Apartament sencer

Royal Hawaiian 106

Galeria de fotos de l’allotjament Royal Hawaiian 106

Zona de piscina interior amb parets de vidre transparent, sostre de fusta i vistes als edificis exteriors.
Cuina moderna amb armaris blancs, nevera d'acer inoxidable i zona de menjador amb taula de fusta i cadires blanques.
Un balcó amb seients de color turquesa, vista a l'oceà i un edifici amb balcons.
Un saló modern amb un sofà, una taula de centre i obra d'art a la paret.
Un pont de fusta que s'allarga cap a aigües tranquil·les al capvespre.

Opinions

9,0 sobre 10,
Fantàstic

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Rentadora
  • Assecadora
  • Aire condicionat
  • Vistes a la platja

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Royal Hawaiian 106

  • Summary:

    Newly remodeled Ocean Block retreat w/easy beach access & shared pools



    The Space:

    Find yourself perched at the northern end of Ocean City right on the sand of Maryland Beach when you make this bright and beachy condo home. From fantastic restaurants to adorable shops, Ocean City has every activity under the sun. Not to mention, you can stay within the complex and take your pick of taking a dip in the indoor and outdoor pools, or feeling the warm, sugar-white sand on your toes with direct beach access.



    When you have had your fill of vitamin D, downtime will be a dream with central AC to cool off in, an open layout designed with entertaining in mind, and modern updates throughout. The living room will be a great place to kick back and watch a movie on the flatscreen TV, especially when you open the sliding glass doors to let the cool breeze in. Dining out is always an option, but there really is nothing like a homecooked meal prepared in the full kitchen. And, as days come to a close, everyone can gather at the accommodating dining table to reminisce about the fun of the day.



    This getaway is one-of-a-kind, so book your stay while you can!



    Things to Know

    Check-in time: 4:00 p.m.

    Check-out time: 10:00 a.m.

    All guests shall abide by our good neighbor policy and shall not engage in illegal activity. Quiet hours are from 10:00 p.m. to 8:00 a.m.

    No smoking is permitted anywhere on the premises (Including balconies)There will be fine of $500 assessed and possible immediate eviction if this is violated.

    Streaming services will require a guest account to access.



    Parking: Two designated on-site parking spaces are included with this rental.



    Ocean City has adopted a noise control ordinance that makes it unlawful to cause or permit noise levels which exceed those established by the Department of the Environment of the State of Maryland (COMAR 26.02.03.02) or are in violation of Chapter 30, Article V of the Town Code. It shall be a violation of this agreement and grounds for eviction under Maryland law if these noise levels are exceeded as a result of activity on this property. Ocean City has other noise ordinances, which are criminal offenses if violated.

Allotjaments similars

Informació sobre el barri

aquest bloc d'apartaments es troba a North Ocean City, un barri a Ocean City. És a prop de parcs temàtics i a prop de la platja. Abans de submergir-te en la bellesa natural de la regió a Platja d'Ocean City i Platja de Maryland, apropa't a atraccions turístiques com Parc d'Atraccions Jolly Roger. Vols aprofitar la teva estada i gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Pots buscar el calendari d'actes que se celebren a Centre de Tennis de Ocean City o a Pati d’Arts Freeman. Si t'agraden els esports d'aigua, en aquesta zona podràs gaudir d'un ampli ventall d'opcions, com ara pesca. Consultar la guia de viatge a Ocean City
Mapa
Ocean City, MD

Què hi ha als voltants

  • Paisatge urbà costaner amb platja de sorra, ones oceàniques i edificis alts.
    Platja d'Ocean City
    1 minuts a peu - 0.1 km
  • Platja amb gent, ombrel·les i sorra.
    Platja de Maryland
    2 minuts a peu - 0.2 km
  • Un camí de fusta que condueix a una platja sorrenca, amb dunes al fons.
    Platja de Fenwick Island
    8 minuts a peu - 0.7 km
  • Un moll de fusta que s'endinsa en un cos d'aigua, amb un cobertó al final.
    Parc Northside
    20 minuts a peu - 1.7 km
  • Golf Tresor Perdut
    6 minuts a peu - 0.6 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Ocean City: 25 min en cotxe
  • Ocean City, Maryland (OCE-Aeroport municipal d'Ocean City): a 31 min en cotxe

Restaurants

  • Harpoon Hanna's
    17 minuts a peu
  • Royal Farms
    17 minuts a peu
  • Crab Bag
    20 minuts a peu
  • Ponzetti's Pizza
    5 minuts a peu
  • Fenwick Pub
    14 minuts a peu

Preguntes freqüents

Royal Hawaiian 106 té piscina?

Sí, aquest allotjament disposa d'una piscina.

Royal Hawaiian 106 accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Royal Hawaiian 106?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Royal Hawaiian 106?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Royal Hawaiian 106?

Aquest bloc d'apartaments a North Ocean City es troba a molt poca distància de les atraccions següents: Platja de Maryland i Platja d'Ocean City. Golf Tresor Perdut i Platja de Fenwick Island també són a menys de 10 min.

Opinions

9,0

Fantàstic