Casa sencera

Mountain Trails by Fidalsa

Classificació de l’allotjament: 3

Galeria de fotos de l’allotjament Mountain Trails by Fidalsa

Botó d’imatge sense classificar, 1 de 36
Botó d’imatge sense classificar, 2 de 36
Botó d’imatge sense classificar, 3 de 36
Botó d’imatge sense classificar, 4 de 36
Botó d’imatge sense classificar, 5 de 36

Casa sencera

3 dormitoris3 banysCapacitat per a 6300 metres quadrats

Serveis populars

  • Piscina
  • Cuina
  • S'admeten animals
  • Aparcament inclòs
  • Aire condicionat
  • Espai a l'aire lliure

Afegeix les dates per veure els preus

Sobre aquest allotjament

Mountain Trails by Fidalsa

  • Aspectes destacats de l'allotjament
  • Mountain Trails by Fidalsa ofereix una terrassa i més. No perdis la connexió gràcies a la wifi gratuïta a les zones comunes.
  • Entre els altres avantatges d'aquesta vil·la, s'inclouen els següents:
    • Aparcament sense assistència gratis
    • Allotjament lliure de fum
  • Característiques de l'habitació
  • A Mountain Trails by Fidalsa, totes les habitacions presenten comoditats com ara piscines privades i aire condicionat.
  • Entre les comoditats extres, s'inclou el següent:
    • 2.5 banys que inclouen dutxes
    • Cuines, rentaplats i microones

Serveis de l’allotjament

Piscina i spa

  • Piscina privada

Aparcament i opcions de transport

  • Aparcament gratuït sense assistència a les instal·lacions
  • Aparcament sense assistència limitat a les instal·lacions

Comoditats per a famílies

  • Bressol gratuït

Cuina

  • Cafetera i tetera
  • Estris de cuina, vaixella i coberteria
  • Microones
  • Rentaplats

Dormitoris

  • 3 dormitoris
  • Es proporcionen llençols

Bany

  • 2,5 banys
  • Dutxa
  • Es proporcionen tovalloles

Zones a l'aire lliure

  • Terrassa

Comoditat

  • Aire condicionat
  • Calefacció

Animals de companyia

  • S'admeten animals
  • S'admeten animals de companyia gratis

Característiques especials i accessibilitat

  • Allotjament lliure de fum

Mesures de seguretat

  • No s'ha indicat si hi ha detector de monòxid de carboni (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de monòxid de carboni a l'allotjament; et recomanem que duguis un detector portàtil)
  • No s'ha indicat si hi ha detector de fum (l'amfitrió no ha indicat si hi ha un detector de fum a l'allotjament)

Allotjaments similars

Polítiques

Entrada

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.

Sortida

Hora límit per al registre de sortida: 11:00.

Instruccions especials d’entrada

Els clients rebran un correu electrònic amb la informació sobre el registre d'entrada.
La informació proporcionada per l'allotjament pot estar traduïda mitjançant eines de traducció automatitzada

Animals de companyia

S'admeten animals de companyia de manera gratuïta.
Els animals de servei són benvinguts i no cal abonar cap càrrec

Nens i llits addicionals

En aquest allotjament s'admeten nens
Es poden sol·licitar bressols gratuïts.

Fumadors

Smoking is not permitted

Formes de pagament de l’allotjament

  • Mastercard
  • Visa

Informació important

Taxes

Els següents càrrecs es paguen a l'allotjament i poden incloure els impostos aplicables:

  • Abans d'efectuar l'entrada, cal abonar un dipòsit de danys de 800 EUR.

Hem inclòs tots els càrrecs que ens ha proporcionat l'allotjament.

Informació indispensable

Aquest allotjament està gestionat per un amfitrió professional, de manera que el seu oferiment va lligat a la seva professió, empresa o activitat comercial.
En funció de la política de l'allotjament, pot aplicar-se un recàrrec per persona addicional.
En fer el registre d'entrada, és possible que calgui presentar un document d'identitat oficial amb fotografia i una targeta de crèdit o dèbit, o bé abonar un dipòsit en efectiu, per cobrir qualsevol despesa imprevista.
Les sol·licituds especials no es poden garantir i estan subjectes a disponibilitat en arribar; poden aplicar-se recàrrecs.
Aquest allotjament accepta targetes de crèdit.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de monòxid de carboni a l'allotjament. Pensa a portar-ne un de portàtil durant el viatge.
El propietari no ha indicat si hi ha cap detector de fum a l'allotjament.
Si cancel·les la teva reserva, estaràs subjecte a la política de cancel·lació de l’amfitrió. D’acord amb la normativa de la UE relacionada amb els drets dels consumidors, els serveis de reserva d’allotjament no estan subjectes al dret de desistiment.

Informació addicional

D'acord amb la normativa del país, aquest allotjament no accepta pagaments en efectiu d'imports superiors a 1000 EUR; per a més informació, contacta amb l'allotjament mitjançant la informació que trobaràs a la confirmació de la reserva
La tarifa de lloguer d'aquest allotjament inclou un càrrec obligatori per la neteja

Informació sobre el barri

Mountain Trails by Fidalsa es troba a Busot. Jaciment arqueològic de Lucentum i Castell de Santa Bàrbara són alguns dels punts d'interès de la regió; també et pots apropar a atractius turístics com ara Cactus d'Algar i Parc de les Hortes. Vols aprofitar la teva estada i gaudir d'un esdeveniment o d'un partit? Pots buscar el calendari d'actes que se celebren a Estadi José Rico Pérez o a Auditori de la Diputació d'Alacant (ADDA). Consultar la guia de viatge a Busot
Mapa
Carrasqueta 87 C, Busot, Valencian Community, 03111

Què hi ha als voltants

  • Una platja plena de gent que nedava i passejava al llarg de la riba.
    Platja d'El Campello
    30 minuts en cotxe - 14.3 km
  • Una estàtua d'un home en una posició dinàmica sobre un passeig pavimentat.
    Platja de Sant Joan
    34 minuts en cotxe - 17.7 km
  • Camp de golf amb un obstacle d'aigua, palmeres i un edifici d'hotel.
    Club de golf Alicante Golf
    35 minuts en cotxe - 21.6 km
  • Cova dels Canelobres
    16 minuts en cotxe - 6.6 km
  • Museu del Torró de Xixona
    18 minuts en cotxe - 8.7 km

Com moure’s per la zona

  • Estació de tren de Sant Vicent Centre: 33 min en cotxe
  • Alacant (ALC-Aeroport d'Alicante-Elche): a 38 min en cotxe

Restaurants

  • PizzaExpress
    13 minuts en cotxe
  • Casa Torregrosa
    13 minuts en cotxe
  • Numa Specialty Coffee
    13 minuts en cotxe
  • Atun Rojo
    15 minuts en cotxe
  • Cervecería Paquito
    13 minuts en cotxe

Preguntes freqüents

Mountain Trails by Fidalsa accepta animals de companyia?

Sí, en aquest allotjament es permeten els animals de companyia.

Quant costa aparcar a Mountain Trails by Fidalsa?

L'aparcament sense assistència és gratuït en aquest allotjament.

A quina hora es fa el registre d'entrada a Mountain Trails by Fidalsa?

Hora d'inici del registre d'entrada: 16:00. Hora de finalització del registre d'entrada: 00:00.

A quina hora es fa el registre de sortida a Mountain Trails by Fidalsa?

Registre de sortida: 11:00.

Where is Mountain Trails by Fidalsa located?

Situated in Busot, this villa is 2.6 mi (4.3 km) from Canelobre Caves and within 9 mi (15 km) of Turron Museum and Puerto Deportivo de El Campello. Park Central Municipal and Campello Beach are also within 9 mi (15 km).

Opinions: Mountain Trails by Fidalsa