’re freshening up with the hair dryer or ironing out your travel wardrobe, this adorable apartment has you covered. Enjoy all that Pittsburgh has to offer when you stay at our place.

Serveis de l’allotjament

Internet

  • Disponible a l'apartament: wifi

Dormitoris

  • Es proporcionen llençols

Bany

  • Assecador de cabells
  • Banyera o dutxa
  • Dutxa
  • Es proporcionen tovalloles
  • Paper higiènic
  • Sabó

Serveis de bugaderia

  • Bugaderia
  • Rentadora

Comoditat

  • Aire condicionat
  • Calefacció

Animals de companyia

  • S'admeten animals
  • Fins a 453 kg per animal de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Allotjament lliure de fum

Serveis i comoditats

  • Planxa i post de planxar

Activitats

  • Gimnàs

Mesures de seguretat

  • Detector de monòxid de carboni (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 18 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.

Instruccions especials d’entrada

La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Instruccions per fer la sortida

L'amfitrió requereix que facis el següent abans de marxar:
Emporta't els articles personals
Apaga els llums i torna les claus
Si no es completen aquestes tasques, l’amfitrió pot deixar una opinió negativa.

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia.
Els animals de servei són benvinguts i no cal abonar cap càrrec
1 en total (fins a 453 kg per animal de companyia)

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament el gestiona un amfitrió privat (algú aliè al mercat, negoci o professió). La legislació per a consumidors de la UE, així com el dret de desistiment, no s'aplicaran a la teva reserva, que es regirà per la política de cancel·lació que estableix l'amfitrió privat.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.

Informació sobre el barri

2-bedroom apartment with AC in peaceful Pittsburgh és a Baldwin, a West Mifflin. El Waterfront i Plaça de l'Estació són imprescindibles per als amants de les botigues: afegeix-los al teu itinerari juntament amb altres atractius com Kennywood. Et ve de gust gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Consulta l'oferta d'actes que se celebren a PPG Paints Arena o a PNC Park. Consultar la guia de viatge a West Mifflin
Mapa
Pittsburgh, PA

Què hi ha als voltants

  • Una família jugant a la sorra en un parc aquàtic, amb una tobogan amb temàtica de castell al fons.
    Parc Aquàtic Sandcastle
    6 minuts en cotxe - 5.6 km
  • Paisatge urbà amb un riu, diverses ponts i una varietat d'edificis, incloent gratacels.
    El Waterfront
    8 minuts en cotxe - 7.0 km
  • Una família passeja pel parc, amb un paisatge urbà de fons.
    Parc Schenley
    14 minuts en cotxe - 11.1 km
  • Apostes de muntanya amb cars vermells i passatgers, amb un fons de trees i cel blau.
    Kennywood
    16 minuts en cotxe - 14.6 km
  • Centre Nacional Educatiu i Cultural Búlgar Macedoni
    9 minuts en cotxe - 7.3 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Pittsburgh Union: 25 min en cotxe
  • Estació de metro de South Hills Junction: 23 min en cotxe
  • Pittsburgh, Pennsilvània (PIT-Aeroport Internacional de Pittsburgh): a 44 min en cotxe

Restaurants

  • McDonald's
    6 minuts en cotxe
  • Burger King
    7 minuts en cotxe
  • Wendy's
    6 minuts en cotxe
  • Chipotle Mexican Grill
    6 minuts en cotxe
  • Theme
    6 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

2-bedroom apartment with AC in peaceful Pittsburgh accepta animals de companyia?

Sí, aquest allotjament admet animals de companyia (1 com a màxim) que pesin fins a 453 kg cadascun.

Quant costa allotjar-se a 2-bedroom apartment with AC in peaceful Pittsburgh?

Amb data 29 de jul. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a 2-bedroom apartment with AC in peaceful Pittsburgh el dia 30 de jul. de 2026 són d'almenys 248 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

A quina hora es fa el registre d'entrada a 2-bedroom apartment with AC in peaceful Pittsburgh?

Hora d'inici del registre d'entrada: 15:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a 2-bedroom apartment with AC in peaceful Pittsburgh?

Registre de sortida: 11:00.

Where is 2-bedroom apartment with AC in peaceful Pittsburgh located?

Located in Baldwin, this apartment building is 3.1 mi (5 km) from Sandcastle Water Park and within 6 mi (10 km) of The Waterfront and Schenley Park. University of Pittsburgh and PPG Paints Arena are also within 9 mi (15 km).

Opinions: 2-bedroom apartment with AC in peaceful Pittsburgh