Casa sencera

Upgraded 4-bdrm Beautiful Home W/pool!

Classificació de l’allotjament: 3

Galeria de fotos de l’allotjament Upgraded 4-bdrm Beautiful Home W/pool!

Un saló modern amb un sofà gris, una televisió i un ventilador de sostre.
Una cuina moderna amb electrodomèstics d'acer inoxidable, una zona de menjador amb taula i cadires de fusta, i un ventilador de sostre.
Una cuina moderna amb armaris blancs, encimera de granat, electrodomèstics d'acer inoxidable i sòl de fusta.
Un dormitori amb un llit, un ventilador de sostre, una taula petita i dues cadires.
Zona d'estar a l'aire lliure amb seients coberts, cadires blanques amb coixins rayats, una barbacoa i una porta que dona a un patí amb taula i cadires.

Casa sencera

4 dormitoris2 banysCapacitat per a 10185 metres quadrats

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Rentadora
  • Assecadora
  • Aparcament inclòs
  • Aire condicionat

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Upgraded 4-bdrm Beautiful Home W/pool!

  • Casa rural a prop de Complex Esportiu de Peoria
  • Upgraded 4-bdrm Beautiful Home W/pool! t'ofereix tot el que necessites. No perdis la connexió gràcies a la wifi gratuïta a les zones comunes.
  • Entre els altres avantatges d'aquesta casa rural, s'inclouen els següents:
    • Una piscina a l'aire lliure
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Allotjament lliure de fum, mobiliari a l'aire lliure i barbacoa
  • Característiques de l'habitació
  • A Upgraded 4-bdrm Beautiful Home W/pool!, totes les habitacions presenten comoditats com ara aire condicionat i menjadors independents.
  • Entre les comoditats extres, s'inclou el següent:
    • Calefacció i ventiladors de sostre
    • 2 banys que inclouen banyeres o dutxes
    • Menjadors independents, cuines i frigorífics

Serveis de l’allotjament

Piscina i spa

  • Piscina a l'aire lliure

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït sense assistència a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions
  • Aparcament a les instal·lacions amb opcions d'estacionament en un garatge

Cuina

  • Forn
  • Frigorífic
  • Microones

Dormitoris

  • 4 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 2 banys privats
  • Banyera o dutxa
  • Es proporcionen tovalloles

Sales d'estar

  • Menjador independent

Zones a l'aire lliure

  • Barbacoa de gas
  • Mobles a l'aire lliure

Serveis de bugaderia

  • Detergent per a la bugada
  • Rentadora i assecadora

Comoditat

  • Aire condicionat
  • Calefacció
  • Ventilador de sostre

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Sense ascensor
  • Allotjament lliure de fum

Mesures de seguretat

  • Detector de monòxid de carboni (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00. Hora de finalització del registre d'entrada: en qualsevol moment.
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 25 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.

Instruccions especials d’entrada

Aquest allotjament no disposa de recepció
Els clients rebran un correu electrònic 24 hores abans de l'arribada amb instruccions per fer l'entrada i un codi d'accés; entrada privada
Abans de l'arribada has d'emplenar el registre en línia, accessible des d'un enllaç segur
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Codi d'accés i entrada privada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens
No hi ha llits addicionals disponibles
No hi ha bressols disponibles.

Fumadors

Smoking is not permitted

Formes de pagament de l’allotjament

Informació important

Taxes

Els següents càrrecs es paguen a l'allotjament i poden incloure els impostos aplicables:

  • Dipòsit de danys de 500.00 USD per estada

Hem inclòs tots els càrrecs que ens ha proporcionat l'allotjament.

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit; no s'accepten pagaments en efectiu.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Aquest allotjament no disposa d'ascensors

Informació sobre el barri

aquesta casa rural es troba a Glendale. Si t'interessa la cultura local, apropa't a Talking Stick Resort Amphitheatre i, si prefereixes les compres, no et perdis Centre Comercial Happy Valley i Districte d'Entreteniment Westgate. Et ve de gust gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Consulta l'oferta d'actes que se celebren a Complex Esportiu de Peoria o a Estadi State Farm. Consultar la guia de viatge a Glendale
Mapa
Glendale, AZ

Què hi ha als voltants

  • Estadi State Farm amb un cel clar i una carretera ampla al primer pla.
    Estadi State Farm
    20 minuts en cotxe - 21.8 km
  • Un campus amb un edifici de la Unió d'Estudiants, palmeres i zones d'estar a l'aire lliure.
    Universitat del Gran Canyó
    21 minuts en cotxe - 18.4 km
  • Una font d'aigua amb diverses terrasses, palmeres i un rètol de Westgate al fons.
    Districte d'Entreteniment Westgate
    21 minuts en cotxe - 21.1 km
  • Un edifici modern amb façana de vidre i estructura de teulada metàl·lica.
    Centre de Convencions de Phoenix
    30 minuts en cotxe - 28.8 km
  • Canal d'Arizona
    1 minuts en cotxe - 0.8 km

Com moure’s per la zona

  • Phoenix, Arizona (PHX-Aeroport Internacional de Sky Harbor): a 32 min en cotxe

Restaurants

  • Dutch Bros Coffee
    3 minuts en cotxe
  • Chick-fil-A
    2 minuts en cotxe
  • Raising Cane's Chicken Fingers
    3 minuts en cotxe
  • Circle K
    3 minuts en cotxe
  • Pacific Seafood Buffet
    3 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Upgraded 4-bdrm Beautiful Home W/pool! té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.

Upgraded 4-bdrm Beautiful Home W/pool! accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Upgraded 4-bdrm Beautiful Home W/pool!?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Upgraded 4-bdrm Beautiful Home W/pool!?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00. Hora de finalització del registre d'entrada: en qualsevol moment.

A quina hora es fa el registre de sortida a Upgraded 4-bdrm Beautiful Home W/pool!?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Upgraded 4-bdrm Beautiful Home W/pool!?

Aquesta casa rural es troba a Glendale i a menys de 5 km de les atraccions següents: Canal d'Arizona, Campus Oest de la Universitat Estatal d'Arizona i Teatre Arizona Broadway. Centre Arrowhead Towne és a 5 km de distància.

Opinions: Upgraded 4-bdrm Beautiful Home W/pool!