Casa sencera

Stylish 6BR Home With Themed Rooms and Pool

Allotjament de 4.0 estrelles

Galeria de fotos de l’allotjament Stylish 6BR Home With Themed Rooms and Pool

Vista aèria d'un complex amb una gran piscina central, diverses tobogans aquàtics i gandules.
Cartell de 'Windsor Island Resort' amb un teulat blau i parets blanques, envoltat de palmeres i un cel serè.
Un saló modern amb televisió de pantalla plana, un sofà, una taula de centre i una zona de menjador amb cadires.
Una piscina coberta a l'aire lliure amb gandules, una barbacoa i vista al barri.
Una cuina moderna amb armaris foscos, electrodomèstics d'acer inoxidable i un taulell de granat.

Opinions

10 sobre 10,
Excepcional

Casa sencera

6 dormitoris5 banysCapacitat per a 12290.9 metres quadrats

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Assecadora
  • Aparcament inclòs
  • Aire condicionat
  • Espai a l'aire lliure

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Stylish 6BR Home With Themed Rooms and Pool

  • Casa rural de 4 estrelles
  • Aprofita que Stylish 6BR Home With Themed Rooms and Pool ofereix una terrassa, un jardí i una zona d'entreteniment a l'aire lliure. No perdis la connexió gràcies a la wifi gratuïta a les zones comunes.
  • Entre els altres avantatges, s'inclouen els següents:
    • Una piscina a l'aire lliure
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Barbacoes de gas, mobiliari a l'aire lliure i allotjament lliure de fum
  • Característiques de l'habitació
  • Totes les habitacions estan moblades individualment i tenen comoditats com ara banyeres d'hidromassatge privades a l'aire lliure i piscines privades. També s'inclouen altres avantatges com espais de treball aptes per a portàtils i aire condicionat.
  • Entre els serveis i les instal·lacions extres, s'inclou el següent:
    • Trones i bressols de viatge
    • 4.5 banys que ofereixen banyeres i xampú
    • Televisors intel·ligents de 50 polzades amb canals per cable
    • Patis privats, armaris robers o de rebost i menjadors independents

Serveis de l’allotjament

Piscina i spa

  • Piscina a l'aire lliure
  • Piscina d'hidromassatge privada a l'aire lliure
  • Piscina privada

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït fora de les instal·lacions a 5 metres
  • Aparcament gratuït sense assistència a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions

Comoditats per a famílies

  • Bressol de viatge
  • Trona

Cuina

  • Forn
  • Microones
  • Placa de cuina
  • Rentaplats

Restaurants

  • Taula de menjador

Dormitoris

  • 6 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 4,5 banys privats
  • Banyera
  • Es proporcionen tovalloles
  • Paper higiènic
  • Sabó
  • Xampú

Sales d'estar

  • Menjador independent
  • Sala d'estar
  • Taula de menjador

Entreteniment

  • Televisor intel·ligent de 50 polzades amb canals per cable

Zones a l'aire lliure

  • Barbacoa de gas
  • Jardí
  • Mobles a l'aire lliure
  • Pati
  • Terrassa
  • Zona d'entreteniment a l'aire lliure
  • Zona de pícnic

Serveis de bugaderia

  • Assecadora
  • Detergent per a la bugada

Espais de treball

  • Cadira d'escriptori
  • Espai de treball apte per a portàtils

Comoditat

  • Aire condicionat
  • Calefacció

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Si tens cap sol·licitud relacionada amb necessitats específiques d'accessibilitat, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació inclosa a la confirmació de la reserva.
  • Accés en cadira de rodes (pot tenir limitacions)
  • Sense ascensor
  • Allotjament lliure de fum

Serveis i comoditats

  • Cortines opaques
  • Planxa i post de planxar
  • Servei de recepció virtual

Mesures de seguretat

  • Detector de monòxid de carboni (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)

General

  • Habitacions amb diferent decoració
  • Habitacions amb diferent mobiliari
  • Jardí

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.

Instruccions especials d’entrada

Aquest allotjament no disposa de recepció
L'entrada no es fa a l'allotjament; per efectuar-la, ves a: [We will send you the instructions]
Els clients rebran un correu electrònic 72 hores abans de l'arribada amb instruccions per fer l'entrada i un codi d'accés; entrada privada
Per tal d'organitzar l'entrada, contacta amb l'allotjament com a mínim amb 72 hores d'antelació mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
Hi ha una recepció virtual per oferir assistència als clients
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Codi d'accés i entrada privada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens
No hi ha llits addicionals disponibles
No hi ha bressols disponibles.

Fumadors

Smoking is not permitted

Formes de pagament de l’allotjament

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit; no s'accepten pagaments en efectiu.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament té espais exteriors, com ara balcons, patis i terrasses, que poden no ser adequats per a nens; si tens cap dubte, et recomanem que et posis en contacte amb l'allotjament abans de l'arribada per confirmar que et puguin assignar una habitació adequada
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Aquest allotjament no disposa d'ascensors

Informació sobre el barri

aquesta casa rural es troba a Four Corners. Camp de Golf Reunion Resort i Club de Golf ChampionsGate són dues opcions excel·lents per a aquells que busquen unes vacances actives, però si el que et ve de gust és anar de compres, no et perdis Ciutat Vella i Disney Springs™. Et ve de gust gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Consulta els actes que se celebren a ESPN Wide World of Sports Complex; intenta buscar temps per visitar Walt Disney World® Resort, un lloc d'interès molt popular. Consultar la guia de viatge a Davenport
Mapa
4009 Lana Avenue, Davenport, FL, 33897

Què hi ha als voltants

  • Un castell gran amb nombroses agullles i torres, envoltat d'una multitud de persones.
    Walt Disney World® Resort
    11 minuts en cotxe - 14.3 km
  • Un drac amb una gema verda i un castell blau al fons.
    Parc Magic Kingdom®
    21 minuts en cotxe - 27.8 km
  • Parc Regional del Nord-est
    12 minuts a peu - 1.1 km
  • Four Corners FC
    20 minuts a peu - 1.7 km
  • Llac Davenport
    3 minuts en cotxe - 3.4 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Kissimmee: 31 min en cotxe
  • Kissimmee, Florida (ISM-Aeroport de Kissimmee Gateway): a 44 min en cotxe

Restaurants

  • McDonald's
    19 minuts a peu
  • 7-Eleven
    5 minuts en cotxe
  • Twistee Treat Berry Town
    14 minuts a peu
  • Dutch Bros Coffee
    3 minuts en cotxe
  • Circle K
    4 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Stylish 6BR Home With Themed Rooms and Pool té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.

Stylish 6BR Home With Themed Rooms and Pool accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Stylish 6BR Home With Themed Rooms and Pool?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament; també es pot aparcar als voltants sense cap cost.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Stylish 6BR Home With Themed Rooms and Pool?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Stylish 6BR Home With Themed Rooms and Pool?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Stylish 6BR Home With Themed Rooms and Pool?

Aquesta casa rural es troba a Four Corners i a menys de 3 km de les atraccions següents: Four Corners FC, Club de Golf Highland Reserve i Parc Regional del Nord-est. Llac Davenport és a 3,2 km de distància.

Opinions: Stylish 6BR Home With Themed Rooms and Pool

Opinions

Magnífic

Totes les opinions provenen d’experiències reals de clients. Només els clients que han reservat una estada amb nosaltres poden enviar opinions. Verifiquem les opinions d’acord amb les nostres directrius i les publiquem totes, tant si són positives com negatives.
Més informacióS’obre en una finestra nova
Puntuació 10: Excel·lent. 1 de 1 opinions
Puntuació 8: Bo. 0 de 1 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 0 de 1 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 1 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 1 opinions

10

Neteja

Opinions

Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Victor

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, precisió de l’anunci
House was very clean, had tv's in everyroom ,kitchen was well stocked, towels and basic amenities was also provided. Was provided resort access also
Estada de 4 nits (març 2026)