Apartament sencer

Homelike And Minimalist 2Br At Apartment Pinewood

Classificació de l’allotjament: 2

Galeria de fotos de l’allotjament Homelike And Minimalist 2Br At Apartment Pinewood

Hotel modern amb piscina, envoltat de plantes en testos i un edifici alt al fons.
Una cuina moderna amb armaris negres, taulell blanc i fogó encastrat.
Una cuina compacta amb armaris foscos, un taulell blanc, una placa de cocció i un rentaplat.
Un edifici alt i modern, amb façana uniforme i nombroses finestres.
Habitació d'hotel petita i moderna amb un llit individual, una taula de nit amb una làmpada i una petita planta en test.

Serveis populars

  • Piscina

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Homelike And Minimalist 2Br At Apartment Pinewood

  • Aspectes destacats de l'allotjament
  • Homelike And Minimalist 2Br At Apartment Pinewood t'ofereix tot el que necessites.
  • Entre els altres avantatges, s'inclouen els següents:
  • Allotjament lliure de fum i ascensor

Allotjaments similars

Informació sobre el barri

aquest apartament es troba a Cileunyi. Saung Angklung Udjo i Museu Geològic són visites imprescindibles per als aficionats a la cultura; també pots anar de compres per Metro Indah Mall i Centre Comercial Lucky Square. Vols aprofitar la teva estada i gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Pots buscar el calendari d'actes que se celebren a Estadi Gelora Bandung Lautan Api o a Gor C-Tra Arena. Consultar la guia de viatge a Cileunyi
Mapa
Tower A, FL 6#33, Jl. Raya Jatinangor No.150, Cileunyi, Jawa Barat, 45363

Què hi ha als voltants

  • Un edifici gran de color blanc amb diverses banderes, palmeres i un cel serè.
    Gedung Sate
    45 minuts en cotxe - 32.0 km
  • Universitat Padjadjaran (UNPAD)
    5 minuts a peu - 0.4 km
  • Golf i Resort Giri Gahana
    11 minuts a peu - 1.0 km
  • Braga City Walk
    42 minuts en cotxe - 28.5 km
  • Centre Comercial 23 Paskal
    44 minuts en cotxe - 30.9 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de Cicalengka: 13 min en cotxe
  • Aeroport Internacional de Bandung-Husein Sastranegara (BDO): a 46 min en cotxe

Restaurants

  • KFC
    3 minuts a peu
  • Sate Madura Bu Gendut
    3 minuts a peu
  • Rumah Makan Ampera
    5 minuts a peu
  • Martabak Sultan
    3 minuts a peu
  • Kabobs Premium Kebab
    3 minuts a peu

Preguntes freqüents

Homelike And Minimalist 2Br At Apartment Pinewood accepta animals de companyia?

No, no es permeten animals de companyia a l'allotjament.

Quant costa aparcar a Homelike And Minimalist 2Br At Apartment Pinewood?

En aquest allotjament no s'ofereix aparcament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Homelike And Minimalist 2Br At Apartment Pinewood?

Hora d'inici del registre d'entrada: 14:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Homelike And Minimalist 2Br At Apartment Pinewood?

Registre de sortida: migdia.

On es troba Homelike And Minimalist 2Br At Apartment Pinewood?

Aquest edifici d'apartaments es troba a Cileunyi i a menys de 15 min a peu de les atraccions següents: Universitat Padjadjaran (UNPAD) i Golf i Resort Giri Gahana. Universitat Islàmica Estatal Sunan Gunung Djati i Gran Mesquita Al-Jabbar també són a menys de 15 km.