Casa sencera

Villa Oasis Sea View 3 bed private heated pool

Galeria de fotos de l’allotjament Villa Oasis Sea View 3 bed private heated pool

Una piscina amb gandules i zona coberta, envoltada de plantes tropicals.
Una platja amb un camí de fusta cap a l'aigua, un litoral rocos i un cel blau i clar.
Zona d'estar a l'aire lliure amb sol, un sofà, una taula amb superfície de vidre i plantes en testos.
Cuina moderna amb armaris blancs, una illa central amb tamborets i una vista cap a l'exterior a través d'una arcada.
Un ampli saló amb sofà, butaca i taula de centre, amb un rug decoratiu i coixins ornamentals.

Opinions

9,6 sobre 10,
Excepcional

Serveis populars

  • Vista al mar
  • Piscina
  • Cuina
  • Rentadora
  • Assecadora
  • Aire condicionat

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Villa Oasis Sea View 3 bed private heated pool

  • Villa Oasis es una casa privada de alta calidad con piscina climatizada privada y vistas al mar, junto al campo de golf El Chaparral y al mar Mediterráneo. A 200 m de la playa y a 10 minutos a pie de La Cala de Mijas, un destino vacacional popular para muchos viajeros. Esta propiedad se limpia profesionalmente después de cada estancia y se presta especial atención a la desinfección de las zonas de alto contacto entre estancias.

    Villa Oasis es una casa privada de alta calidad con piscina privada climatizada y vistas al mar junto al campo de golf El Chaparral y el mar Mediterráneo. A 200 metros de la playa y 10 minutos a pie de La Cala de Mijas, famosa por ser un destino de vacaciones para muchos viajeros. . Fácil acceso a la autopista A7 en dirección Fuengirola y Marbella / Puerto Banús y luego a Gibraltar. Casa de 3 habitaciones donde 2 de las habitaciones tienen acceso directo a la piscina. WIFI gratuito en toda la propiedad y canales de televisión en diferentes idiomas. Se proporcionan toallas de piscina en el kit de ropa de cama / toallas. A poca distancia de restaurantes y supermercados Mercadona. La piscina climatizada se puede pedir en invierno y está sujeta a una tarifa 10€/noche.

    Esta propiedad se limpia profesionalmente después de cada estadía, y tenemos mucho cuidado para desinfectar las áreas de alto contacto entre estadías y proporcionar una selección de productos de limpieza recomendados para uso de los huéspedes

    La piscina climatizada está disponible de octubre a mayo y tiene un coste de 10 €/noche.

Allotjaments similars

Informació sobre el barri

Aquesta vil·la es troba a Mijas, a prop de la platja. Port esportiu de Benalmádena i Port esportiu de Marbella són dues opcions excel·lents per a aquells que busquen unes vacances actives, però si prefereixes submergir-te en la naturalesa, Platja de Fuengirola i Platja de Los Boliches són el que busques. També val la pena visitar Club de golf Fuengirola Adventure Golf i Bioparc Fuengirola. Consultar la guia de viatge a Mijas
Mapa
Mijas Costa, Malaga

Què hi ha als voltants

  • Un paisatge al capvespre a la costa, amb núvols rosats i violacis sobre l'oceà.
    Platges de la Província de Màlaga
    6 minuts a peu - 0.6 km
  • Platja El Chaparral - El Chaparral
    8 minuts a peu - 0.7 km
  • Platja de La Cala - El Torreón
    13 minuts a peu - 1.1 km
  • Platja de la Butibamba
    2 minuts en cotxe - 2.9 km
  • Chaparral Golf Club
    2 minuts en cotxe - 1.8 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Fuengirola: 22 min en cotxe
  • Màlaga (AGP): a 44 min en cotxe

Restaurants

  • El Pikoteo
    17 minuts a peu
  • Bsweet
    17 minuts a peu
  • Sunny Treat
    3 minuts en cotxe
  • Kiosko Torreon
    16 minuts a peu
  • Restaurante El Cortijillo
    17 minuts a peu

Preguntes freqüents

Villa Oasis Sea View 3 bed private heated pool té piscina?

Sí, aquest allotjament disposa d'una piscina.

Villa Oasis Sea View 3 bed private heated pool accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Villa Oasis Sea View 3 bed private heated pool?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Villa Oasis Sea View 3 bed private heated pool?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Villa Oasis Sea View 3 bed private heated pool?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba Villa Oasis Sea View 3 bed private heated pool?

Aquesta vil·la a prop de la platja i a menys de 2 km de les atraccions següents: Platges de la Província de Màlaga, Platja de La Cala - El Torreón i Platja del Charcón - Platja Marina. Chaparral Golf Club i Platja de la Butibamba també són a menys de 2 km.

Opinions

Opinions: Villa Oasis Sea View 3 bed private heated pool

9,6

Magnífic

8,8

Neteja

9,2

Ubicació
Puntuació 10: Excel·lent. 6 de 8 opinions
Puntuació 8: Bo. 2 de 8 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 0 de 8 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 8 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 8 opinions

Opinions

Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci
Overall this is a lovely property with all you need for a family holiday. The villa is very homely . We loved the pool, the proximity to the beach and it’s a great spot for exploring the area. The check in process was very smooth.
Estada de 11 nits (juny 2026)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci
Beautiful property, fantastic location. Super clean and lots of space! Martino was a wonderful host - would highly recommend!
Estada de 7 nits (maig 2026)
Opinió verificada

8/10, Bé

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Nice stay in Villa Oasis

Overall, a nice little Villa within easy walking distance of supermarkets and the main reaort of La Cala de Mijas.The pool courtyard was excellent, very secluded and well kept. Also worth paying the extra for heating the pool during early-April time.Had pretty much everything we needed indoors, but could have done with a couple more sunbeds as there were only 4 for 6 guests.
Estada de 10 nits (març 2025)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Beautiful villa in a very quiet location. Enjoy our stay

A few more towels would have been nice and would have preferred double bedding on the doubles as opposed to a single duvet each However this did not effect our stay and the villa is an amazing place. Would definitely go back
Estada de 7 nits (oct. 2022)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Beautiful Villa

We’ve just returned from a week stay and we had a great time. The Villa was well equipped especially in the kitchen, everything you need is there. The pool was great and the sun shines on that area all day which is great for sunbathing and there’s a seated shaded area if you want a break from the sun. They could have perhaps done with more sunloungers as there were only 4 but 6 of us but it was fine as not everyone wants to be in the sun at all times. The location was about a 15 minute walk to the centre of La Cala which was fine for the younger members of the family but we got taxis frequently for my 74 year old mum as she couldn’t walk that distance. Overall we had a great time and would definitely recommend this Villa.
Estada de 8 nits (maig 2024)
Opinió verificada

8/10, Bé

Què li ha agradat: Entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Lovely relaxing stay

Overall a great stay, location was perfect, close to beach, town anda a little convenience store close was excellent. Communication with property manager was excellent, with quick reply all the time. The villa itself was very well equipped with everything you need for your stay. My only criticism, would be the villa needs a deep clean. I know in high season this is hard to do, but places like ceiling fans , vents etc were thick with dust. Under the stair and skirtings and corners need a good clean. The villas is beautiful, and i would recommend it to anyone. Thank you.
Estada de 14 nits (jul. 2025)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci
Què no li ha agradat: Entrada

Lovely villa!

This really is a lovely villa! Well equipped, towels and linen provided. It’s a 15 minute walk into La Cala which was perfect. The beach was not five minutes down the road. Hot tip would be turn left at the beach and go to the beach at wazzas. Check in was an hour late due to cleaning which wasn’t ideal but I would happily stay in this villa again. We hired a car to visit Gibraltar and it was good having the secure parking area. It isn’t numbered correctly outside which caused us issues with finding it in the first place, I had to knock on a neighbours door.
Estada de 10 nits (ag. 2022)
Opinió verificada

10/10, Excel·lent

Què li ha agradat: Neteja, entrada, comunicació, ubicació, precisió de l’anunci

Parfait !

Nous avons passé un excellent séjour, la maison est vraiment magnifique est très bien conçue. Nous avons trouvé tout le nécessaire pour des vacances réussies ! Très bien située pour visiter les alentours. Les plages accessibles à pied ne sont cependant pas vraiment baignables. Mais en voiture tout est à côté et vous trouverez de très bons restaurants et des plages sympas.
Estada de 6 nits (maig 2023)