Apartament sencer

Paradise Resort 1005

Galeria de fotos de l’allotjament Paradise Resort 1005

Entrada d'un restaurant amb una porta de vidre, una càmera de seguretat a la part superior i un cartell que prohibeix aliments o begudes de fora.
Habitació d'hotel amb un sofà, una taula petita, un armari de fusta, un televisor i un decorat de timó de vaixell a la paret.
Habitació d'hotel amb dos llits, un panell de capçalera de fusta, una tauleta de nit i una catifes amb dibuixos.
Un saló amb un sofà, dues taules laterals amb làmpades, una taula baixa i obra d'art a la paret.
Habitació d'hotel amb balcó, televisió, sofà, escriptori i una catifa amb un disseny.

Opinions

9,0 sobre 10,
Fantàstic

Allotjament sencer en bloc d’apartaments

1 dormitori1 bany56 metres quadrats

Serveis populars

  • Piscina
  • Banyera d'hidromassatge
  • Cuina
  • Aire condicionat
  • Gimnàs
  • Vistes a la platja

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Paradise Resort 1005

  • Summary:

    Paradise Resort condo with indoor & outdoor pools, tiki bar & beach access



    The Space:

    Welcome to your oceanfront paradise at Myrtle Beach, SC! This stunning condo at Paradise Resort offers breathtaking views of the Atlantic Ocean, allowing you to soak in the sights and sounds of the beach right from your unit. With easy access to the sandy shores, you can enjoy sunbathing, beachcombing, or simply relaxing by the water. The resort is ideally located just minutes away from the vibrant attractions of the Grand Strand, including Market Common, Broadway at the Beach, and Myrtle Beach International Airport.



    Inside the condo, you'll find a spacious living area complete with a sofa bed, perfect for accommodating family and friends. The fully equipped kitchen features modern appliances, including a fridge, stove, oven, and microwave, making it easy to prepare meals during your stay. Step out onto your private balcony to enjoy your morning coffee while taking in the stunning ocean views.



    Paradise Resort boasts an array of fantastic amenities to enhance your vacation experience. Dive into the indoor/outdoor pool, unwind in the hot tub, or float along the lazy river. For the little ones, there's a kiddie pool to splash around in. Stay active in the exercise room or grab a refreshing drink at the tiki bar. With Ben and Jerry's Ice Cream on-site, you can indulge your sweet tooth without leaving the resort!



    Whether you're seeking adventure or relaxation, this condo is the perfect home base for your Myrtle Beach getaway. Book your stay today and create unforgettable memories by the ocean!



    Things to Know

    Check-in time: 4:00 p.m.

    Check-out time: 10:00 a.m.

    All guests shall abide by Dwell’s good neighbor policy and shall not engage in illegal activity. Quiet hours are from 10:00 p.m. to 8:00 a.m.

    No smoking is permitted anywhere on the premises.

Serveis de l’allotjament

Platja

  • A la platja

Piscina i spa

  • Piscina compartida
  • Piscina d'hidromassatge

Internet

  • Disponible al bloc d'apartaments: accés a Internet

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament a les instal·lacions amb opcions d'estacionament en un garatge

Cuina

  • Cafetera i tetera
  • Forn
  • Frigorífic
  • Microones
  • Placa de cuina
  • Rentaplats
  • Torradora

Dormitoris

  • Dormitori
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 1 bany
  • Assecador de cabells
  • Dutxa
  • Es proporcionen tovalloles

Sales d'estar

  • Sala d'estar

Entreteniment

  • Televisor amb canals per cable i per satèl·lit

Espais de treball

  • Despatx

Comoditat

  • Aire condicionat
  • Calefacció

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Ascensor
  • Allotjament lliure de fum

Serveis i comoditats

  • Planxa i post de planxar

Aspectes destacats de la ubicació

  • A la vora de l'aigua
  • A prop del mar

Activitats

  • Gimnàs
  • Parc aquàtic
  • Pesca a prop

Mesures de seguretat

  • Detector de monòxid de carboni (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)
  • Farmaciola
  • Extintor

General

  • Allotjament ubicat en un complex turístic
  • Mida de la unitat: 56 metres quadrats

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 21 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.

Instruccions especials d’entrada

Rebràs un correu electrònic de l'amfitrió amb les instruccions per fer l'entrada i la sortida
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Esdeveniments

No events allowed

Fumadors

Smoking is not permitted

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Es prohibeix estrictament celebrar festes o esdeveniments a les instal·lacions.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Aquest allotjament disposa d'elements de seguretat com ara un extintor i una farmaciola.
Aquest allotjament el gestiona el nostre col·laborador Vrbo. Rebràs un correu de part seva amb un enllaç a un compte que et permetrà modificar o cancel·lar la reserva.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació sobre el barri

Aquest bloc d'apartaments es troba a Myrtle Beach, a la platja. Broadway a la Platja i The Market Common són visites imprescindibles per als amants de les botigues; afegeix-les al teu itinerari juntament amb paratges naturals fantàstics, com ara Parc Estatal de Myrtle Beach i Platges de Myrtle Beach. També val la pena visitar Parc d'Atraccions Family Kingdom i SkyWheel Myrtle Beach. Si t'agraden els esports d'aigua, en aquesta zona podràs gaudir d'un ampli ventall d'opcions, com ara pesca. Consultar la guia de viatge a Myrtle Beach
Mapa
Myrtle Beach, SC

Què hi ha als voltants

  • Un passeig marítim amb restaurants, una noria i palmeres.
    Platges de Myrtle Beach
    1 minuts a peu - 0.0 km
  • Vistac nocturna d'un canal d'aigua amb una noria i uns muntanyes russes al fons.
    Parc d'Atraccions Family Kingdom
    2 minuts en cotxe - 2.6 km
  • Platja amb herba alta al primer pla, un moll que s'endinsxa a l'aigua i edificis al fons.
    Parc Estatal de Myrtle Beach
    3 minuts en cotxe - 3.3 km
  • Golf Miniatura Cancun Lagoon
    6 minuts a peu - 0.5 km
  • Parc Midway
    7 minuts a peu - 0.6 km

Com moure’s per la zona

  • Myrtle Beach, Carolina del Sud (MYR): a 5 min en cotxe

Restaurants

  • Circle K
    15 minuts a peu
  • McDonald's
    14 minuts a peu
  • Damon's Grill
    16 minuts a peu
  • Compass Cove Tiki Bar
    5 minuts a peu
  • Crow's Nest Oceanfront Bar & Grill
    6 minuts a peu

Preguntes freqüents

Paradise Resort 1005 té piscina?

Sí, aquest allotjament disposa d'una piscina.

Paradise Resort 1005 accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Paradise Resort 1005?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Paradise Resort 1005?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Paradise Resort 1005?

Aquest bloc d'apartaments a Myrtle Beach es troba a la platja i a menys de 5 km de les atraccions següents: Platges de Myrtle Beach, Passeig marítim de Myrtle Beach i SkyWheel Myrtle Beach. Golf Miniatura Cancun Lagoon i Parc Midway també són a menys de 10 min.

Opinions

Opinions: Paradise Resort 1005

9,0

Fantàstic

10

Neteja

10

Ubicació
Puntuació 10: Excel·lent. 1 de 2 opinions
Puntuació 8: Bo. 1 de 2 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 0 de 2 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 2 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 2 opinions

Opinions

Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci
Great place to stay. Very clean.
Estada de 2 nits (març 2026)
D’un lloc associat

8/10, Bé

Great

The space was perfect for our family. I would definitely stay here again. I loved the early check in and customer service was great!!