Casa sencera·Amfitrió particular

Private Sauna & Hot Tub Retreat near Omberg

Galeria de fotos de l’allotjament Private Sauna & Hot Tub Retreat near Omberg

Zona exterior coberta de neu amb una estructura de fusta il·luminada per llums, envoltada d'arbres nevats.
Una cuina moderna amb armaris blancs, forn integrat, cafetera i un rentaplat.
Un saló modern amb un sofà negre, una taula de menjador amb caires, una taula auxiliar i un televisor fixat a la paret.
Un dormitori amb sostre de fusta, un llit amb col·chao acolxat, dues taules de nit i una finestra amb cortines.
Una casa de dues plantes amb teulada inclinada i un porxo.

Opinions

10 sobre 10,
Excepcional

Serveis populars

  • Cuina
  • Rentadora
  • Assecadora
  • Wifi gratuïta
  • Aire condicionat
  • Espai a l'aire lliure

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Private Sauna & Hot Tub Retreat near Omberg

  • Three-Bedroom Holiday Home
    This holiday home features a sauna and a spacious terrace with garden and forest views. The house includes 1 living room, 3 separate bedrooms, and 1 bathroom with a shower.
    Guests will find a stovetop, refrigerator, dishwasher and oven in the kitchen, as well as a coffee machine and all necessary cookware, utensils and tableware. The holiday home also includes barbecue facilities, a washing machine and a flat-screen TV. The unit has 5 beds.
    The property is located in a quiet, natural area near the forest. The plot has level differences, outdoor steps and small slopes, and surfaces may be slippery during rainy or winter conditions. Wildlife and insects may occur, especially during the warmer season. Children must be supervised outdoors.
    A wood-fired hot tub is available for an additional fee of 1500 SEK per stay and must be booked at least 24 hours before arrival. The hot tub is available only during the warmer season due to freezing risk. Sauna and hot tub are used at guests’ own responsibility.

Allotjaments similars

Informació sobre el barri

aquesta casa de vacances es troba a Odeshog. Castell de Vadstena i Abadia de Vadstena són alguns dels punts d'interès de la regió. Si busques unes vacances actives, també pots apropar-te a Omberg Golf i a Club de Golf d'Ostad. També val la pena visitar Estació de Vadstena i Minigolf de Mjolby. Consultar la guia de viatge a Odeshog
Mapa
Ödeshog, Östergötlands län

Què hi ha als voltants

  • Silueta d'un far contra un cel al capvespre, aigua tranquil·la i turons allunyats.
    Vättern
    5 minuts en cotxe - 7.4 km
  • Un edifici històric amb dues cúpules i una torre de pedra, reflectit en un cos d'aigua tranquil·la.
    Castell de Vadstena
    15 minuts en cotxe - 20.6 km
  • Estació de Vadstena
    15 minuts en cotxe - 20.6 km
  • Naturum Takern
    15 minuts en cotxe - 14.2 km
  • Abadia de Vadstena
    17 minuts en cotxe - 21.6 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Mjölby: 30 min en cotxe

Restaurants

  • 31:ans Glass & Kök
    7 minuts en cotxe
  • Gyllenhammars Wärdshus
    8 minuts en cotxe
  • Jan Andersson
    11 minuts en cotxe
  • Vätterhästen
    8 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Private Sauna & Hot Tub Retreat near Omberg accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Private Sauna & Hot Tub Retreat near Omberg?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Private Sauna & Hot Tub Retreat near Omberg?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Private Sauna & Hot Tub Retreat near Omberg?

Registre de sortida: 11:00.

Where is Private Sauna & Hot Tub Retreat near Omberg located?

Situated in Odeshog, this vacation home is 2.3 mi (3.8 km) from Vättern and within 9 mi (15 km) of Omberg Golf and Naturum Takern. Odeshog Church and Ostad Golf Club are also within 12 mi (20 km).

Opinions

10

Magnífic