Casa sencera

8 Windjammer Court at The Sea Pines Resort

Allotjament de 4.0 estrelles

Galeria de fotos de l’allotjament 8 Windjammer Court at The Sea Pines Resort

Servei de restauració a l'aire lliure
Golf
Casa, diversos llits, accés a la piscina, vistes al jardí (8 Windjammer Court) | Cuina privada | Frigorífic, microones, forn i placa de cuina
Casa, diversos llits, accés a la piscina, vistes al jardí (8 Windjammer Court) | Interior
Casa, diversos llits, accés a la piscina, vistes al jardí (8 Windjammer Court) | Vestíbul

Casa sencera

4 dormitoris4 banysCapacitat per a 10328 metres quadrats

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Rentadora
  • Assecadora
  • Aparcament inclòs
  • Wifi gratuïta

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

8 Windjammer Court at The Sea Pines Resort

  • Casa de vacances de 4 estrelles a prop de Far de Harbour Town
  • 8 Windjammer Court at The Sea Pines Resort ofereix un camp de golf al costat i més. No perdis la connexió gràcies a la wifi gratuïta a l'habitació.
  • També gaudiràs dels avantatges següents durant la teva estada:
    • Una piscina a l'aire lliure amb gandules
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Mobiliari a l'aire lliure i allotjament lliure de fum
  • Característiques de l'habitació
  • Totes les habitacions estan moblades individualment i disposen de comoditats com ara piscines privades i aire condicionat. Així mateix, s'inclouen altres avantatges com sales d'estar independents i menjadors independents.
  • Entre les comoditats extres, s'inclou el següent:
    • 4 banys que ofereixen banyeres o dutxes i paper higiènic
    • Televisors de pantalla plana de 50 polzades amb canals per cable
    • Patis privats, armaris robers o de rebost i sales d'estar independents

Serveis de l’allotjament

Platja

  • Platja a prop

Piscina i spa

  • Gandules de piscina
  • Piscina a l'aire lliure
  • Piscina privada

Internet

  • Disponible a la casa: wifi gratuït

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït sense assistència a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions

Cuina

  • Cafetera i tetera
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Forn
  • Frigorífic
  • Microones
  • Placa de cuina
  • Rentaplats

Dormitoris

  • 4 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 4 banys privats
  • Banyera o dutxa
  • Es proporcionen tovalloles
  • Paper higiènic

Sales d'estar

  • Menjador independent
  • Sala d'estar independent

Entreteniment

  • Televisor de pantalla plana de 50 polzades amb canals per cable

Zones a l'aire lliure

  • Balcó o pati
  • Mobles a l'aire lliure
  • Pati

Serveis de bugaderia

  • Rentadora i assecadora

Comoditat

  • Aire condicionat
  • Calefacció

Animals de companyia

  • No s'admeten animals de companyia

Característiques especials i accessibilitat

  • Si tens cap sol·licitud relacionada amb necessitats específiques d'accessibilitat, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació inclosa a la confirmació de la reserva.
  • Plantes superiors només accessibles per les escales
  • Allotjament lliure de fum

Aspectes destacats de la ubicació

  • A prop del mar
  • Al costat d'un camp de golf

Activitats

  • Camp de golf de 18 forats (adjacent)
  • Piscina a l'aire lliure (accés per a clients) a les instal·lacions

Mesures de seguretat

  • Detector de monòxid de carboni (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament)
  • Detector de fum (l'amfitrió ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament)
  • Extintor

General

  • Habitacions amb diferent decoració
  • Habitacions amb diferent mobiliari

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00
Registre d'entrada sense contacte
Edat mínima per fer el registre d'entrada: 25 anys.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 10:00.
Registre de sortida sense contacte

Instruccions especials d’entrada

Aquest allotjament no disposa de recepció
Els clients rebran un correu electrònic 24 hores abans de l'arribada amb instruccions per fer l'entrada i un codi d'accés; entrada privada
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Mètodes d’accés

Codi d'accés i entrada privada

Animals de companyia

No s'admeten animals de companyia.

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens

Fumadors

Smoking is not permitted

Formes de pagament de l’allotjament

Informació important

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit; no s'accepten pagaments en efectiu.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament.
El propietari ha indicat que hi ha un detector de fum a l'allotjament.
Pel que fa als elements de seguretat, hi trobaràs un extintor.
Aquest allotjament té servei de neteja professional.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

Aquest allotjament no disposa d'ascensors

Informació sobre el barri

aquesta casa de vacances es troba a Pins del Mar, un barri a Hilton Head. És al costat d'un camp de golf i a prop de la platja. Port de Shelter Cove i Club Palmetto Dunes són dues opcions excel·lents per a aquells que busquen unes vacances actives, però si prefereixes submergir-te en la naturalesa, Reserva Forestal de Sea Pines i Platja Coligny són el que busques. També val la pena visitar Parc infantil de Gregg Russell Harbour Town i Estables Lawton. Consultar la guia de viatge a Hilton Head
Mapa
8 Windjammer Court, Hilton Head Island, SC, 29928

Què hi ha als voltants

  • Un camp de golf amb jugadors, un far i un cel serè.
    Enllaços de Golf de Harbour Town
    2 minuts a peu - 0.2 km
  • Un far vermell i blanc, una marina amb barques i un edifici amb tenda vermella.
    Far de Harbour Town
    12 minuts a peu - 1.0 km
  • Acadèmia de Tennis Stan Smith
    10 minuts a peu - 0.9 km
  • Ruïnes de Stoney-Baynard
    12 minuts a peu - 1.0 km
  • Parc infantil de Gregg Russell Harbour Town
    12 minuts a peu - 1.1 km

Com moure’s per la zona

  • Hilton Head Island, Carolina del Sud (HHH): a 28 min en cotxe

Restaurants

  • The Quarterdeck
    10 minuts a peu
  • Beach Club at The Sea Pines Resort
    6 minuts en cotxe
  • Harbour Town Bakery & Cafe
    9 minuts a peu
  • The Salty Dog Cafe
    12 minuts en cotxe
  • Loggerhead Landing
    9 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

8 Windjammer Court at The Sea Pines Resort té piscina?

Sí, aquest allotjament té una piscina a l'aire lliure.

8 Windjammer Court at The Sea Pines Resort accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a 8 Windjammer Court at The Sea Pines Resort?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a 8 Windjammer Court at The Sea Pines Resort?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a 8 Windjammer Court at The Sea Pines Resort?

Registre de sortida: 10:00.

On es troba 8 Windjammer Court at The Sea Pines Resort?

Aquesta casa de vacances amb camp de golf es troba a Pins del Mar i a menys de 15 min a peu de les atraccions següents: Enllaços de Golf de Harbour Town i Far de Harbour Town. Parc infantil de Gregg Russell Harbour Town i Ruïnes de Stoney-Baynard també són a menys de 2 km.

Opinions: 8 Windjammer Court at The Sea Pines Resort