Casa sencera

"Mobilhome Bord De Mer Gujan Mestras" with Shared Pool, Private Terrace & A/C

Galeria de fotos de l’allotjament "Mobilhome Bord De Mer Gujan Mestras" with Shared Pool, Private Terrace & A/C

Un porxo cobert amb una taula de dinar, cadires i un sofà.
Una zona de pati coberta amb mobiliari de vimet, un pont de fusta i vistes a l'exterior.
Taula de dinar posta amb plats, gots i un ram de flors.
Una cuineta compacta amb microones, nevera i un petit menjador.
Una habitació acollidora amb un sofà modular, armaris de fusta, un quadre i una finestra amb cortines.

Opinions

10 sobre 10,
Excepcional

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • Rentadora
  • Aire condicionat
  • Espai a l'aire lliure
  • Aparcament disponible
El preu actual és de 470 €
taxes i impostos inclosos
7 de nov. - 8 de nov.

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

"Mobilhome Bord De Mer Gujan Mestras" with Shared Pool, Private Terrace & A/C

  • El "Mobilhome bord De mer Gujan Mestras" en Gujan-Mestras es una propiedad de 36 m² y consta de una sala de estar, una cocina bien equipada, 3 dormitorios, 1 baño y un aseo separado y tiene capacidad para 6 personas.

    El alojamiento dispone de televisión, aire acondicionado, lavadora y lavavajillas.

    También hay una mesa de ping-pong.

    También se proporciona una trona.

    La propiedad cuenta con una zona exterior privada con jardín, terraza cubierta de 20 m² con cocina de verano y comedor amueblado, parque infantil y ducha exterior.

    También hay una zona exterior compartida con piscina vallada (abierta de junio a septiembre), duchas compartidas, barbacoa, mesa de ping pong y campo de petanca.

    El establecimiento se encuentra a 3 minutos a pie de la playa.

    A 7 minutos a pie hay una estación de tren, el Port de la Hume y varias tiendas.

    Los destinos cercanos incluyen Arcachon (a 4 km de la caravana) y Dune du Pyla (a 5 km).

    A entre 3 y 4 km de la propiedad hay parques temáticos para niños con toboganes y otras atracciones.

    Hay 2 plazas de parking disponibles en la propiedad.

    Se admiten familias con niños.

    No está permitido fumar, traer animales ni celebrar fiestas.

    No hay conexión Wi-Fi.

    Se puede proporcionar ropa de cama (por un suplemento).

    Se ruega a los huéspedes que respeten las horas de silencio durante su estancia.

    Esta propiedad tiene directrices para ayudar a los huéspedes con la correcta separación de residuos. Se proporciona más información en el establecimiento.

    Este establecimiento cuenta con iluminación de bajo consumo.

Allotjaments similars

Informació sobre el barri

"Mobilhome Bord De Mer Gujan Mestras" with Shared Pool, Private Terrace & A/C es troba a Gujan-Mestras. Château Deganne i Far del Cap Ferret són alguns dels punts d'interès de la regió; també en pots admirar la bellesa natural a Badia d'Arcachon i Parc natural regional de Les Landes de Gascogne. Viatges amb nens? Porta'ls a Parc temàtic Kid Parc Île d'Aventures i a Parc de la Coccinelle. Aprofita per practicar activitats a l'aire lliure com el senderisme i el ciclisme: passaràs una bona estona i gaudiràs de l'entorn. Consultar la guia de viatge a Gujan-Mestras
Mapa
GUJAN-MESTRAS

Què hi ha als voltants

  • Un poble costaner amb un far, embarcacions i pals de fusta a l'aigua.
    Badia d'Arcachon
    5 minuts a peu - 0.4 km
  • Una platja sorrenca amb un grup de persones caminant pel passeig marítim.
    Duna de Pilat
    17 minuts en cotxe - 15.4 km
  • Platja de la Hume
    11 minuts a peu - 1.0 km
  • Aqualand Bassin d'Arcachon
    7 minuts en cotxe - 4.6 km
  • Platja d'Arcachon
    11 minuts en cotxe - 8.6 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de La Hume: 11 min a peu
  • Bordeus (BOD-Aeroport de Bordeaux-Mérignac): a 55 min en cotxe

Restaurants

  • Pilotis
    7 minuts en cotxe
  • Swell Café
    7 minuts en cotxe
  • Restaurant du Port
    7 minuts en cotxe
  • Cabane de l'Aiguillon
    10 minuts en cotxe
  • Les Richesses d'Arguin
    13 minuts a peu

Preguntes freqüents

"Mobilhome Bord De Mer Gujan Mestras" with Shared Pool, Private Terrace & A/C té piscina?

Sí, aquest allotjament disposa d'una piscina.

Quant costa allotjar-se a "Mobilhome Bord De Mer Gujan Mestras" with Shared Pool, Private Terrace & A/C?

Amb data 24 d’oct. de 2026, els preus que s’han trobat per a una estada d’una nit per a dos adults a "Mobilhome Bord De Mer Gujan Mestras" with Shared Pool, Private Terrace & A/C el dia 7 de nov. de 2026 són d'almenys 470 €, amb taxes i impostos inclosos. Aquest import es basa en el preu per nit més baix que s’ha trobat en les últimes 24 hores per a estades durant els propers 30 dies. Els preus poden canviar. Tria les dates que vulguis per veure preus més precisos.

"Mobilhome Bord De Mer Gujan Mestras" with Shared Pool, Private Terrace & A/C accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a "Mobilhome Bord De Mer Gujan Mestras" with Shared Pool, Private Terrace & A/C?

Hi ha aparcament disponible a les instal·lacions de l'allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a "Mobilhome Bord De Mer Gujan Mestras" with Shared Pool, Private Terrace & A/C?

Hora d'inici del registre d'entrada: migdia.

A quina hora es fa el registre de sortida a "Mobilhome Bord De Mer Gujan Mestras" with Shared Pool, Private Terrace & A/C?

Registre de sortida: 10:00.

Opinions

Opinions: "Mobilhome Bord De Mer Gujan Mestras" with Shared Pool, Private Terrace & A/C

10

Magnífic

Puntuació 10: Excel·lent. 2 de 2 opinions
Puntuació 8: Bo. 0 de 2 opinions
Puntuació 6: Acceptable. 0 de 2 opinions
Puntuació 4: Deficient. 0 de 2 opinions
Puntuació 2: Horrible. 0 de 2 opinions

Opinions

D’un lloc associat

10/10, Excel·lent

tres satisfaits de notre semaine . Cet hebergement est tres bien situé

Pros: Proximité d'Arcachon. Nombreux commerce. Gare SNCF Bienveillance, complaisance et cordialité de notre hôte.
D’un lloc associat

10/10, Excel·lent

Un super séjour

Pros: Nous avons passé un très bon séjour. Le mobile-home est très bien équipé, l’environnement est très agréable, à quelques pas de la plage de la Hume, tout en ayant les commerces de quartier à proximité. Beaucoup d’activités dans les alentours et le parc de loisirs est équipé d’une piscine très agréable. Bruno est très arrangeant et disponible, en plus d’être très sympathique. Nous y reviendrons avec plaisir.